Кусачая Я• 15 сентября 2023

Несподівано прийшла старість ((

Дівчата, у мене така проблема я не можу себе адекватно сприймати у свої 48 (( За останні два роки був стрес, хвороби (мої і близьких людей), відсутність кохання, безгрошів´я, нема відчуття стабільності та впевненості у завтрашньому дні, і це не через війну, точніше,не тільки через це. Все це так негативно вплинуло на зовнішність, що мене, яку раніше завжди сприймали значно молодшою, ніж я є насправді, тепер сприймають бабцею А ще ж нема і п´ятидесяти (( Як ви змирилися (або не змирилися) з віковими змінами? Бо я просто не можу дивитися на свої фото. Так відразу стає шкода себе за ці зморшки, втомлений вигляд🤦, що не зважаючи на те, що раніше завжди була проти косметологічних ін´єкцій, зараз здається, що якби гроші, то мабуть, не пішла б, а полетіла до того косметолога. А ще добиває відсутність можливості доглядових процедур, бо шукаю роботу, фінансово не тягну нічого((
Сиреневенькая• 15 сентября 2023
Ответ дляКусачая Я
Травма была, периодически обострения
Треба знати детальніше, але тренування це не тільки тягати штангу, грамотно тренуватись можна всім без виключення

Щебетуха• 15 сентября 2023
Ответ дляparele
Если через семейного врача записываться, то нисколько. Маммография, гинеколог, стандартный пакет анализов и узи - бесплатно.
К гинекологу без семейного. Она уже направит на маммографию, узи и все анализы.
parele• 15 сентября 2023
Ответ дляЩебетуха
Спасибо. Я в нюансы не вникала, у меня соседка в этом вопросе продвинутая)
Щебетуха• 15 сентября 2023
Ответ дляКусачая Я
Аж смешно. Маммография
Что смешного? Я все прошла, нашли на бесплатном УЗИ полип в матке, так делали гистероскопию с удалением полипа тоже бесплатно в больнице по направлению гинеколога. Вам правильно советуют. И к эндокринологу через семейного запишитесь, он направит на бесплатные анализы ТТГ, Т3, Т4, гликолизированный гемоглобин. Может и найдется причина плохого настроения и самочувствия. Причем бесплатно.
МатьЧасть• 15 сентября 2023
Мені 32 і я ппц як не хочу старіть. Не вірю що вде 32
автор Кусачая Я • 15 сентября 2023
Ответ дляЩебетуха
Смешно потому, что, повторюсь (выше уже писала), что маммография и гормоны это не бесплатно
автор Кусачая Я • 15 сентября 2023
Ответ дляСиреневенькая
Но это уже с тренером, а это не у нас, и дорого ((

Щебетуха• 15 сентября 2023
Ответ дляКусачая Я
Вы не в Украине?
автор Кусачая Я • 15 сентября 2023
Ответ дляМурзилка
По интернету в город можно отсылать. У меня было время.я постоянно у женщины покупала много консервации и знаю.что у нее было много покупателей ибо вкусно. Она через форум местный продавала
Кому отсылать, если всё выставлено на торговых площадках, но не покупается?
автор Кусачая Я • 15 сентября 2023
Ответ дляМурзилка
Автор.а что за хобби? Монетизировать можно? Продаются изделия?
Да, но очень-очень плохо сейчас, люди предпочитают экономить на эмоциях
автор Кусачая Я • 15 сентября 2023
Ответ дляЩебетуха
Вы не в Украине?
В Украине
Щебетуха• 15 сентября 2023
Ответ дляКусачая Я
Сьогодні розбиваємо черговий міф про аналізи. А саме: ❌те, що аналізи на гормони виключно платні - це міф❌
✅Правда: пацієнт має право безоплатно отримати всі призначені йому аналізи, в тому числі й гормональні, на які є електронне направлення лікаря.

Таке направлення може виписати, найчастіше лікар вузької спеціалізації, такий як, наприклад, ендокринолог чи гінеколог. Також направлення може дати й сімейний лікар. ❗️В будь-якому разі - це буде за необхідністю, зумовленою станом здоров’я, а не власним бажанням пацієнта.

✅Зробити гормональні обстеження можна в медзакладах, які мають договір з НСЗУ на пакет «Профілактика, діагностика, спостереження та лікування в амбулаторних умовах».
❗️До переліку безоплатних аналізів включені наступні гормональні дослідження:
✔️тироксин (Т4 загальний, Т4 вільний),
✔️трийодтиронін (Т3 загальний, Т3 вільний),
✔️тиреотропний гормон (ТТГ),
✔️тиреоглобулін (ТГ),
✔️паратгормон (ПТГ),
✔️інсулін,
✔️адренокориткотропний гормон (АКТГ, кортикотропін),
✔️кортизол (гідрокортизон),
✔️соматотропний гормон (соматотропін, СТГ),
✔️пролактин,
✔️фоллікулостимулюючий гормон,
✔️вазопресин (АДГ),
✔️норадреналін,
✔️хромогранін,
✔️тестостерон,
✔️естрадіол,
✔️інсуліноподібний фактор росту -1 (ІФР-1) тощо.

Тож якщо лікар дає вам направлення на гормональні аналізи, не поспішайте до приватної лабораторії!
https://t.me/NSZU_gov/1574

#япацієнт

Мамографія дозволяє виявити новоутворення навіть тоді, коли їх не можна визначити при пальпації. Вчасне виявлення новоутворень у молочних залозах сприяє успішному лікуванню. Мамографію включено до пріоритетних медичних послуг у Програмі медичних гарантій. Нагадуємо, де зробити мамографію безоплатно 👇

🟢 В медичних закладах, які мають договори з НСЗУ за пакетом “Мамографія”.
Таких лікарень понад 240 по всій країні. Побачити їх можна на дашборді “Укладені договори про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій”. Перейдіть на карту надавачів медичної допомоги і наберіть “мамографія” у фільтрі “Група послуг”. Або ж зателефонуйте до контакт-центру НСЗУ за номером 16-77, оператор допоможе знайти найближчий заклад.
📌Зверніть увагу. Зазвичай мамографію грудних залоз призначають жінкам після 40 років. Щоб пройти цю діагностику безоплатно, треба мати направлення від сімейного лікаря чи вузького спеціаліста - гінеколога, мамолога або іншого лікаря.

📌Якщо пацієнтка не досягла зазначеного віку, але потребує дослідження молочних залоз і має направлення від лікаря, то пройти обстеження можна в медичних закладах, які надають послуги за пакетом “Профілактика, діагностика, спостереження та лікування в амбулаторних умовах”. Але перед тим як йти в обраний заклад на діагностику, радимо зателефонувати і уточнити, чи є там необхідне обладнання і лікар-рентгенолог. https://t.me/NSZU_gov/1585
ЛюблюДевчонок• 15 сентября 2023
Ответ дляЛатвийские_Номера
Мені 45. Нема грошей на косметологів. Що я можу зробити? Живу
а куди гроші поділи?
на що витратили?
автор Кусачая Я • 15 сентября 2023
Ответ дляЩебетуха

✔️тироксин (Т4 загальний, Т4 вільний),
✔️тиреотропний гормон (ТТГ),
✔️тиреоглобулін (ТГ),
✔️паратгормон (ПТГ),
✔️інсулін,
✔️кортизол (гідрокортизон),
✔️пролактин,
✔️фоллікулостимулюючий гормон,
✔️вазопресин (АДГ),
✔️норадреналін,
✔️хромогранін,
✔️тестостерон,
✔️естрадіол,

https://t.me/NSZU_gov/1574

#япацієнт

Какая вы смешная, до трагизма. Анализы и обследование по направлению, но до лаборатории, куда направляют, и до оборудования, нужно ДОЕХАТЬ. Когда я работала, я раз в квартал обычно это все посещала и сдавала, потому что на гормоны нужно было кровь сдавать ежеквартально, и есть другие нюансы по здоровью, к врачу частному ездила также раз в три месяца, потому что у нас нет врачей узкой специализации. А сейчас у меня нет этих тысяч, чтоб кататься, понимаете. Это все не за углом находится.
ЛюблюДевчонок• 15 сентября 2023
Ответ дляМатьЧасть
ви смішна)
Щебетуха• 15 сентября 2023
Ответ дляКусачая Я
Выезд в ЕС не рассматриваете? Ничего же от этого не потеряете.
Одяг та сумки• 15 сентября 2023
Ответ дляЭт вернячОк
А зубы? Вот недавно вырвала 8 и отремонтировала 7. Прошло 2 месяца и смотрю, поднялась десна над 6 и если его пошатать, он шатается. Вот думаю, может какую то зубную пасту волшебную купить, смотрела на Амвей, думаю
паста не поможет - парадонтоз лечат єлектрофорез + колят витамины+ чистят карманы и тп- много всего есть. Ну никак не паста
Одяг та сумки• 15 сентября 2023
Ответ дляКусачая Я
есть товар будет и покупатель поверьте. Было бы желание
бифидобактерияЖоржик• 15 сентября 2023
У меня та же ситуация. За 2 года после Ковида плюс 10 лет. И спортом не могу заниматься, болячка появилась, ходила регулярно в зал с 25. Но мне уже 51. И если ещё год назад я могла одеть сарафан с открытыми руками, то этот год уже нет..
На лицо стараюсь не смотреть.. но фигура ещё держится, хотя мышцы ушли. Колоть ничего не хочу, хотя финансы позволяют. Но мне здоровье важнее.
Но я люблю себя, стильно стараюсь одеваться..окружаю себя красотой, хожу на свидания) И говорю, что всегда будут мужчины старше меня…

автор Кусачая Я • 15 сентября 2023
Ответ дляОдяг та сумки
Так когда он будет... Фото продукции, к слову, я очень хорошие делаю, но покупателя нету практически.
бифидобактерияЖоржик• 15 сентября 2023
Добавлю своё фото…51 мне
автор Кусачая Я • 15 сентября 2023
Ответ дляЩебетуха
Нет, уехать не могу.
автор Кусачая Я • 15 сентября 2023
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Добавлю своё фото…51 мне
Та боже ж ты мой. Вы красотка! 👍🌹
Папина дочка• 15 сентября 2023
Ответ дляПозитивна
Мені 50 і попадаються всі статні серйозні на джипах з розкішними садибами вдовці, у всіх діти в своїх будинках живуть або за кордоном .
Зараз в мене Роман вже рік з таким мужчиною , бабочки в животі .
Створювала тут тему ,то обізвали троль троль і про секс писали мені - що я брешу бо вже клімакс ))
Клас.
Ви молодець)))
Так тримати
Зубачистка• 15 сентября 2023
Ответ дляМатьЧасть
я не верю,что мне 52:) в Вы в 32 страдаете. Все познается в сравнении. Раньше, когда приходили мамины подруги в таком возрасте как я сейчас: думала, ну и тетки! Могу сказать - оказывается в 52 совсем и не тетки могут быть:) а спелые, в соку женщины, которые знают когда сказать, когда послать, когла промолчать.
Пффф 100%• 15 сентября 2023
Ответ дляКусачая Я
Та в мене стільки тих хобі, що часу не вистачає на все. Ще б гроші на них були..
Автор, поділіться, будь ласка, ідеями хоббі. Мені скоро 46, а я себе так ні в чому і не знайшла. Може щось ваше мені зайде) Дякую)
автор Кусачая Я • 15 сентября 2023
Ответ дляПффф 100%
Среди прочего, я флористикой занимаюсь, цветоводством, изучаю кондитерское дело, хорошо вяжу, но это не дёшево всё. Из бесплатного - пишу эссе :)
Папина дочка• 16 сентября 2023
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Добавлю своё фото…51 мне
Красотка
Папина дочка• 16 сентября 2023
Ответ дляКусачая Я
Нет, уехать не могу.
И зря
автор Кусачая Я • 16 сентября 2023
Ответ дляПапина дочка
И зря
Что зря?