Чеширская кошечка• 14 сентября 2023
Укрпошта
Сьогодні попросила сусідку скинути мені квитанції по комуналці. Нас давно немає в місті, думаю щоб звірити в приват і так в квитанціях..
вона мені скинула. І там бумажка з Укрпошти, що мені треба щось отримати, там не номерів нічого немає.. та і я не можу отримати те що там. Що робити, може хто підкаже мені будь ласка 🙏🏻
Чеширская кошечка
• 14 сентября 2023
Ответ длямаринабаранова
Як ви отримаєте - коли вас в місті нема?
Ну я ж і питаю, що можна зробити, як отримати, може переадресувати можна
маринабаранова• 14 сентября 2023
Ответ дляЧеширская кошечка
Вам треба звернутись на гарячу лінію Укрпошта, хоча посилка мабуть, вже повернулась відправнику
Чеширская кошечка
• 14 сентября 2023
Ответ длямаринабаранова
Може, не знаю.. вище скинула фото, на бумажці написано письмо, це мені письмо чи як?
маринабаранова• 14 сентября 2023
Это заказное письмо, но прошло больше месяца и оно уже вернулось отправителю, скорее всего.
Чеширская кошечка
• 14 сентября 2023
Ответ длямаринабаранова
Жалко, а как это заказное? Подскажите пожалуйста
Коко На Страже• 14 сентября 2023
Ответ дляЧеширская кошечка
ну такое обычно приходит или с банка или с какой-то службы
типа газовой или ещё какой-то
Чеширская кошечка
• 14 сентября 2023
Ответ дляКоко На Страже
типа газовой или ещё какой-то
Ппц
Спасибо большое
Тролю як можу• 14 сентября 2023
Ответ дляЧеширская кошечка
фото
Зателефонуйте у відділення і спитайте, що зараз з тим листом і хто вам його надіслав
Чеширская кошечка
• 14 сентября 2023
Ответ дляТролю як можу
Дякую, на те відділення на яке воно прийшло дзвонити? Чи на любе?
Чеширская кошечка
• 14 сентября 2023
Ответ дляТролю як можу
Я просто ніколи з таким не стикалася, а тут так
маринабаранова• 14 сентября 2023
Ответ дляЧеширская кошечка
Заказное письмо - это которое приходит на почтовое отделение и вручается лично а руки адресату- после предъявления документа, удостоверяющего личность.
Обычно - такими письмами пересылают документы, ценные бумаги и срочные сообщения, чтобы они не затерялись- а пришли точно по назначению, кому следует
Чеширская кошечка
• 14 сентября 2023
Ответ длямаринабаранова
Что ж это может быть.. теперь не могу, интересно