Пиона• 16 сентября 2023

Хасиди. Не можу заспокоїтися. Танці під час війни.

Учора подивилася в новинах, як ті хасиди танцюють в Умані. Усі телеграм канали постять відео щасливих танцюючих хасидів. Ось не можу заспокоїтися, як так?!! Ну як так, що під час війни, в Умані де нещодавно прилетіла ракета і загинуло багато діток , влаштовуються такі пляски? Чому їм це дозволяють???! У мене чоловік із Умані, я туди їздила подивитися, ще до війни на це місце, то цей квартал це неначе держава в державі. Ми господарі в своєму домі чи ні? Кожен день гинуть наші хлопчики, люди вмиваються сльозами, а тут 32 000 хасидів приїхали святкувати!!! Це не те що не повага до нашої держави, до усього народу, це просто зневага! Неначе немає горя і війни. Грець з ним , з тим брудом, що вони лишають, не це головне, а те, що об нас витирають ноги, влаштовуючи танці під час війни. Хочуть приїхати на могилу свого Цадика, ну ок, приїдьте і тихенько сходіть і їдьте назад. Але танці?! Ну критика влади під час війни кажуть не доречна, але ж всьому має бути межа! Українців хейтять якщо не дай Боже каву у ресторані пішов випити, а тут танці, ді-джеї, святкування?
gejly• 16 сентября 2023
Ответ дляДжулия не Робертс
Підтримую. Їздили в 2010 в Єрусалим, подорожували по Ізраїлю, були в Палестині. На одному з участків дороги гід казав, що тут прям на дорозі прилетіла ракета і вбила всю сімʼю в авто. Ми слухали наче переказ бойовика, типу страшилка. Проїхали то місце і одразу забули, ми ж у подорожі, відпочиваємо… Сумно це все.
Мы когда ездили, то прямо в день обстрела попали, даже экскурсию пришлось свернуть чуть раньше в связи с этим

Korsika999• 16 сентября 2023
Да, смейтесь смейтесь... Только потом не плачте
Mammoth• 16 сентября 2023
Вони там не тільки танцюють, вони он за Україну ще моляться
prozerpina123• 16 сентября 2023
Ответ дляПиона
Але вони в нас гості. . Спрбуйте приїхати в Ізраїль 32000 українців зі своїми законами, уставами і потанцюцте там. Отримаєте депортацію або взагалі не пустять. Це наша країна чи ні? Ми тут господарі ж правда?
Депортацию за танцы? Серьезно?
Soufit• 16 сентября 2023
Ответ дляGupa
Може не так кардинально, але чимось неприємним попахіваєт
Особливо ’наші хлопчики’ це вже зовсім калька з уzкого скіглиння
parele• 16 сентября 2023
Ответ дляFashion_besties
Удалено администрацией...
Карина2020• 16 сентября 2023
Ізраїль воює с палестиной, у них там тоже война, и ничего живут.

Fashion_besties• 16 сентября 2023
Ответ дляparele
Удалено администрацией...
чаревна• 16 сентября 2023
У них каждый год такое, этот не исключение. И война их не напугала. По крайней мере Умань может быть спокойна, что не прилетит, пока они там. А мусор пособираете, как будто у нас после больших праздников мусора мало на улицах.
Автор, наши люди пиво пьют, на пляж ходят, кто то веселится, песни поёт. А вы не знаете, к чему придраться.
Fashion_besties• 16 сентября 2023
Ответ дляКарина2020
Ви правильно написали хто воює з ким. Агресор там не Палестина. Вони захищаються як і Україна
parele• 16 сентября 2023
Ответ дляFashion_besties
Удалено администрацией...
Татьяна-bfd8• 16 сентября 2023
Ответ дляFashion_besties
Удалено администрацией...
Fashion_besties• 16 сентября 2023
Ответ дляТатьяна-bfd8
Удалено администрацией...
Seehund• 16 сентября 2023
Ответ дляparele
Удалено администрацией...
За такое надо бан вечный давать.
Kristinka2106• 16 сентября 2023
Да уж... В прошлом году жили как раз в этом квартале,это жесть. Местные очень хорошие деньги на них зарабатывают
Элли Иванова• 16 сентября 2023
Какой-то тупой вброс. Автор, вам сбросить список ночных клубов Киева? У нас вся страна прекрасно танцует. А самое зло, оказывается - хасиды, которые на неделю приезжают.
Татьяна-bfd8• 16 сентября 2023
Ответ дляFashion_besties
Удалено администрацией...
Лечитесь
автор Пиона • 16 сентября 2023
Відповідаю одразу всім тролям. У мене немає часу днями сидіти написувати на форумі. А те, як на мою тему налетіли одразу ж , наводить на певні думки. Я, як громадянин України маю право висловити свою власну громадянську позицію щодо цього. І по відповідям на мою тему видно одразу кому що болить. І я, як громадянин проти таких плясок під час війни. А стосовно економіки, то той район, де вони святкують і ночують, давно належить теж хасидам. А стосовно культури і т. ін. , то зі своїм уставом в чужий монастир не їздять.
Nat-li• 16 сентября 2023
Ответ дляFashion_besties
Удалено администрацией...
Хасиди со своим ’скотским поведением’ и рядом не валялись, по сравнением с вашим в этой теме. Это не их война, в отличии от вас. Хотя хз где там ваша геолокация на самом деле.

yuyarosh• 16 сентября 2023
Ответ дляFashion_besties
Удалено администрацией...
Розмовляла з жінкою яка на війні втратила сина, друга почула і сказала майже те саме що і ти, тій жінці , що втратила сина. Але вона це сказала не від великого розуму, має психічне захворювання. На всякий випадок кажу, може варто до лікаря звернутись …..
Стефка• 16 сентября 2023
Такое религиозное предписание для этого дня - веселиться. Люди приехали в место где идет война, они рискуют жизнью тоже кстати- а ракета прилетит прямо в толпу? Но выполняют, что должны. Не понимаю, что Вас так возмущает?
Zaviriuha• 16 сентября 2023
Ответ дляСытая Кошка
Это не их война.
Другая культура.

Зеркально: нам всем сильно болела война Израиля, которой много лет уже? А ведь туда тоже ездят отдыхать, в воюющую по сути страну.
Я згодна, що це не їх війна, але якщо ви приїхали в країну то маєте дотримуватися їх законів, танці в ночі, під час комендантської години? Але це питаннями до них, а до влади, що допустила таке.
звездная галактика• 16 сентября 2023
Ответ дляПиона
так а что вам через полтора года заболело? вы всем на улице замечание делаете, вдруг кто то посмеет улыбнуться?
Ollka• 16 сентября 2023
Ответ дляПиона
Я не дивуюсь. Я особисто проти усіх масових заходів зараз. А якщо ракета не дай Боже?
Ви жодного разу за півтора року нічого не святкували?
Навіть ДР дитини?
Всі півтора року в печалі всією родиною?
evgeniiya• 16 сентября 2023
Ответ дляKristinka2106
И ждут их приезда. И расстраиватся, что хасиды себе гостиниц понастроили, местные меньше зарабатывать стали. В 2021 , в октябре, ездили в Умань. Нам таксист подробно все рассказывал. Местные не менее хасидов это паломничество ждут
Элли Иванова• 16 сентября 2023
Ответ дляПиона
Пройдитесь по ближайшим ресторанам и выскакажите отдыхающим и танцующим там свою гражданскую позицию.
Элли Иванова• 16 сентября 2023
Ответ дляevgeniiya
Поддерживаю. Мы были в Умани на прошлой неделе. В еврейском квартале стройка на стройке.
чаревна• 16 сентября 2023
Ответ дляПиона
Почему ваш муж как гражданин Украины, не идёт защищать страну. Почему другие ’ хлопчики’ это делают?
Хорошо сидеть дома кого то жалеть и высказывать свою гражданскую позицию.
На этом у вас все. Дальше домашние хлопоты и обязанности..
polski• 16 сентября 2023
Ответ дляFashion_besties
Удалено администрацией...
Да, давайте все дружно посмотрим сериал ФАУДА он прекрасен в этих вопросах.
Kristinka2106• 16 сентября 2023
Ответ дляevgeniiya
Это точно. Мы жили как раз в их раене,нам повезло что наш хозяин не захотел сдавать квартиру хасидам,а так в нашем доме всех выселили и заехали хасиды. Честно говоря я была в шоке,местные готовы жить в гаражах,в подвале, только бы сдать квартиру и урвать бабла