Как_б_не_так• Изменено 1 час назад
Не відкрився продаж з.д квитків о 8 ранку
Сьогодні спеціально встала раніше, відкрила застосунок УЗД в телефоні та сайт на ноуті, чекала 8 години ранку, щоб придбати квитки до Карпат на 3 серпня і .... продаж так і не відкрився. До цього моніторила - кожного разу о 8 відкривався за 20 діб. Отакої... Хтось стикався з таким? Вперше за 7 років зібралась у відпустку :(
Ондатрова шуба• 58 минут назад
Часто таке. Поставте нагадування про відстежування квитків. І чекайте
Как_б_не_так
• 58 минут назад
Ответ дляОндатрова шуба
Так і зробила, дякую :) Просто наскільки я бачила ці нагадування приходять набагато пізніше, коли вже майже все розкупили.
Как_б_не_так
• 57 минут назад
Ответ дляВчителька з мікрорайону
может через день ездят?
Так, через день, але саме сьогодні потяг є. Вчора не було.
Ондатрова шуба• 57 минут назад
В мене інший напрямок, то там буває так, що не відкрився продаж, міняєш плани, купуєш на інший день квитки, а через 2-3 доби(!) зявляються квитки на потрібну дату
Ондатрова шуба• 57 минут назад
Ответ дляКак_б_не_так
Хвилин на 15 пізніше
Как_б_не_так
• 56 минут назад
Ответ дляЯ натуралка
так зараз не раніш ніж чим за 10 діб квитки у продажі
На цей потяг за 20 діб. Я перевіряла і моніторила заздалегідь. Дякую :)
Как_б_не_так
• 55 минут назад
Ответ дляОндатрова шуба
Хвилин на 15 пізніше
О, дякую, сподіваюся, що встигну, бо з дітьми їду. Автобусом це мука :(
Ондатрова шуба• 54 минуты назад
Ответ дляКак_б_не_так
Можуть викласти і до обіду і після обіду. Ви ж бачите що стабільності в розкладі немає. Через брак локомотивів, знову ж десь на Дніпропетровщині згорів локомотив через атаку дрона...
Ондатрова шуба• 55 минут назад
Ответ дляКак_б_не_так
Автобусом ще і дуже дорого за той мінімальний комфорт
Как_б_не_так
• 54 минуты назад
Ответ дляОндатрова шуба
А не підкажете, будь ласка, коли вірогідніше відкриють? Протягом дня? Чи може бути навіть завтра? Просто не було досвіду с таким поки що.
Ондатрова шуба• 52 минуты назад
Ответ дляКак_б_не_так
Думаю сьогодні, але...я не працівник УЗ , що формує розклад руху. Провідники кажуть, що ситуація така, що вони знають точний розклад лиш на тиждень.
Как_б_не_так
• 50 минут назад
Ответ дляФуліганка
когда я в июне ловила киев-солотвино, продажу открывали в 9.00
Ого, дякую.. Буду тепер весь день з телефоном, нехай студенти звиняють :)
Фуліганка• 50 минут назад
Ответ дляКак_б_не_так
да, но билеты раскупили за секунду. удалось поймать только за 2 дня до поездки, нервы еще те были
Фуліганка• 48 минут назад
там за 2-3 дня до поездки снимают бронь для льготников и военных, как мне объяснили, потому я надеялась, и повезло. удачи и вам!
Как_б_не_так
• 48 минут назад
Ответ дляФуліганка
Уявляю собі :( Мені просто аж три білети поруч треба, тому перед поїздкою не вийде, або сьогодні-завтра або ....
Как_б_не_так
• 48 минут назад
Ответ дляФуліганка
Дуже дякую :)
Фуліганка• 47 минут назад
Ответ дляКак_б_не_так
билетов много было, почти пустой вагон оказался (но плацкарт).
Ондатрова шуба• 46 минут назад
Ответ дляКак_б_не_так
Не розраховуєте на поруч.
Ондатрова шуба• 45 минут назад
Ответ дляФуліганка
На мій напрямок за 8-6 годин з´являються місця
Как_б_не_так
• 45 минут назад
Ответ дляОндатрова шуба
На мій вже за 2 тижня нічого немає або може 1 десь викинуть :(
Ондатрова шуба• 44 минуты назад
Ответ дляФуліганка
А літом в ньому комфортніше, якщо адекватний провідник
Не служанка• 39 минут назад
Ответ дляКак_б_не_так
Напишіть напрямок, з якого міста в яке?
Шиворіт навиворіт• 29 минут назад
Ответ дляКак_б_не_так
Я нещодавно відстежувала потяги, декілька днів поспіль відкривали продаж о 10.00, у застосунку треба ’сидіти’. В день, коли брала квитки, о 8 дали 1 вагон, а в 8.20 додали ще один. Це квест.
Как_б_не_так
• 25 минут назад
Ответ дляНе служанка
Напишіть напрямок, з якого міста в яке?
Кременчук - Славсько
Как_б_не_так
• 24 минуты назад
Ответ дляШиворіт навиворіт
Дякую, так і роблю :)
Так, теж бачила, що вагони іноді одразу, іноді в той самий день, а іноді в інший. Квест - це точно