З царем в голові• Изменено 14 сентября 2023

Фінансовий стан чоловіка

Просто виговоритися. Півроку зустрічаюся з чоловіком.серйозний, відповідальний..багато позитивних рис має. . Але фінансово дуже обмежений. І ці проблеми вже рік. Роботу має, але скільки заробляє не знаю.Колись було добре, бо має хороші речі довоєнні. Але зараз печаль.Бідний як церковна миша. Спочатку я на це очі закривала..головне - людина..Але неспроможніть нічого купити стала напрягати. Н ібукета нормального, ні кіно. Ні подарунка Кафе теж 2 рази були. В основному кава з кіоску. Чоловік хоче сім´ю..вірніше мріє. Але сім´ю при таких доходах він собі дозволити не може.поламалася авто- вже півроку стоїть- нема грошей щоб полагодити. Жлоб ? Ні. Навпаки .
Сьогодні просто знайомий приїхав , передав з дачі слив, яблук, винограду..бо дівати нікуди. Класна машина..гарні парфуми.. він мені байдужий геть, але стало так сумно. Цілий вечір крутиться в голові питання- що я роблю з своїм мужчиною? Я працюю.утримую себе і доньку, хай важко.але якось є.чого я чекаю? Маюніби чоловіка але ні квітки. Ні подарунка. Що він є що його нема. Стосунки на новий рівень не переходять..звісно,бо нема грошей. Щоб разом жити чи кудись поїхати відпочити- у мужчини мають бути кошти. Я,певно.якась дурна. Краще бути самому чи шукати когось іншого. Єдине, що я впевнилася, що на голій любові далеко не заїдеш, коли мужчина не спроможний абсолютно нічого тобі купити чи хоч чимось тебе обрадувати. Ніхто не говорить про щось солідне...взагалі нічого не може. Те що мені подарували на др - навіть писати не хочу. Ну тоді подумала..нехай. фін.труднощі..яж не меркантильна.і він мені нічого не зобов´язаний
але блін.. це стає вже набридати.
автор З царем в голові • 14 сентября 2023
Ответ дляСиликоночка
Для этого ей надо очень сильно его любить, как минимум. Я бы деньги эти лучше на ребенка потратила, а тем временем искала другого мужика.
Однозначно. Мне ребенку репетиторов надо оплачивать. Я себе часы новые не могу купить...не хвптает. Какие штаны?

Мадам Подлинник• 14 сентября 2023
Ответ дляЦветочница
Да не было там никаких фирм))
Это такая работа,которая всегда востребована,если руки на месте.
Я недавно плазму сдавала в ремонт,перегорела какая-то деталька. Человек за день только на мне заработал 1700 и это не Киев,а маленький городок))
Какая причина ’закрытия его фирм’?))
Мне кажется причина, что директором быть может, а отремонтировать не может
НичеНипанимаю• 14 сентября 2023
Ответ дляЗ царем в голові
Що яйому дарую?себе і свій час і увагу. Як жінка. Які подарунки чоловіку я маю робити? Мені нічого. ааа влітку попросив законсервувати малину. Дала пару баночок.
А він вам не дарує час та увагу?
Христя в тiстi• 14 сентября 2023
Ответ дляШмоточницаца
А ему тоже жалко, почему ничего не дарит?
Так денег же нет даже на штаны...
Силиконочка• 14 сентября 2023
Ответ дляМадам Подлинник
Ну это я просто такая немного циничная стала😞.
Сама дарила подарки и хорошие, и романтичные)
А сейчас- открытку с надписью- ты лучший. И торт🤗
Причем, торт - это вы уже балуете его. Открытка - лучше всего.
Вишня на торті• 14 сентября 2023
Ответ дляЗ царем в голові
Так. Дітей немає
Ну він ледачий та жадібний це зрозуміло. Хоче сімʼю не хоче напрягатися. Може через це розлучилися? А ви мабуть боїтеся не знайти нікого ото й тусите з ним як підлітки біля кіоску з кавою. Нічого путнього у вас з ним не вийде
Біток чи ефір?• 14 сентября 2023
Ответ дляШмоточницаца
Та зарплату ж урізали. Писала автор. Шо ж йому тепер, шабашку шукати чи шо . Нема грошей і не треба.
Шмоточницаца• 14 сентября 2023
Ответ дляВишня на торті
Та ну блин, мужику 40, это диагноз
Вишня на торті• 14 сентября 2023
Ответ дляШмоточницаца
Та ну блин, мужику 40, это диагноз
Ну не хочу оскорбляти мужчину автора)

Силиконочка• 14 сентября 2023
Ответ дляКоролева спама
Какая-то чухня. Почему закрыл? У людей техника перестала ломаться?
Да сейчас это ещё актуальнее, чем до войны, в разы стало!
Королева спама• 14 сентября 2023
Ответ дляСиликоночка
100%
Ответ дляНичеНипанимаю
А він вам не дарує час та увагу?
Він мужчина. Як казала колись психолог, до якої я ходила..давно це було.. час і увагу дарує жінка, як її ласка. Це як подарунок який намагається отримати чоловік. А не навпаки. Чоловік за жінкоюходить.він роьить усе щоб вона полувала йому свій час. А не навпаки
Ответ дляСиликоночка
БЕГИТЕ от него и не тратьте время
Блін .от сьогодні я прямо це зрозуміла....
Вишня на торті• 14 сентября 2023
Як надумаєте з ним розійтися, щоб не було боляче-скидаєте список необхідних вам речей. Типу любий …., принеси будь ласка на зустріч….( годинник, їжі додому, грошей на репетитора і ті). 99,99% він сам пропаде і через рік вийде на звʼязок зі словами привіт як справи?
Кава з адреналіном• 14 сентября 2023
Ответ дляРобот Вертер
Можна і штани, порадуйте чоловіка😂
Може він підпільний корейко, і так автора перевіряє на любов.Ходить в штанцях рваних по паркам
Силиконочка• 14 сентября 2023
Ответ дляЗ царем в голові
Хотела спросить, какую зарплату ему урезали и кто, если он был владельцем своих фирм?
Мадам Подлинник• 14 сентября 2023
Ответ дляСиликоночка
На самом деле все придумано до нас))
И в горе, и в радости. Автору досталось начинать с категории в горе. Готова ли она, ее ли это ответственность. Могу сказать за себя, на данном этапе я не готова. Пусть поддерживают и тянут те люди, которым эти мужчины отдали годы своей жизни. Я хочу найти человека, который подытожил прошлое и готов вкладываться в будущее. Спойлер: пока таких кандидатов нет😁. Автор, а вы подумайте сердцем, все ответы всегда мы знаем уже. Желаю Вам счастья 🤗
Ответ дляМадам Подлинник
Как раз может. Мне дома отремонтировал и фен.и утюг и стиралку. Кондиционер почистил и фреон залил. Мигом. Почему без денег не знаю...
Цветочница• 14 сентября 2023
Ответ дляЗ царем в голові
А может с деньгами,просто на Вас тратить не хочет,не думали про это?

Силиконочка• 14 сентября 2023
Ответ дляКава з адреналіном
Процесс проверки затянулся, однако...
Я думаю, после того, как получит в подарок новые штаны от автора, дело сдвинется с мертвой точки
Аноним НаВсеГда• 14 сентября 2023
Ви ж писали вже пару тижнів тому …
Шукайте іншого, цього ви хіба що загнобити в перспективі зможете.
Ответ дляСиликоночка
Він має офіц.зп на роботі у роботодавця плюс були фірми.вони закриті.бо лмвилась в інеті . Власник- він. Але закриті
Силиконочка• 14 сентября 2023
Ответ дляЗ царем в голові
Фреон за ваш счёт покупался?
Ответ дляСиликоночка
Фреон за ваш счёт покупался?
Да
Мадам Подлинник• 14 сентября 2023
Ответ дляЗ царем в голові
Может у него хронический писдит ( что нет денег🤔)
Силиконочка• 14 сентября 2023
Ответ дляМадам Подлинник
Что это?
НичеНипанимаю• 14 сентября 2023
Ответ дляЗ царем в голові
Ви не відповіли на запитання. Так дарує він час та увагу чи ні?
Вишня на торті• 14 сентября 2023
Ответ дляКава з адреналіном
Рік?
Вишня на торті• 14 сентября 2023
Ответ дляМадам Подлинник
Мені здається це такий тип-гроші є, але жлоб, от і розказує казочки різні, ще й про сімʼю сказав в майбутньому, щоб автор втратила пильність і кекс не обломився
Ответ дляВишня на торті
Я теж думала.але вже 4 міс їздити на маршрутках бо авто зламане..ну якось не дуже для людини, яка звикла возити сраку.