Пластилин_Колец• 14 сентября 2023
у кого світлодіодні люстри
покажіть будь ласка свої 🙏❤️ може ще й в комплекті з бра - буду дуже вдячна.
як вони вам взагалі? плюси/мінуси?
66сезон666серия• 14 сентября 2023
Главный минус - если что-то сгорело - нужен или муж, который шарит и может перепаять, или менять люстру.
А так норм.
А, дизайны в основном казённые, сложно найти уютную. Но это дело вкуса.
А так норм.
Пластилин_Колец
• 14 сентября 2023
Ответ для66сезон666серия
А так норм.
дякую!
перепаяти і я вмію, а чоловік доречі ні)
дизайни в них дивлюсь то дуже мінімалістичні (як раз те що шукаю) чи дороХо боХато з камінцями.
зараз роблю ремонт, люстра ще від минулих власників (богемське скло, з розписом і вісюльками 🤦🏼♀️), вже не актуально і хочеться щось нове. а що - сама не знаю, в усіх магазинах такий великий вибір. а я ще в своєму житті ніколи не вибирала люстру
66сезон666серия• 14 сентября 2023
Я тоже очень долго маялась. Выбрала не с первого и не со второго раза.
Диодные у меня только в коридоре, в санузлах и в детской.
В детской с пультом. Пульт туповатый. Но дизайн меня устроил.
Учтите, что если потолок натяжной, то если менять, то на такого же размера, потому что там уже стоит определенная закладная
Кукусик• 14 сентября 2023
Обирайте по принципу практичності. Без прикрас, легше витирати пилюку, легше поєднується з рештою деталей інтер´єру.
Пластилин_Колец
• 14 сентября 2023
Ответ для66сезон666серия
дякую!
Джонсонюк• 14 сентября 2023
Люстра та світильники, є ще в цій кімнаті лінійне бра такого ж кольору. Теплота світла у всіх світильниках, які використовуємо як допоміжні, 3000 к. Ввечері в основному їх використовуємо коли вже стемніло
Пластилин_Колец
• 14 сентября 2023
Ответ дляДжонсонюк
ох, як у Вас гарно 😍❤️
дуже дякую за фото
66сезон666серия• 14 сентября 2023
Ответ дляДжонсонюк
У вас очень красиво)
Джонсонюк• 14 сентября 2023
Ответ дляПластилин_Колец
ох, як у Вас гарно 😍❤️
дуже дякую за фото
Є сайт anzazo . Там можно надихатись, там багато хороших цікавих речей. Потім вже шукати по пошуку щось схожу.
Невгамовна Бу• 14 сентября 2023
В моїй гостьовій кімнаті якраз з камінцями, бо щось я западаю на кришталеві світильники. Бра робили з трьох однакових. В спальні зовсім іншого направлення.