На привозе• 15 сентября 2023
Написала, запитавши як справи, відповів та не запитав як я.
Розумію, що зайнятий, військовий,але,напевно, йому все одно.
Добротная• 15 сентября 2023
Автор,чхать он на вас хотел . Вот на таких душнил все плевать хотят ! Надеюсь мужичок найдет нормальную даму и будет у него все хорошо.
Добротная• 15 сентября 2023
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
делайте вывод
Это мужик уже делает вывод и думает ,как незаметно из дому вещи перенести в квартиру к новой любви .
КохайтесьЧорнобровi• 15 сентября 2023
Ответ дляДобротная
с таким поведением и так на мусорку полетят)
На привозе
• 15 сентября 2023
Ответ дляДобротная
Ми не у стосунках, було кілька зустрічей та підтримуємо спілкування, бо я зараз в іншій країні.
Добротная• 15 сентября 2023
Ответ дляНа привозе
Вам робити не фіг ,а він на війні .
На привозе
• 15 сентября 2023
Ответ дляДобротная
Вам робити не фіг ,а він на війні .
Не безпосередньо на війні, але так, має дуже багато відповідальної роботи.
НеГолосую• 15 сентября 2023
Не поняла ответов , обычно нормальный разговор как дела и в ответ тот же вопрос , что не так автор хочет ? Уже сразу и душнила и мозгоклюйка . Это человеческие отношения , а не какие то завышенные требования .
Автор , он не спросил , потому что не заинтересован , и вашей вины никакой нет и ничего вы душнила . Забудьте
Голубая фишка• 16 сентября 2023
Ответ дляНеГолосую
Бо вони білі пальта одягнули і треба ж показати, що автор вся не така і чоловік від неї втече, а вони тут такі розуміючи знайшлися і кращі за автора. В своїх мріях хіба що