Кусачая Я• 15 сентября 2023

Несподівано прийшла старість ((

Дівчата, у мене така проблема я не можу себе адекватно сприймати у свої 48 (( За останні два роки був стрес, хвороби (мої і близьких людей), відсутність кохання, безгрошів´я, нема відчуття стабільності та впевненості у завтрашньому дні, і це не через війну, точніше,не тільки через це. Все це так негативно вплинуло на зовнішність, що мене, яку раніше завжди сприймали значно молодшою, ніж я є насправді, тепер сприймають бабцею А ще ж нема і п´ятидесяти (( Як ви змирилися (або не змирилися) з віковими змінами? Бо я просто не можу дивитися на свої фото. Так відразу стає шкода себе за ці зморшки, втомлений вигляд🤦, що не зважаючи на те, що раніше завжди була проти косметологічних ін´єкцій, зараз здається, що якби гроші, то мабуть, не пішла б, а полетіла до того косметолога. А ще добиває відсутність можливості доглядових процедур, бо шукаю роботу, фінансово не тягну нічого((
Коржик• 19 сентября 2023
Ответ дляВимагаю спілкування
Аналогично. Когда созрела на спортзал, они были закрыты, война. Ну и ладно. Стала заниматься дома с китайских гимнастик по 10 мин. Потом больше, потом с нагрузкой. За год все подтянулась, в зеркало любуюсь, сколько пользы принесла вынужденная работа онлайн. Массажи сейчас только ленивый не делает, полно мастер-классов любых
А где брали китайские гимнастики?
Тело полтчнклось только от них или ещё чем-то занимались?

Коржик• 19 сентября 2023
Ответ дляКастрюлька
Я навпаки відійшла від косметолога, санаторних процедур(ковід , війна внесли свої корективи). Зайнялася банею (є ’точки’ навіть в Києві, де в результаті на кожного з компанії виходить за відвідування 100 грн, люди різні,нові, цікаві ,в основному ЗОЖ, йоги, сироїди ), велосипедом, обливаюсям хол.водою ранками цілорічно, мені 46. Треба працювати над собою, тоді дзеркало порадує
А де саме в Києві такі варіанти ´точок ´ можете підказати?
Вимагаю спілкування• 20 сентября 2023
Ответ дляКоржик
А где брали китайские гимнастики?
Называется Китайская жиротопка, из полно в интернете на все части тела. Постепенно потом увеличивала нагрузку