З царем в голові• Изменено 14 сентября 2023
Фінансовий стан чоловіка
Просто виговоритися. Півроку зустрічаюся з чоловіком.серйозний, відповідальний..багато позитивних рис має. . Але фінансово дуже обмежений. І ці проблеми вже рік. Роботу має, але скільки заробляє не знаю.Колись було добре, бо має хороші речі довоєнні. Але зараз печаль.Бідний як церковна миша. Спочатку я на це очі закривала..головне - людина..Але неспроможніть нічого купити стала напрягати. Н ібукета нормального, ні кіно. Ні подарунка Кафе теж 2 рази були. В основному кава з кіоску. Чоловік хоче сім´ю..вірніше мріє. Але сім´ю при таких доходах він собі дозволити не може.поламалася авто- вже півроку стоїть- нема грошей щоб полагодити. Жлоб ? Ні. Навпаки .
Сьогодні просто знайомий приїхав , передав з дачі слив, яблук, винограду..бо дівати нікуди. Класна машина..гарні парфуми.. він мені байдужий геть, але стало так сумно. Цілий вечір крутиться в голові питання- що я роблю з своїм мужчиною? Я працюю.утримую себе і доньку, хай важко.але якось є.чого я чекаю? Маюніби чоловіка але ні квітки. Ні подарунка. Що він є що його нема. Стосунки на новий рівень не переходять..звісно,бо нема грошей. Щоб разом жити чи кудись поїхати відпочити- у мужчини мають бути кошти. Я,певно.якась дурна. Краще бути самому чи шукати когось іншого. Єдине, що я впевнилася, що на голій любові далеко не заїдеш, коли мужчина не спроможний абсолютно нічого тобі купити чи хоч чимось тебе обрадувати. Ніхто не говорить про щось солідне...взагалі нічого не може. Те що мені подарували на др - навіть писати не хочу. Ну тоді подумала..нехай. фін.труднощі..яж не меркантильна.і він мені нічого не зобов´язаний
але блін.. це стає вже набридати.
Реанимация• 14 сентября 2023
Автор, я з чоловіком вже 13 років, 12 у шлюбі - він мені практично нічого не дарує - подарунків, квітів, але тим паче - він найкращий чоловік у світі.
рукиЖимолости• 14 сентября 2023
Ответ дляДобро с Кулаками
Ну да бред, авто тоже так думала, теперь плачет
Все должны на БМВ ездить?)))
Ответ дляЗ царем в голові
Так. Про фразу я розумію...це я тут висловлюю. Бо вже урвалося. Звичайно, при нагоді поговорити
Автор, эта информация Вам для подтверждения правоты принятого Вами решения ’ поговорить, бо вже урвалось’. Мой мастер до 22 года занимался ремонтом только ПММ и стиральных машин ( в этом он спец) и не дай бог что с техникой, ждать его надо было по нескольку дней, потому как востребованный. После начала войны он ремонтирует и духовки, и микроволновки, и др. бытовую технику, но только у своих наработанных клиентов ( других берет неохотно в ввиду отсутствия времени и только по рекомендации). В свое время он свои услуги рекламировал через интернет, сейчас работает +- только с раньше наработанной клиентской базой. Единственное отличие от Вашего мужчины, он моложе, ему лет 30-35. Т. е. этот вид деятельности можно развивать, он востребован и всегда нужен.
З царем в голові
• 14 сентября 2023
Ответ дляРеанимация
може він вас забезпечує. а може ви самі собі все купуєте,а він у вас як трахальщик і все. і вас все влаштовує. чоловік як на мене це допомога і підтримка У ВСЬОМУ. а як я буду від трусів до парфумів купувати все сама за свої гроші.то нафіг він треба? який мені з того виграш? просто штани і що він є? так мені одній простіше- менше прати,готувати,варити.
Добро с Кулаками• 14 сентября 2023
Ответ длярукиЖимолости
Все должны на БМВ ездить?)))
Ну если автор хочет рестораны каждые неделю, перелёт золотые, 101 рощу, то на чем будет ездить этот мужчина? И еле отдых в буке на две недели. Вы уровень дохода понимаете?
Реанимация• 14 сентября 2023
Ответ дляЗ царем в голові
За 40
Тьотка за 40 сумнівний подарунок для чоловіка, ще й з прицепом.
Бабо-лебідка• 14 сентября 2023
Ответ дляЗ царем в голові
ну значит проще самой. побогаче были,но они мне противны.до рыгачки,отношения завязать не смогла.а они хотели. но и с бедным как церковная мышь не смогу долго. просто перестаю уважать как мужчину
Сестра, я такая же.
Добро с Кулаками• 14 сентября 2023
Ответ дляЗ царем в голові
А я вот не понимаю, как может быть противен мужчина который состоятельный и еще все для вас? Можете рассказать? Потому что у меня такого не было?
Или там урод Квазимодо? Тогда хотя бы опишите такого кадра 😂
Реанимация• 14 сентября 2023
Ответ дляЗ царем в голові
Так. Дітей немає
Нащо ви йому здалися. Йому жінка молодша потрібна, з якою він сім´ю створить, вона йому дітей народить. Ви його демотивуєте.
В нас такий кум був - з дружиною жив - кінці з кінцями зводив, а розлучився, знайшрв молодшу жінку - за 4 роки - бізнес, квартира , ремонт, 2 авто з салона.
З царем в голові
• 14 сентября 2023
Ответ дляДобро с Кулаками
а вот так..не привлекает он,не хочу его. ведь душе не прикажешь. не нравится и все. желания ноль лечь с ним в постель.
КапитанльнаЯ• 14 сентября 2023
Мене дуже дивує, що чоловік, який розбирається в ремонті техніки, не може відремонтувати автомобіль. У мене є варіант навпаки - кум власник СТО. То для нього взагалі не проблема поремонтувати фен, праску, вай-фай роутер, пральну машину, прокласти проводку. Він каже, що принцип однаковий, всюду електричні закони ті самі. Ну це як вміти варити вареники і не зуміти зварити пельмені.
Сонячний зайчик• 14 сентября 2023
Ответ дляРеанимация
А чем он так хорош? Содержите его вы?
рукиЖимолости• 14 сентября 2023
Ответ дляДобро с Кулаками
Полно знакомых на Форде,Рено, Шкоде и имеют деньги, ходят в рестораны. К чему ваше БМВ?какой бред судить по машине о доходах,ещё Айфон напишите)
Реанимация• 14 сентября 2023
Ответ дляЗ царем в голові
Я не працюю вже 9 років, все, що хочу купую сама, але за його гроші, мої 8 тис витрачаються за 3-5 днів. Але він у мене такий - подарунків не дарує принципово, говорить, що я зажралася, чого мені не вистачає. У всьому допрмагає - прибирає, готує,,якщо я не можу, з дітьми возиться.
З царем в голові
• 14 сентября 2023
Ответ дляРеанимация
так вчепився. ще й боїться що кину. вже познайомив з усіма родичами і сестрами./братами. Діти йому не треба вже. тому діти- це закрита тема. я народжувати не буду. і я зразу сказала,як тобі треба діти- то нам не по дорозі. ні,треба тільки ти. ок. його ніхто не тримає.
рукиЖимолости• 14 сентября 2023
Ответ дляРеанимация
Зачем молодой женщине нищеброд без работы?)
Реанимация• 14 сентября 2023
Ответ дляСонячний зайчик
А чем он так хорош? Содержите его вы?
Всім, закохалася 14 років тому і не відпускає.
Спочатку ми разом працювали, він в´їхав у мою новобудову, вже дороблювали ремонт ми разом, в нього лише авто було. Потім діти пішли, я перестала працювати, він нас всіх годує.
Бабо-лебідка• 14 сентября 2023
Ответ дляЗ царем в голові
он бог секса .гуру но это ничего не решает.просто трахальщик это не муж...
Ооо, был такой, красавец, бог секса и беден, как церковная мышь, еще и 2 детей с алиментами. Год все меня устраивало, даже то, что никуда не ходили, а потом начало надоедать. Одним сексом сыт не будешь
Сонячний зайчик• 14 сентября 2023
Ответ дляРеанимация
А до чого тут ваша історія до ситуації автора. Якби він давав їй гроші замість подарунків, вона б, гадаю, не заперечувала
З царем в голові
• 14 сентября 2023
Ответ дляРеанимация
до цього він кинув жінку молодшу і багатшу. і я її бачила. навіть підходила до нас. по погляду було видно заздрість. чому? бо він гуру в сексі. вона все мала,але шукала лише трахальщика.а він таким бути не хоче. покинув. і дітей хотіла. але він не хотів
Роллс-Ройс• 14 сентября 2023
В Киеве при желании можно всегда найти подработку, тем более мужику не отягощенному детьми. Он просто ленивый, зачем такой для семьи? Зарплату урезали, но он ничего не ищет. Сколько девченок с детьми на уборки ходят, ищут варианты, а ваш друг пеньком сидит.
Реанимация• 14 сентября 2023
Ответ дляЗ царем в голові
Зрозуміло. Тоді не псуйте собі нерви і не забирайти час, поки вище молода і гарна, бо після 40 ( мені 42) краса швидше біжить від нас.
З царем в голові
• 14 сентября 2023
Ответ дляРоллс-Ройс
саме так
Реанимация• 14 сентября 2023
Ответ длярукиЖимолости
Якщо добра людина, хороша, то ще й як потрібен.
Бабо-лебідка• 14 сентября 2023
Ответ дляРеанимация
Так может он всю семью содержит? Или себе в кубышку копит?
Реанимация• 14 сентября 2023
Ответ дляСонячний зайчик
Не факт, знаєте про мови кохання, для багатьох саме формат подарунка має бути, від чоловіка щоб особисто ним куплений.
Сиамская сороконожка• 14 сентября 2023
Ответ дляДобро с Кулаками
Зайва вага, потливість, неприємний для Вас запах тіла, запах із рота.
Будь-який пункт може відбити бажання.
Добро с Кулаками• 14 сентября 2023
Ответ длярукиЖимолости
Спорить с вами не желаю. Я сужу не по машине и по айфонах.
И живу я не в стране где у мужика ни кола ни двора зато утопленник с США. Просто тут машина это показатель. Но то такое
Я вообще не понимаю зачем в вок мне прицепились, автор же видела что у мужика денег нет, но продолжала с ним отношения
Сонячний зайчик• 14 сентября 2023
Ответ дляКручу хвости
Я бы не спала с жлобом. Не знаю, что вас так в нем возбуждает. У меня муж студентом познакомились, ходил мебель собирал подработку, грущиком, чтобы мне платье купить, в ресторан сводить, а сам дома мивину ел. Приходил всегда 3 розы метровые большие. И это просто студент с бедными родителями. Сапожки купил мне итальянские тёплые. Мы тоже полгода встречались, а потом сделал предложение и колечко было с фианитом тоненькое но все же золотое. Я о том, что если мужчина любит, он последнее отдаст своей женщине. У вас ребёнок, зачем вам это все?
Тоже не понимаю, как такой бог секса может возбуждать