ЯблокоРаздора• 14 сентября 2023
Потяг в Будапешт
Підкажіть будь ласка, я чула що є прямий потяг з Києва до Будапешту. Може хтось їздив і може підказати, чи продає УЗ квитки, як пройшла дорога
Тоска в носках• 14 сентября 2023
Я езжу Будапешт-Мукачево, каждый день по 2 поезда идёт.
Но это венгерская железная дорога, у них на сайте покупаю.
Мой_ужин• 14 сентября 2023
Ответ дляТоска в носках
Это не тот поезд. Вы про электричку.
Автору, наверное, нужен Киев-Вена через Будапешт.
Раньше на на него билеты продавались исключительно в кассах.
Проверяла недавно приложение УЗ и не нашла вообще этого направления, значит, ничего не изменилось.
Ответ дляМой_ужин
Это не тот поезд. Вы про электричку.
На цей потяг можна спробувати купити на сайті австрійської залізниці, але там теж дуже важко купити
Мой_ужин• 14 сентября 2023
Ответ дляGleva
Так, QBB. Майже нереально купити квитка на цей потяг.
Ответ дляТоска в носках
Я іхала поїздом Київ -Відень,він їде через Будапешт. Квитки тільки в касі,,за 20 днів.Щоб взяти квиок була в 4.30 ранку коло кас.Білети взяла,хто прийшов після 6 ранку ,білетів, вже не було.Квиток коштує 2500 грн
Ответ дляМой_ужин
Реально,Я купила, на зворотню дорогу.
А з Києва треба брати тільки в касах ,тому що якщо ви візьмете на сайтіQBB,при прсадці треба оригінал квитка.Роздруківка з сайту не підходить.Тільки,якщо є знайомі вБудапешті і пришлють вам квитки.
Так що найкращий варіант,взяти в Києві в касі.
Хвігура мічти• 14 сентября 2023
Ответ дляТоска в носках
Электронные билеты подходят туда и обратно?
Мой_ужин• 14 сентября 2023
Ответ дляvital2
Реально,Я купила, на зворотню дорогу.
Так, знаю, за роздруківку, копію буде штраф великий при перетині кордону.