Пиона• 16 сентября 2023

Хасиди. Не можу заспокоїтися. Танці під час війни.

Учора подивилася в новинах, як ті хасиди танцюють в Умані. Усі телеграм канали постять відео щасливих танцюючих хасидів. Ось не можу заспокоїтися, як так?!! Ну як так, що під час війни, в Умані де нещодавно прилетіла ракета і загинуло багато діток , влаштовуються такі пляски? Чому їм це дозволяють???! У мене чоловік із Умані, я туди їздила подивитися, ще до війни на це місце, то цей квартал це неначе держава в державі. Ми господарі в своєму домі чи ні? Кожен день гинуть наші хлопчики, люди вмиваються сльозами, а тут 32 000 хасидів приїхали святкувати!!! Це не те що не повага до нашої держави, до усього народу, це просто зневага! Неначе немає горя і війни. Грець з ним , з тим брудом, що вони лишають, не це головне, а те, що об нас витирають ноги, влаштовуючи танці під час війни. Хочуть приїхати на могилу свого Цадика, ну ок, приїдьте і тихенько сходіть і їдьте назад. Але танці?! Ну критика влади під час війни кажуть не доречна, але ж всьому має бути межа! Українців хейтять якщо не дай Боже каву у ресторані пішов випити, а тут танці, ді-джеї, святкування?
LenOK-06ab• 16 сентября 2023
Ответ дляПиона
В своїй країні нехай роблять що хочуть, але тут вони гості і повинні поважати нашу землю, наш народ. Ми відбиваємо цю незалежність, хлопці життя віддають, а ми не можемо заставити гостей вести себе відповідно? Навіщо пускаємо?
Так якби не позволяли,то не обили б вони такого.А так…грошенята роблять свою справу

neortoju• 16 сентября 2023
Ответ дляGupa
Може не так кардинально, але чимось неприємним попахіваєт
Ну да. О чем бы ещё думать утром в субботу, как не о танцующих хасидах в Умане.
Fashion_besties• 16 сентября 2023
Удалено администрацией...
Bilolena• 16 сентября 2023
Ответ дляСытая Кошка
Я согласна с Вами. Они - свиноты редкостные. О ’мусорной сути’ и речи о понимании быть не может.

Я о том, что почему приезжают, почему веселяться,танцуют..
Просто вот оно так.
Это не их война, не их боль.
В їх країні ракетні атаки не рідше ніж в Україні. І там вони теж танцюють і в війську не служать. Ну от таке в них життя. Нічого особисто проти України вони точно не мають.
Fashion_besties• 16 сентября 2023
Ответ дляBilolena
Удалено администрацией...
BLUE_SKY• 16 сентября 2023
а ви колись в житті раділи і танцюваши? а саме в той момент в Ізріїлі кудись ракета влетіла, а в Африці помиради від голоду діти
от правдп, вам нема чим мозок заняти? щоб я ще думала хто де коли радіє
polski• 16 сентября 2023
В Киеве в кафе и ресторанах полно людей, свпдьбы , юбилеи, крестины, танцы, смех. В центре в клубах очереди на вход и это наши родные украинцы, а Вас хасиды задели ?

Prervana• 16 сентября 2023
Ну пусть наши власти отдают в принудительном порядке прах Цадика Нахмана (в воюющей стране никто не может обеспечить безопасность его могилки, увозите ее себе пока цела). И никто танцевать тут не будет. И денег уманчанам те гадкие хасиды тоже везти не будут. Всем станет легче.
Gupa• 16 сентября 2023
Ответ дляPrervana
А теми тоді про шо писати автору?
Ніззя...
Bilolena• 16 сентября 2023
Ответ дляFashion_besties
Удалено администрацией...
Та я вже зрозуміла що тема не про танці хасидів в Умані, а взагалі про їх існування. Не розділяю вашої думки.
Ta-Ki• 16 сентября 2023
А чому місцеві їм житло здають?
Хай ігнорують їх і перестануть їздити
Gupa• 16 сентября 2023
До речі, автор, уміротворьонная і посєявшая бардак і смуту в наших рядах пішла досипать...
СhanelKa• 16 сентября 2023
Приїхали, витратили там гроші, і дали місцевим жителям заробити кошти.
Fashion_besties• 16 сентября 2023
Ответ дляBilolena
Удалено администрацией...
Владанна• 16 сентября 2023
Автор, это жизнь. И не только хасиды танцуют, веселятся.
У меня брат погиб на войне, но я не требую от окружающих, чтоб они соблюдали траур.
А тем более от туристов..
На законодательном уровне они ничего не нарушают, а вот люди на них хорошо заработали.
Nat-li• 16 сентября 2023
Израиль-пример страны, которая живет (и процветает, что главное) в войне уже много лет. Как ни грустно, но нам нужно брать с них пример.
Fashion_besties• 16 сентября 2023
Ответ дляВладанна
А тем более от туристов..
Удалено администрацией...
Fashion_besties• 16 сентября 2023
Ответ дляNat-li
Удалено администрацией...
Prervana• 16 сентября 2023
Ответ дляGupa
А теми тоді про шо писати автору?
Ніззя...
Ну пусть в горсовет Умани идет и требует чтобы тот ящик выдали-таки Израилю

Bilolena• 16 сентября 2023
Ответ дляFashion_besties
Удалено администрацией...
Розкажіть що від них такого жахливого крім танців і срачу. Думка їзраїльтян мені відома, а от ваша цікава. Який такий жах творять туристи хасиди і чому наша влада не припиняє правопорушення, якщо вони є.
Владанна• 16 сентября 2023
Ответ дляFashion_besties
Удалено администрацией...
Вы больная??? Желаю вам того же, чтоб была причина веселиться.
Nat-li• 16 сентября 2023
Ответ дляFashion_besties
Удалено администрацией...
Еще сделайте вид, что не поняли о чем я
Fashion_besties• 16 сентября 2023
Ответ дляВладанна
Вы же пишете, что хасиды деньги привозят. И это главное. И пусть творят что хотят
9871Ирина• 16 сентября 2023
У меня была лет 10 назад знакомая, украинка, замужем за палестинцем из Сектора Газа. У них тогда бомбы летали, на улице головы, руки оторванные валялись, но они танцуют каждый вечер и веселятся, сами палестинцы. Она приехала сюда в гости и говорит: а чего вы все смурные такие, не улыбаетесь на улицах? У нас улыбаются и веселятся все.
Это несмотря на бомбежки непрекращающиеся, смерти и разрушения. Другая ментальность. Украинцы угрюмые были, даже когда войны еще не было. Палестинцы танцуют в любой ситуации
Charming• 16 сентября 2023
Ответ дляПиона
Тому що самі не ведемо себе відповідно. Нічні дискотеки, паті, концерти. То чому нам можна, а хасидам зась?
Fashion_besties• 16 сентября 2023
Ответ для9871Ирина
Удалено администрацией...
Чашечка кофе• 16 сентября 2023
Ответ дляПиона
Але вони в нас гості. . Спрбуйте приїхати в Ізраїль 32000 українців зі своїми законами, уставами і потанцюцте там. Отримаєте депортацію або взагалі не пустять. Це наша країна чи ні? Ми тут господарі ж правда?
Вони нічого не поркшили. Танці та поїздки в Умань дуже важлива частина їхньої культури, а вам треба щось заспокійливе
Nat-li• 16 сентября 2023
Ответ дляFashion_besties
Удалено администрацией...
Gupa• 16 сентября 2023
Ответ дляFashion_besties
Удалено администрацией...
Тільки мені одній здається, що і ви і автор, то одна особа?
Агресія аж зашкалює, як інші не розділяють ваших поглядів і ні краплі людяності, про яку йшла мова в преамбулі теми
Korsika999• 16 сентября 2023
Автор, вас тут не поймут. Закон об антисемитизме не зря же прям перед войной приняли. Эти хасиды ещё перед этими поясками, в офисе президента были. Их там принимали как королей и трубили в рог(шафар). Так что всё это с одобрения властей. А кто по национальности сидят на Банковой, все знают.
Уважение к украинцам.Не смешите.