З царем в голові• Изменено 14 сентября 2023
Фінансовий стан чоловіка
Просто виговоритися. Півроку зустрічаюся з чоловіком.серйозний, відповідальний..багато позитивних рис має. . Але фінансово дуже обмежений. І ці проблеми вже рік. Роботу має, але скільки заробляє не знаю.Колись було добре, бо має хороші речі довоєнні. Але зараз печаль.Бідний як церковна миша. Спочатку я на це очі закривала..головне - людина..Але неспроможніть нічого купити стала напрягати. Н ібукета нормального, ні кіно. Ні подарунка Кафе теж 2 рази були. В основному кава з кіоску. Чоловік хоче сім´ю..вірніше мріє. Але сім´ю при таких доходах він собі дозволити не може.поламалася авто- вже півроку стоїть- нема грошей щоб полагодити. Жлоб ? Ні. Навпаки .
Сьогодні просто знайомий приїхав , передав з дачі слив, яблук, винограду..бо дівати нікуди. Класна машина..гарні парфуми.. він мені байдужий геть, але стало так сумно. Цілий вечір крутиться в голові питання- що я роблю з своїм мужчиною? Я працюю.утримую себе і доньку, хай важко.але якось є.чого я чекаю? Маюніби чоловіка але ні квітки. Ні подарунка. Що він є що його нема. Стосунки на новий рівень не переходять..звісно,бо нема грошей. Щоб разом жити чи кудись поїхати відпочити- у мужчини мають бути кошти. Я,певно.якась дурна. Краще бути самому чи шукати когось іншого. Єдине, що я впевнилася, що на голій любові далеко не заїдеш, коли мужчина не спроможний абсолютно нічого тобі купити чи хоч чимось тебе обрадувати. Ніхто не говорить про щось солідне...взагалі нічого не може. Те що мені подарували на др - навіть писати не хочу. Ну тоді подумала..нехай. фін.труднощі..яж не меркантильна.і він мені нічого не зобов´язаний
але блін.. це стає вже набридати.
Ответ дляЗ царем в голові
На роботі в половину урізали зп. Яговорила..може варто щось шукати? Поки нічого
А можна з ним сісти і поговорити відверто.
Вася, якщо хочеш жити разом - я за. Але на сім’ю і на життя треба гроші. На нас трьох (ви, він, ваша дитина) - треба 40 тис.грн/міс (допустимо, сума може бути різна). З тебе очікую 25тис.грн/міс., бо з мене - 15 + турботи по дому. І бажано відкласти заначку, бо попереду зима і невідомо, що буде. Якщо маєш реальні ідеї (заробітку) обговорюється. Якщо ’якось буде’ - сорі, але я і моя дитина хочемо повинні їсти (і комуналку платити, лікуватися, одяг/взуття купувати) - зараз, а не колись. Тому сорі.
Бо чоловіки здебільшого аскетичні - пару пар штанів. пару одежин (які можна носити роками до дир) і проста їжа - цього їм з головою вистачає.
Папобус• 14 сентября 2023
Ответ дляЛялькодзьоб
Странно... сама рсп и не адриана лима а хочет богатого,может надо чаще в зеркало смотреть и жить реальностью?
а вы милая)
З царем в голові
• 14 сентября 2023
Ответ дляviter33
бачите,а я соромлюсь таке казати. я ж не меркантильна. але в мене терпець урвався вже.
З царем в голові
• 14 сентября 2023
Ответ дляT_Sp
Слушайте, а Вы ему озвучивали? Ну, что хотите в кафе, или на выставку, что любите цветы? Что отвечает?
я озвучивала,что хочу цветы, хочу в театр. принес сухоцветы. в театре еще не были
З царем в голові
• 14 сентября 2023
Ответ дляКузякин
Очередь к вам не стоит, поэтому вы сколько времени телепаетесь с мужиком, который вас не устраивает и не бросаете.
Надо на себя посмотреть с другой стороны, возможно изменить что-то.
очередь как раз стояла. но он единсвенный кто мне понравился как человек. 4 кавалеров я отшила. ну вообще не мое. и спать с ними мне противно. но видимо искать надо дальше.
З царем в голові
• 14 сентября 2023
Ответ для12 галюцинаций
Это у автора еще хорошие подарки. Мне бывший дарил: блокноты и ручки, зонтик с выставок, чашки подарочные типа нескафе (они шли в подарок к покупке). А когда решили куда-то пойти, то сказал, что знает где есть классные пирожки с лососем на вынос и кофе в аппарате. Ни цветочка, ни духов. Меня хватило ненадолго - послала такого жлоба
ручки,чашки з роботи його я вже маю. останній раз прямо сказала,щоб хламу мені цього не носив
З царем в голові
• 14 сентября 2023
Ответ дляКузякин
у меня в жизни обычно проблема. я нравлюсь мужчине а он мне нет. и заставить я не могу себя. плюс мне нужен определ.уровень моральных ценностей.
Ответ дляЗ царем в голові
Ви ж дорослі (як я розумію), не по 20 р.
Ще раз кажу - чоловіки більш аскетичні (я сам чоловік) - джинси будуть носити , доки не протруться, кросівки - доки не зітреться підошва, стригтися раз в місяць біля метро за 10 хв.)))
Тому треба чітко пояснити, що ви не хочете і не будете 10 років ходити в одних туфлях, це не про меркантильність, а про умови співжиття/шлюбу. Можна аргументовано пояснити, чому треба в міс саме 40 тис. на трьох (чи будь-яка інша КОМФОРТНА ) сума.
Значно краще це прямо сказати, ніж кожен щось в голові тримає і в душі сподівається, що інша людина прочитає його думки і з ним погодиться))
З царем в голові
• 14 сентября 2023
Ответ дляviter33
ви праві. однозначно треба це говорити. бо так далі бути не може. або він щось робить,а бо я шукаю іншого мужчину
Сонячний зайчик• 14 сентября 2023
Автор, а где вы с ним сексом занимаетесь и что этому предшествует (ужин, к примеру, или ещё что-то)?
Сонячний зайчик• 14 сентября 2023
Ответ дляЗ царем в голові
Обычно, если нужно говорить, то говорить нет смысла
З царем в голові
• 14 сентября 2023
Ответ дляБабо-лебідка
Какой хозяйственный. Надеюсь малину и сахар привез сам или вашу хотел?
нифига он не привез
Ответ дляЗ царем в голові
Супер!))
От і вирішили !
тільки коли є час, ніхто нікуди не біжить і в нормальному настрої, не по телефону.
Аргументуйте суму, яку треба на всіх, бо абстрактні ’треба гроші на життя’ - не сприймаються. Ця сума комфортна ВАМ, якщо він вважає, що вона в 5 разів завищена - ви його не тримаєте.
П.С. про те, що ’...або я шукаю іншого мужчину’ не обов’язково говорити вголос))), бо ця фраза може бути останньою в розмові з ним.
От і вирішили !
Бабо-лебідка• 14 сентября 2023
Ответ дляЗ царем в голові
нифига он не привез
Ну вот, мне бы надоела игра в одни ворота
З царем в голові
• 14 сентября 2023
Ответ дляviter33
Супер!))
От і вирішили !
Так. Про фразу я розумію...це я тут висловлюю. Бо вже урвалося. Звичайно, при нагоді поговорити
Ответ дляЗ царем в голові
Ви молодець!
залишилося поговорити (не накручуючи себе перед цим).
Все буде норм ( в будь-якому випадку).
Якщо в нього кардинально інше бачення (щодо витрат і потреб) - це його право - ви зробили, все що могли, йдете далі. Це краще, ніж себе ’гризти’.
Все буде норм ( в будь-якому випадку).
Ух яка ж Я• 14 сентября 2023
Автор, сколько вам лет?
Пока вы будете искать и того кто понравиться и с финансами можно состариться. Вы хотите сесть на 2 стула, но вам же точно не 25 лет и вы стройная красотка?
Для вас приоритет нормальная зарплата? Закрываете глаза на внешность, харизму, а может даже секс и вперёд. Получать конфеты, сережки ( это ещё вопрос), кафешки.
Вы сами можете обеспечить себе и ребёнку жизнь но нужен человек для приятного времяпрепровождения? Отлично, смотрите кто нравится, кто хорош в сексе и вперёд.
Встретиться вам кто то в одном флаконе будете думать. А так что б и красив и богат и умен из разряда сказки. Чем старше вы тем сложнее это все.
И деньги это не единственный маркер, у него могут быть дети от прошлого брака, а у большинства мужчин 35+ они есть, и если он нормальный отец ( а вы же не хотите сволоч) то он будет вкладываться ещё и в них со своей ЗП и это могут быть не только фикс. Алименты, но и оплата здоровья и учёбы дополнительно. Ну и про пожилых родителей забывать не будем.
Поэтому этот мужчина конечно не ваш вариант, но вы сами должны понять чего вам надо. Проблеморешальник или хорошо проводить время.
З царем в голові
• 14 сентября 2023
Ответ дляУх яка ж Я
Автор, сколько вам лет?
ну значит проще самой. побогаче были,но они мне противны.до рыгачки,отношения завязать не смогла.а они хотели. но и с бедным как церковная мышь не смогу долго. просто перестаю уважать как мужчину
Ответ дляУх яка ж Я
Автор, сколько вам лет?
Якщо людині ВЖЕ некомфортно - то далі буде лише гірше
Навіщо розпочинати з людиною, з якою одразу некомфортно (незалежно від віку автора) ?
П.С. сорі що відповів за автора
З царем в голові
• 14 сентября 2023
Ответ дляviter33
П.С. сорі що відповів за автора
так,мене воно вже пече. по факту мужчина мені не зобов*язаний нічого і я нічого не прошу взагалі. але проводити час вже не хочеться. ось хоче зустрітися завтра. і що? знов тинятися парками. я після роботи їсти хочу а не ходити голодна і перекушувати бананами
Ух яка ж Я• 14 сентября 2023
Ответ дляviter33
П.С. сорі що відповів за автора
Это без вариантов, должно быть сразу хорошо. А это какой- то компромис с самим собой.
Кручу хвости• 14 сентября 2023
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Вы же сами видите, что это тупик. Не понимаю, какие у вас точки пересечения вообще?
Може он бог секса
Ответ дляЗ царем в голові
Він дійсно нічого не зобов’язаний.
Він може одягатися в секонді, їсти лише перлову кашу, відпочивати дома на дивані чи в парку, лікуватися лише безкоштовно - це повне його право.
Але якщо йдеться про РАЗОМ - то Ваше бачення ’разом’ ви йому описали. Якщо він з цим не згоден - це його право - цілуємо на прощання в щічку і щиро бажаємо всього найкращого.
З царем в голові
• 14 сентября 2023
Ответ дляКручу хвости
Може он бог секса
он бог секса .гуру но это ничего не решает.просто трахальщик это не муж...
Шукаю трусики• 14 сентября 2023
Ответ дляВ танке
1700 заработал, из которых деталька может стоить 1000 😁
А ещё аренда, налоги и так далее
Кручу хвости• 14 сентября 2023
Ответ дляЗ царем в голові
Я бы не спала с жлобом. Не знаю, что вас так в нем возбуждает. У меня муж студентом познакомились, ходил мебель собирал подработку, грущиком, чтобы мне платье купить, в ресторан сводить, а сам дома мивину ел. Приходил всегда 3 розы метровые большие. И это просто студент с бедными родителями. Сапожки купил мне итальянские тёплые. Мы тоже полгода встречались, а потом сделал предложение и колечко было с фианитом тоненькое но все же золотое. Я о том, что если мужчина любит, он последнее отдаст своей женщине. У вас ребёнок, зачем вам это все?
Кручу хвости• 14 сентября 2023
Ответ дляШукаю трусики
А ещё аренда, налоги и так далее
Та он мечтает к автору переехать чтобы аренду не платить
З царем в голові
• 14 сентября 2023
Ответ дляКручу хвости
так вот и мне пришло это понимание
Кручу хвости• 14 сентября 2023
Ответ дляЗ царем в голові
Автор, вы больненька. Идите что ли к психологу. У вас ждоб обыкновенный, ну не может так себя вести нормальный мужчина даже бедный