Анонімус• 1 час назад
Вас би напрягало якби чоловік 2 міс бігав на масаж до молодої дівчини?
Я не знаю скільки має тривати той масаж.. вже 2 міс 2 рази в тиждень
На все тіло 1.5 год, він каже кайфує коли масажують ноги і шию
Мене це задіває.. може то я така- дайте протрезвіти, дайте мені стусана якогось, вибийте це з моєї голови
Сам факт що йому приємно в деяких місцях на цьому масажі не дає покою.
Лежить на животі всі 1.5 год
Безпорадна Кроко• 1 час назад
Ответ дляГлубоководная селедка
’Лежить на животі ’ - це він вам сказав?)
щоб не нервувала сильно))
Кудряшка Сью• 1 час назад
Ого, что это за массаж 1,5 часа? Я делаю мужу сама, он мне, неприятно бы было в Вашей ситуации. Мой один раз заикнулся за то чтобы в салоне тайском сделать, я сказала, чтоб в загс не забыл перед массажем зайти, заявление на развод написать
Аннуитет• 1 час назад
Я коли 7 місяців жила закордоном, чоловік так і ходив на масаж по 3 рази на тиждень до самотньої жінки додому. Телефон при цьому вимикався. Прийшлося повернутися
Масажи одразу припинилися.
Безпорадна Кроко• 1 час назад
Ответ дляКудряшка Сью
а до чоловіка-масажиста ходити не варіант? можна обрати масажиста за своєю статевою ознакою. Є салони, де лише чоловіки
Анонімус
• 1 час назад
Ответ дляКудряшка Сью
Можливо ці масажі так і роблять по 1.5 год
Я ніколи на масажі не була
Анонімус
• 1 час назад
Ответ дляЯсноВидящая
Скільки коштує масаж на все тіло на 1,5 г ?
700 грн каже
Безпорадна Кроко• 1 час назад
Ответ дляАнонімус
Я ніколи на масажі не була
я ходжу, іноді з чоловіком. Масаж спортивний, потім як на світ народилась. Раз в тиждень по пятницям після сидячої роботи - те що треба.
1500 грн за 1 год.
В мене масажист-чоловік.
Мій чоловік трохи булькав, але я його теж завела, тому вже без питань)
1500 грн за 1 год.
В мене масажист-чоловік.
Анонімус
• 1 час назад
Ответ дляБезпорадна Кроко
Каже шо вона гарно робить масаж, натискає що аж хрумтить мʼяз (чи що там)
Обстановщица• 1 час назад
Ответ дляЯсноВидящая
колись було +-1000 грн. за годину зараз думаю мінімум 1500
Кудряшка Сью• 1 час назад
Ответ дляБезпорадна Кроко
У нас возле дома только тайки, он туда думал, но это массаж релакс я ходила, и я не представляю как мужчина там может не возбудится , хотя они страшненькие маленькие, но руки их и ноги это волшебство
Анонімус
• 1 час назад
Ответ дляБезпорадна Кроко
1500 грн за 1 год.
В мене масажист-чоловік.
1500 грн за 1 год.
В мене масажист-чоловік.
А що ваш чоловік вам казав? Як ви зрозуміли що йому не подобається?
Безпорадна Кроко• 1 час назад
Ответ дляАнонімус
є класні техніки, це теж треба вміти. Після масажиста чоловік мені як надавить на забиті ікри, то аж кричати хочу)
Безпорадна Кроко• 1 час назад
Ответ дляКудряшка Сью
після такого масажу або й під час...можна заснути)
Безпорадна Кроко• 1 час назад
Ответ дляАнонімус
прямо сказав: ’А ти не а*єла?’ ))) кажу пішли зі мною, спробуєш як класно) він зацінив)
Анонімус
• 1 час назад
Ответ дляБезпорадна Кроко
Він ходив спочатку до чоловіка - той теж сильно мʼяв що все боліло
І тому перейшов до дівчини
Ви ото поки ґвалтуєте свій мозок цими версіями і здогадками - могли б вже за цей час почати займатися собою. Вчитися любити себе, спорт, свої фінанси. Створіть вектор руху по життю, а не жити лише чоловіком.
Він у вас он, все правильно робить. Лежить на животі, а не на спині. Щоб ніяких конфузів з членом не було, якщо в нірвану піде. Жінки на масажах теж можуть збудитися. Бо різна реакція на тактильність. З цим нічого не зробите, це специфіка тіла
Анонімус
• 1 час назад
Ответ дляSo_so
Так как я знаю Вашу историю (не буду писать никаких деталей), Ваш единственный шанс достойно держаться в своей истории это постараться включить голову, потому что даже если Вы 45 кг будете весить, это не поможет.
Та пофіг
Просто хочу дізнатись що про це думають інші люди
Анонімус
• 1 час назад
Ответ дляSgreen
А він любить щоб його перед сном чухали і гладили
Значить йому це все подобається
Безпорадна Кроко• 1 час назад
Ответ дляАнонімус
І тому перейшов до дівчини
Він вам все розказує, чого ви паритесь
Кудряшка Сью• 1 час назад
Ответ дляБезпорадна Кроко
Ну если полтора часа, то да
Безпорадна Кроко• 1 час назад
Ответ дляАнонімус
Я ніколи на масажі не була
А чого ви не хочете сходити на масаж?? Це дуже класно, розслабить вас