Меня не звали• 14 сентября 2023
Чоловік аб´юзить. Головоломка по квартирі -- відгукніться, нотаріуси чи юристи
Дано: чоловік , який чинить до мене психологічне насилля (крик при дитині 6 міс, погрожує мені). Є проблемне питання по власності. Купували квартиру в 21 році, до одруження. В той час неодруженими внесли 70% вартості квартири. після одруження - ще 30%. Мені вже кілька спеціалістів сказали, що це погана ситуація, може хоч пару років по судам тягати , доводячи, що квартира більшою мірою належить йому (я розраховую на 50%). Також в 2021 році він пообіцяв, що можемо оформити спільну сумісну власність без зазначення часток. Але я запитувала в нотаріуса - каже, якщо ви вже зараз в шлюбі, то це спільна сумісна. Тому окремо з зазначенням вашого прізвища документ вже не видадуть. А мені потрібен саме документ. де фігуруватиме моє прізвище як співвласниці. Таке можливо, якщо оформлювати відчуження, дарування... Але чоловік в такому випадку каже, що згоден на 1/3 для мене і аж ніяк не на 50%. А моя мета - спільна сумісна. загвоздка в тому, що він не проти формулювання "без зазначення часток", та такого варіанту по закону нема... Може, є ще якісь варіанти? Будь ласка, відгукніться, хто знає - фахові спеціалісти теж є тут , я знаю. вдячна!
Мішечок щастя• 15 сентября 2023
Ответ дляМеня не звали
Це буде дуже невелика сума, середнє по регіону. Він фоп
Ну, все же лучше, чем ничего
18 мнеУЖЕ• 15 сентября 2023
Ответ дляМеня не звали
1. юрист сказала, що спільна сумісна - це для мене великий плюс при судах, коли моє прізвище у власниках фігурує. 2. Витяг сформовано в 22 році, вже будучи в шлюбі. Підстава для держ реєстрації: Договір про участь у Фонді фінансування будівництва
ну зараз вже саме по собі Ваше ім´я у власниках не з´явиться
я так розумію, немає сенсу питати, чому Ви, даючи власні кошти на квартиру, не потурбувалися про це раніше