Однозначно• 14 сентября 2023

Канада. Скільки коштує їжа

Дівчата, хто наразі в Канаді. Скільки у вас йде на їжу на 1 людину ? Чи економите? Скільки мʼяса в раціоні ) намагаюсь зрозуміти бюджет, щоб не економити дуже на їжі , раз в тиждень ходити в кафе кудись
Гомосноб• 14 сентября 2023
Ответ дляСамавиховуюКота
У нас выходит 1000 на троих на еду, первое время экономили то и 600 хватало в месяц. Стоматолог 2500 за год на семью, лекарство 80 процентов оплачивают, массаж 60 процентов. Часть налогов возращают после подачи декларации, у нас в этом году около 7000 вышло. Если вы точно знаете что будете оставаться на постоянку в Канаде, то есть возможность открыть счет на покупку первого дома, пенсионный счет и таким образом экономить на налогах. Это в том случае если будет оставаться что откладывать) Лучше конечно посоветоваться с бухгалтером, как лучше оформляться. Self employed может и на бензин, интернет, коммунальные списать доходы.
Только на дом и пенсионный нужно проработать определенное время. Не сразу
автор Однозначно • 14 сентября 2023
Ответ дляOllka
У зятя теж зарплата невелика, а бенефіти такі самі на кожного - а родина троє дітей і дружина. Тому воно варте
Невелика це скільки приблизно , якщо не секрет
Гомосноб• 14 сентября 2023
Ответ дляОднозначно
3000 чистими після податків
Будівництво
Гомосноб• 14 сентября 2023
Ответ дляОднозначно
Допишу - квартира 2100+комуналка
Їжа в основному з фудбанків, мало саміскупують. Ходять в три фудбанки, щоб витягнути, два безкоштовних і один на 20 долл..
Сестра теж на роботу пішла минулого тижня, маючи малесеньку дитину до року. Бо важко фінансово.
Бяки-козяки• 14 сентября 2023
Ответ дляГомосноб
Допишу - квартира 2100+комуналка
А куда сестра устроилась? Это ужас конечно так выживать
Elani• 14 сентября 2023
откройте сайт или приложение flipp для провинции куда етеде и увидите все брошюры с ценами всех супермаркетов и магазинов
Гомосноб• 14 сентября 2023
Ответ дляБяки-козяки
Уборщицей в частную школу
А вообще она медик. Но там очень долго подиверждать квалификацию
Царевна_несушка• 14 сентября 2023
Ответ дляГомосноб
Уборщицей в частную школу
Так може їм би краще в европі було,навіщо та Канада потрібна)
автор Однозначно • 14 сентября 2023
Ответ дляElani
Круто, дякую
автор Однозначно • 14 сентября 2023
Ответ дляГомосноб
Допишу - квартира 2100+комуналка
І справді тяжко і зп маленька, я здивована
Гомосноб• 14 сентября 2023
Ответ дляЦаревна_несушка
Вони були в Європі. Ще до війни. Вони дитину лікують - рідке захворювання. Рік чекали поки діагноз підтвердять, який в Україні поставили. Поїхали в Канаду, бо там є програма для тапих дітей.
Тобто вибору у них немає.
Гомосноб• 14 сентября 2023
Ответ дляОднозначно
Звичайна зарплата для приїхавших в країну і незнаючих добре мову.
Це ще в нього хоч досвід є. Бо товариш на меншу працює там же.

Тут і про менші зарплати писали
автор Однозначно • 14 сентября 2023
Ответ дляГомосноб

Тут і про менші зарплати писали
Я мала на увазі, що такі бенефіти , я реально думала дають для реально крутих зарплат)
автор Однозначно • 14 сентября 2023
Ответ дляГомосноб

Тут і про менші зарплати писали
Просто багато забирає Аренда, я впевнена і звичайні канадці працюють на подібні зп, просто їм не треба такі кошти на аренду віддавати
Гомосноб• 14 сентября 2023
Ответ дляОднозначно
Там прости компанія велика і поважна. Тому так.
А зарплати там різні - бо багато різних спеціальностей, і з досвідом і без
автор Однозначно • 14 сентября 2023
Ответ дляГомосноб
А, тоді так, логічно ))
Едимнаморе• 14 сентября 2023
Ответ дляШалена красуня
А что берете из полуфабрикатов?
Я небагато беру, зазвичай рибу чи курку в паніровці, вареники(перогіс) і китайські пельмені, піццу. Тут багато напівфабрикатів такі жирні і мучні в основному, що я дивлюсь на фігури канадців, які все те купують і все більше стаю прихильником домашньої їжі.