Ну шо не так?• 15 сентября 2023
Львів переселенці житло
Хто підкаже, де дешевше вийняти житло у Львові для переселенців ( бабуся 60 років + двоє хлопчиків 4 і10 років)?
Анонім-ка• 15 сентября 2023
Автор , ищите бесплатное жилье . Вы должны обратиться в вашу громаду . С какой вы области ? Если это оккупированная территория то обращайтесь мы свою громаду. Они помогают. Знаю две семьи дали комнату в общежитии . Но конечно это не Львов и не Киев
Майор Медуза• 15 сентября 2023
Львов дорогой. Думаю, надо рассчитывать минимум на 12к в месяц. Плюс 12 задаток и риелтору
Ну шо не так?
• 15 сентября 2023
Ответ дляуспокойте_Меня
Почему Львов? Дорогая аренда и небезопасно...
Бо вже тут, тимчасово у родичів. Діти відвідують школу і садок.
Смайлик• 15 сентября 2023
Там нет дешёвого жилья. Вернее, там настоящий клоповник, если около 10 тыс.
успокойте_Меня• 15 сентября 2023
Ответ дляНу шо не так?
Тогда вы как-то странно поставили вопрос. Надо тогда уже с привязкой к району, улицам.
ЖующаЯКонфету• 15 сентября 2023
Ответ дляНу шо не так?
Нехай родичі допоможуть в пошуку.
успокойте_Меня• 15 сентября 2023
Ответ дляЖующаЯКонфету
Нехай родичі допоможуть в пошуку.
Тоже не поняла. Есть родственники, которые ориентируются в районе, улицах. Здесь уже нужна привязка к школе, саду.
Love_Love_Love_• 15 сентября 2023
Ответ дляСмайлик
Не пишіть єрунду будь ласка
Love_Love_Love_• 15 сентября 2023
Ответ дляНу шо не так?
Можна і однокімнатну. Чим дешевше, тим краще.
Що значить « де»?
На олх шукайте від власників якщо не хочете посередникам платити
Чарівна патика• 15 сентября 2023
Ответ дляНу шо не так?
Знаю що 2 кімнати в спальному по 10 тис. + комунальне
ЖующаЯКонфету• 15 сентября 2023
Зараз у Львові напряг з квартирами, студенти все зайняли не дороге.
Смайлик• 15 сентября 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Що значить « де»?
А, это вы с ОЛХ решили, что есть дешевое жилье?)) Наивно, и тоже ерунда).
Love_Love_Love_• 15 сентября 2023
Ответ дляСмайлик
Слухайте, я здаю у Львові не одну нерухомість і знімаю не одну, я прекрасно орієнтуюсь в ринку.
Love_Love_Love_• 15 сентября 2023
Ответ дляНу шо не так?
Якщо можете скиньте, будь ласка, ссилку.
Ссилку на що саме?
Смайлик• 15 сентября 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Ну так помогите автору, к чему эти понты?)
Love_Love_Love_• 15 сентября 2023
Ответ дляСмайлик
Які понти? До чого ця ваша писанина ?
Смайлик• 15 сентября 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Які понти? До чого ця ваша писанина ?
Ну вы же в рынке недвижимости прекрасно ориентируетесь. Или к чему ваша писанина?
Love_Love_Love_• 15 сентября 2023
Ответ дляНу шо не так?
Групу ФБ
Сорі, не маю часу сидіти вибирати. Введіть в пошуку у ФБ : оренда львів власники, вам все підтяне
Love_Love_Love_• 15 сентября 2023
Ответ дляСмайлик
Удалено администрацией...
Непозбувна Бентега• 15 сентября 2023
Ответ дляНу шо не так?
ну то треба було вже за той час подумати, де і як, знайти роботу
Непозбувна Бентега• 15 сентября 2023
Ответ дляСмайлик
то тролиха, у неї стопіцот хостелів і квартир, ви просто не бачили коментарі
Смайлик• 15 сентября 2023
Ответ дляНепозбувна Бентега
А, львовская магнатка
ЖующаЯКонфету• 15 сентября 2023
Ответ дляnahaka
Знаєте, бувають такі родичі, що краще без їхньої допомоги
Автор вже в них живе ітак