Пирожкиня• вчера в 14:20
У сенсі мають право перевіряти?
Це теперь перевіряти квартиру мають право без всяких дозволів?
Залізний кіготь• вчера в 17:32
Ответ дляШиворіт навиворіт
Будемо зараз загиблими мірятися чи що?
С такими ждунами ’мира’ ценой чужих жизней, будем!
Сколько?!
Цей набір слів розрахований на ідіотів, які навіть Конституцію України ніколи не читали. Прочитайте хоча б статтю 30:
’Стаття 30. Кожному гарантується недоторканність житла.
Не допускається проникнення до житла чи до іншого володіння особи, проведення в них огляду чи обшуку інакше як за вмотивованим рішенням суду.
У невідкладних випадках, пов´язаних із врятуванням життя людей та майна чи з безпосереднім переслідуванням осіб, які підозрюються у вчиненні злочину, можливий інший, встановлений законом, порядок проникнення до житла чи до іншого володіння особи, проведення в них огляду і обшуку.’
Точу ляси• вчера в 17:38
Ответ дляЗ вишневого садка
а смисл лякати людей?
Есть часть, кого смогут напугать.
З вишневого садка• вчера в 17:54
Ответ дляТочу ляси
Есть часть, кого смогут напугать.
який сенс когось лякати. щоби що?
прочитайте про вікно овертона. щоб урізноманітнити своє відношення до новин
Мавка• вчера в 18:10
Ответ дляШиворіт навиворіт
Викрадення і пробиття - це злочини. Бандитизм . І цьому виправдань нема. Навіщо мені ці закони бачити? Я їх не порушую точно. Я все розрізняю. Я десь інше писала?
Я кажу про те, що мобілізація зараз не зупиниться. Це не значить, що всі звірячі методи нормальні і їх можна виправдати. Про це мова не йшла.
Мій син, коли на власні очі побачив таке на вулиці, два дні спати не міг і тільки про це говорив. Питав, для чого ту людину били… як можна нормальна людина таке виправдовувати?
И что Вы ответили ребенку? Почему били?
Потому что дядя не хотел ити умирать, но такие, как вы не хотят жить под другим флагом, а чтобы его сменить надо умереть млн людей?
Госпожа_тамагочи• вчера в 19:56
Ответ дляМавка
На 5ый год с анабиоза вышли? Или ищете зацепку, как выкрутить все в пользу зеленых ботов, чтобы работа была засчитана?
Я думаю вас без зацепок можна на)(уй послати, на сайтах сру медалі хуйлу чіпляйте. Обнагліли рашаботи вкрай.
Дружная семейка• вчера в 20:58
Ответ дляВся така шо куди там
Автор, как раз читала такой комментарий только что в Одесской группе большой о ТЦК, что уже вламываются в дома. Вот скрин
А как называется эта группа? Я из Одессы. Можно название?
Показушница• вчера в 21:22
Ответ дляПотринділиця
Переживаю. Потому что ходят людоловы и охотятся на моего и остальных.
Тцк во время войны это норма.