Так склалось життя, що я зараз працюю, а чоловік у декреті. Питання в тому, що я на себе завжди жалію грошей. От прям навіть на необхідне. Мова не про косметолога, манікюр чи якісь фірмові речі, парфуми, прикраси. А просто саме необхідне я собі не купую. Навіть шампунь використовую чоловіка, щоб не купувати собі окремо. Ми переселенці. Я ношу речі які віддають люди, в одному і тому ж ходжу вже півтора роки. В чоловіка і дитини речі також із секонда або подаровані. Я до чого це все. Навіть коли я маю змогу щось собі придбати, Я НЕ МОЖУ 😭 мені здається, що я благородно вчиняю. Жертовність така собі. Я пишу і плачу. Ладна допомогти усім, а я працюю цілодобово, вдома готуюС прибираю і хожу в одному топі для годування вже рік😭 Чому так??
Курочка• 14 сентября 2023
Либо у вас острая нехватка финансов, либо вы жуткий жлоб, даже для себя (знаю таких мужчин)
Там все розмивчато• 14 сентября 2023
Це я така, але завдяки цьому назбирала на квартиру, машину і стала трохи себе відучати після цього
Чебураха з перцем• 14 сентября 2023
Ви вже перестали хвилюватись, щоб вас не підсиділи? (Попередня тема).
Мэри Попкинс• 14 сентября 2023
Чоловік в декреті, а ви готуєте і прибираєте? В нього має бути купа вільного часу))
П.с. по темі, та замовте собі той сраний шампунь
Ответ дляТам все розмивчато
Моєї зарплати не вистачить на таке…
Ответ дляЧебураха з перцем
Ні😭😭😭
Зайченя• 14 сентября 2023
Ну Вы хотите иметь финансовую подушку, деньги на всякий случай. Экономите, чтобы вдруг чего у Вас были фин.возможности закрыть свои потребности.
Это с одной стороны правильно, но главное не впадать в крайности.
С тем же шампунем, купите шампунь себе, пусть муж Вашим моет.
Так, если по долго вынужден экономить, то потом сложно себе дать волю.
МаксХмара• 14 сентября 2023
Ответ дляБорода
А муж чем занимается? Кроме как сидит с ребёнком?
Шампуни себе покупает ))
Там все розмивчато• 14 сентября 2023
Ответ дляOlga-lyubimaya
Моєї зарплати не вистачить на таке…
Ну то єрунда якась. Задля чого всі ці жертви? Яка мета?
Ответ дляSo_so
А если зайти с другой стороны? Причина есть, их может быть много разных, в прошлое не вернуться.
А вот хотите ли Вы изменить сложившуюся ситуацию?
Хочу. Але не можу на себе тратити😭
Чебураха з перцем• 14 сентября 2023
Ответ дляOlga-lyubimaya
Ні😭😭😭
Такий собі троль-бідося недолугий в секонді, без шампуню і дуже ’жертовний’.
Там все розмивчато• 14 сентября 2023
Ответ дляOlga-lyubimaya
Хочу. Але не можу на себе тратити😭
А куди вільні гроші йдуть, коли є змога але не можете
Мэри Попкинс• 14 сентября 2023
Ответ дляOlga-lyubimaya
Хочу. Але не можу на себе тратити😭
Купіть чоловікові і беріть в нього))
Ответ дляБелая котичка
Автор, а Вы откладываете деньги ?
Зовсім трохи
Там все розмивчато• 14 сентября 2023
Ответ дляМэри Попкинс
Він в Декреті) мабуть вже спец по відеоіграм
Курочка• 14 сентября 2023
Ответ дляБорода
Так а чем он должен заниматься, если он в декрете? Логично, что за ребенком ухаживает
Борода• 14 сентября 2023
Ответ дляМэри Попкинс
Купіть чоловікові і беріть в нього))
Это я вчера мужу говорю : подарю тебе на др приставку, потому что хочу в последнего Гарри Поттера поиграть
Курочка• 14 сентября 2023
Ответ дляТам все розмивчато
Вы когда в декрете сидели, были спецом по видеоиграм?
Ответ дляБелая котичка
А в % соотношении сколько ?
1/3 від доходу
Бо ми зараз змушені винаймати житло, комунальні. І вдома за житло треба платити
Мэри Попкинс• 14 сентября 2023
Ответ дляКурочка
Там все розмивчато• 14 сентября 2023
Ответ дляКурочка
Готувала, прибирала, в магазин ходила, дитиною займалася. Чоловік автора робить останню частину речення
Ответ дляТам все розмивчато
Ні. Стосовно цього не можу сказати. Тут в селі немає телевізора. А інтернет лише в мене бо працюю з телефона.
Там все розмивчато• 14 сентября 2023
Ответ дляOlga-lyubimaya
Ну добре, от у вас вільні гроші, куди діваєте?