Снегурочко• 16 сентября 2023

Качественное нижнее белье

Посоветуйте
Грамотний хвіст• 16 сентября 2023
Послушаю, интимиссими разонравилось

Гарантую неперелевки• 16 сентября 2023
Ответ дляГрамотний хвіст
Послушаю, интимиссими разонравилось
Почему? Бюсты вполне.
Грамотний хвіст• 16 сентября 2023
Ответ дляГарантую неперелевки
Почему? Бюсты вполне.
Некоторые норм, но хочется чего то еще лучше
Шумелка Мышь• 16 сентября 2023
Triumph непоганий з сегменту середньої вартості (до цього купувала Вікторію Сікрет, але останні пару років не брала її), також подобається Marc Andre і моє прям улюблене - Aubade Це більш преміум-сегмент.
Щебетушка• 16 сентября 2023
Аббад
АнтиТанкист• 16 сентября 2023
Труси джадеа, найкращих поки не зустрічала, або безшовки for your skin. Бюсти тріумф мені підходять та де факто.
осень харашо• 16 сентября 2023
Середнього сегменту Lor Mar. Раніше подобався Triumph, але якістю останніх покупок незадоволена.

Техпаспорт на медузу• 16 сентября 2023
Так а Conté? Annabel Arto? Чудова білизна, якісна, гарна, і ціна добра
Куди тій Вікторіі Сікрет братися
Невгамовна• 16 сентября 2023
La senza
Папобус• 16 сентября 2023
Princess tam tam, а из дорогого этo La Perla
ФруктЕщеТот• 16 сентября 2023
Ответ дляАнтиТанкист
Також джадею купую вже більше десяти років, щоправда єдину модель
Щедрик ведрик• 16 сентября 2023
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Куди тій Вікторіі Сікрет братися
Только конте это блядоруская ТМ
Шеллар• 16 сентября 2023
Анабель Арто - рекомендую.
Крім якості, вони для мене мають перевагу ще в тому що це український виробник. Намагаюсь купувати тільки наші речі.
мадамГрицацуева• 16 сентября 2023
Ответ дляШеллар
Анабель Арто - рекомендую.
Телефон і авто теж українські? А побутова техніка?
АнтиТанкист• 16 сентября 2023
Ответ дляФруктЕщеТот
Я поки що заміни не знайшла.
Бензопирен• 16 сентября 2023
Самое ужасное для меня что у меня было это anabel arto , люблю Calvin Klein и интимиссими , VS бюстгальтеры есть неплохие и еще oysho
Сонячний зайчик• 16 сентября 2023
Ответ дляАнтиТанкист
А де купуєте jadea?
Україна наше все• 16 сентября 2023
Ответ дляШумелка Мышь
Мені також Marc Andre дуже подобається. Єдине питання - де воно виробляється? Якщо вірити сайту, що це Франція, то чому ніде за кордоном цієї марки немає? Аби не раісія🥺
Не пью, не курю• 16 сентября 2023
Я Клео якісним вважаю. Купувала ще в БраБра, не дуже на мене сідають їх фасони, але якість непогана. Інтімісіті в мене по швах пішли, повилазили металеві вставки з бюсту після першого ж прання. Я думала давно метал не використовують, а тут таке.

АнтиТанкист• 16 сентября 2023
Ответ дляСонячний зайчик
А де купуєте jadea?
Тут у дівчини купувала
Stepa_nida• 16 сентября 2023
Я останнім часом фанат Skims в плані базової комфортної білизни. А якщо хочеться краси якоїсь там, то Maison Close і українська Zhilyova.
Техпаспорт на медузу• 16 сентября 2023
Ответ дляБензопирен
Так а в чому Анабель Арто погана?
Каляка маляка• 16 сентября 2023
Triumph, M&S.
Бензопирен• 16 сентября 2023
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Так а в чому Анабель Арто погана?
Все что покупала купальники ,бюстгальтер нижнее белье все выбросила . Купальник выцвел после 1 моря , лиф после стирки внутри весь мятый берут самые дешевые ткани , цены не соответствуют качеству . Я считаю купальник за 2000 выгореть и облезть не должен за 1 море притом у меня купальников на море шт 5 , дешевую vs на распродаже брала по 570 ношу по 3 года
Апрель Ивановна• 16 сентября 2023
Ответ дляБензопирен
Oysho бюсты очень красиво сидят, фигура кукольная получется. Пока новые. Но очень быстро растягиваются
Апрель Ивановна• 16 сентября 2023
Ответ дляНе пью, не курю
Клео были одни единственные трусы. После 3х стирок с них полностью исчез рисунок. Больше к этой марке не подхожу
Апрель Ивановна• 16 сентября 2023
Раньше обожала Ажур. Много лет все белье было только их. Идеальные лекала и вечное качество. Но потом что-то случилось и стали все белье шить так, что она садилось криво и косо.
Не пью, не курю• 16 сентября 2023
Ответ дляАпрель Ивановна
Мені бюсти подобалися. Проблем з ними не було. По одних трусах оцінку дивно давати, але може вам не повезло як мені з інтімісіті.
Шумелка Мышь• 16 сентября 2023
Ответ дляУкраїна наше все
Чому немає за кордоном? Я купую Marc Andre і в Німеччині, і у Франції.
Україна наше все• 16 сентября 2023
Ответ дляШумелка Мышь
Цікаво. Можете посилання на будь-який офлайн магазин дати? Живу біля кордону німецького і французського. З´їздила б. Але мені Гугл карти цей магазин не знаходять