Пиона• 16 сентября 2023

Хасиди. Не можу заспокоїтися. Танці під час війни.

Учора подивилася в новинах, як ті хасиди танцюють в Умані. Усі телеграм канали постять відео щасливих танцюючих хасидів. Ось не можу заспокоїтися, як так?!! Ну як так, що під час війни, в Умані де нещодавно прилетіла ракета і загинуло багато діток , влаштовуються такі пляски? Чому їм це дозволяють???! У мене чоловік із Умані, я туди їздила подивитися, ще до війни на це місце, то цей квартал це неначе держава в державі. Ми господарі в своєму домі чи ні? Кожен день гинуть наші хлопчики, люди вмиваються сльозами, а тут 32 000 хасидів приїхали святкувати!!! Це не те що не повага до нашої держави, до усього народу, це просто зневага! Неначе немає горя і війни. Грець з ним , з тим брудом, що вони лишають, не це головне, а те, що об нас витирають ноги, влаштовуючи танці під час війни. Хочуть приїхати на могилу свого Цадика, ну ок, приїдьте і тихенько сходіть і їдьте назад. Але танці?! Ну критика влади під час війни кажуть не доречна, але ж всьому має бути межа! Українців хейтять якщо не дай Боже каву у ресторані пішов випити, а тут танці, ді-джеї, святкування?
Чумачечая Весна• 16 сентября 2023
Есть народности, где на похоронах люди танцуют и радуются переходу в другой мир, не нам их судить в этом плане. Хотели бы, отдали останки им и ничего подобного не было бы, но они приносят много денег во время своего приезда, при чем очень большие деньги, поэтому останки не отдаём. Так что маемо что маемо. Значит для страны так выгодно и все устраивает. А их поведение, нам не судить, для других народов и мы дикари в их понимании

Wind99• 16 сентября 2023
Ответ дляSeehund
За такое надо бан вечный давать.
А что было написано???
Teonaa• 16 сентября 2023
Ответ дляПиона
В своїй країні нехай роблять що хочуть, але тут вони гості і повинні поважати нашу землю, наш народ. Ми відбиваємо цю незалежність, хлопці життя віддають, а ми не можемо заставити гостей вести себе відповідно? Навіщо пускаємо?
Да не переймайтеся так уж
Наші біженці теж по всій європі. Да, там війни нема, але ж часто чути про нахабну поведінку наших. Що теж себе ведуть як вдома, ще й не працюють або якось не так працюють🤷‍♀️
Prervana• 16 сентября 2023
Ответ дляАнастасия К.
Поняла. Спасибо
Это внуки-правнуки тех хасидов приезжают, предков которых выслали и расстреляли Гитлер на пару со Сталиным. Они по сути у себя дома веселятся, на исторической родине

Так что селяви. Хаваааа, Нагила Хаваааа, Нагила Хавааа, Нагила вэнисмеха 😆
Svitlo_• 16 сентября 2023
Ответ дляПиона
Відповідаю одразу всім тролям. У мене немає часу днями сидіти написувати на форумі. А те, як на мою тему налетіли одразу ж , наводить на певні думки. Я, як громадянин України маю право висловити свою власну громадянську позицію щодо цього. І по відповідям на мою тему видно одразу кому що болить. І я, як громадянин проти таких плясок під час війни. А стосовно економіки, то той район, де вони святкують і ночують, давно належить теж хасидам. А стосовно культури і т. ін. , то зі своїм уставом в чужий монастир не їздять.
Якщо там все належить хасидам, то вони взагалі можуть у себе дома робити, що хочуть.....
Eirenel• 16 сентября 2023
Автор, почитайте що їм заповідав Цадік Нахман, багато чого стане зрозумілим.
il-mari• 16 сентября 2023
Ответ дляПиона
Але вони в нас гості. . Спрбуйте приїхати в Ізраїль 32000 українців зі своїми законами, уставами і потанцюцте там. Отримаєте депортацію або взагалі не пустять. Це наша країна чи ні? Ми тут господарі ж правда?
згідна, тепер завжди згадую, коли їхня пані, коли був взіт, викинула наш коровай., так гидко було, тупа курка...

Wind99• 16 сентября 2023
Ответ дляАнастасия К.
Подскажите, а туда можно просто приехать во время этой вакханалии и посмотреть на это все? Или там охрана какая-то есть?
Ехать не собираюсь, просто интересно, как это все там происходит… Если, например, кто-то наш придет туда
++++ тоже интересно за таким понаблюдать .
lenka_zelenka• 16 сентября 2023
А ви просто прийміть їхню інакшість і все буде ок. У нас війна, у них новий рік, крім того, хасидизм танці і співи прирівнює до молитов. Чесно - мені це імпонує, бо тримає людину в стані піднесення весь час, лікує душу.
Я пишаюся тим, що Україна - країна свободи релігій і якби не москальска патріархія, в нас не було б релігійних конфліктів взагалі ( між католиками, мусульманами, іудеями, православними...)
Эйфик Х• 16 сентября 2023
Ответ дляNat-li
У вас откуда такие познания? Таки подрабатываете? 😉
Еврей знакомый рассказывает, описывает как они тусят. Какие цены на все.
автор Пиона • 16 сентября 2023
Ответ длячаревна
Почему ваш муж как гражданин Украины, не идёт защищать страну. Почему другие ’ хлопчики’ это делают?
Хорошо сидеть дома кого то жалеть и высказывать свою гражданскую позицию.
На этом у вас все. Дальше домашние хлопоты и обязанности..
Я нічого не писала про те, де мій чоловік і чим займається. Це лише Ваші власні думки, які не мають нічого спільного з дійсністю. І не флудіть будь ласка в темі. Якщо не має нічого по суті справи написати.
чаревна• 16 сентября 2023
Ответ дляОлечка79
Почитала комменты
Мда…
Можно только в одну дуду дудеть.
Свое мнение высказать нельзя, затопчут
Мне никогда не нравились эти их гуляния у нас с тоннами срача , и сейчас не нравятся . Ой, дают же заработать . Это видимо главное в этом действии для многих украинцев
Вы только финансовую строну заметили? Очень жаль, а коменты и мнения разные, про культуру, историю, отношения стран, свободу
Anitia• 16 сентября 2023
Ответ дляПиона
Автор, вм правда дивуєте. Особистосто ви що зробили, щоб зупинити війну в Ізраїлі? Вас вона турбувала все ваше життя?
Вона якось не заважала ніколи їздити нашим туристам туди розважатися, купатися, та безмірно пити алкоголь. Особливо в Єйлат на Червоне море. І ні в кого питань до наших туристів немає.
А це взагалі інше.

Ви знаєте що означають ті танці? Ви знаєтесь на релігії?
modiin• 16 сентября 2023
Ответ дляПиона
Не переживайте Вы так. Они не в гостях, они дома. У многих из них родители, бабушки или дедушки родом из УССР. Значит у них либо есть гражданство, либо имеют право на гражданство по корням.
Anitia• 16 сентября 2023
Ответ дляПиона
Тобто ви уявлення не маєте скільки в Ізраїлі українців і як вони там поводяться.
Йдіть з миром «хазяйка країни».
vasilek5050• 16 сентября 2023
Ответ дляPrervana
Ну мало ли что там кто завещал. Жизнь вносит свои коррективы
Для хасидів корективів немає, їм важлива заповідь.
Prervana• 16 сентября 2023
Ответ дляvasilek5050
Ну если б наши хотели - нашли бы повод перевезти эту могилку. Вот только по сути - не совсем и логично ту могилку в Израиль перемещать. Дядько-то местный был, не заезжий какой
Inno4ka-ya• 16 сентября 2023
Тут нещодавно була тема, хто у кого в бані і чому. От я зараз автора до бану відправлю. Не подобається вона мені. Нп люблю цих псевдопатріотів, які краще знають, що і кому робити. Напевно це такі,як вона, і мовні срачі полюбляють
nahaka• 16 сентября 2023
Ответ дляПиона
Гроші. Яке ще може бути пояснення

Елена - 79• 16 сентября 2023
Наше правительство заинтересовано в их приездах. Вливание денег. Никто их щемить не будет. И никто не отдаст эти мощи. Все просто
автор Пиона • 16 сентября 2023
Ответ дляВиктория1104
Ну вас же не беспокоит, что у них война с 1948 года?
Я не їду до них у країну і не святкую там свої свята по своїм законам. В інших країнах я поважаю їх звичаї та закони. Якщо у країні війна та жалоба, я буду їм співчувати і поважати . Це основа основ. І хасиди не тільки з Ізраїлю. Це релігійна течія, де багато прихожан з інших країн. До чого тут війна в Ізраїлі? Не важливо з якої країни іноземці. Якщо вони не солідарні з народом України, не співчувають, їм все одно, і це може ображати почуття громадян цієї країни, то їм не місце в цій країні. Ця земля належить народу України і або нехай нас поважають, або нехай не їдуть.
Нина____• 16 сентября 2023
Ответ дляalenka3108
Авторе, не переймайтеся, вони й в своїй країні таке собі. Ні за що не паряться, читають тору і засирають все навкруги
Удалено администрацией...
Юлия_Юлия-2175• 16 сентября 2023
Мене хасиди не турбують.
І думаю, що тема на замовлення. Вас реально на 2му році повномасштабної війни так хвилюють хасиди? Вони ж таки не на відпочинок приїхали і вклад в економіку нам не завадить.
І ще - жодного разу не зустрічала людину, яка каже ’грець з ним’, тільки в книгах читала. Справді в якомусь регіоні вживають чи троль перекладав через гугл?
В моєму дворі щовечора тусується одна компанія 35+, в тому числі з алкоголем, в тому числі іноді шумлять і навіть співають (до комендантської години розходяться).
І от більшість скаже, що їх би відправити на фронт, от тільки один з них воював ще в пепіод АТО і серйозно травмував ногу, минулого року активно волонтерив і їздив в гарячі точки, воювати більше не може, але і осторонь не залишається. От його теж засуджувати, бо не на часі, чи йому можна розслаблятися в компанії друзів дитинства? Я алкоголізм не схвалюю, але він зробив для перемоги в сотні разів більше, ніж диванні філософи. І хто зна, може і компанія його друзів та подруг встигає і випивати, і донатити.
Нісенітниця• 16 сентября 2023
Ответ дляЮлия_Юлия-2175
Мене хасиди не турбують.
Тю, у меня бабуля в Киевской обл. всю жизнь говорит ’хай йому грець’
автор Пиона • 16 сентября 2023
Ответ дляloriany
Раньше тратили. Сейчас построили свой квартал. Еду с собой везут. С каждым годом становятся все более автономными.
Ось Ви теж по це пишете! Вони навіть хліб свій везуть. Все повинно бути кошерне. Усе дуже автономне. Та нехай би собі їздили, але повертаємося до поваги почуттів громадян України. Вони повинні поважати нас. І відноситися з розумінням. А то тільки нас привчають бути толерантними. А іншим можна скакати, коли наших дітей вбивають.
Prervana• 16 сентября 2023
Ответ дляПиона
Вот насколько мне плевать на хасидов, но прям бесите своей неосведомлённостью. У них танцы это так надо, им наказано радоваться и танцевать в это время. В этом суть действа, они исполняют заветы своего ’начальника’. Они своими танцами не обижают Украину и украинцев. Они исполняют религиозный обряд. Вы ж не удивляетесь, когда в намаз мусульмане брык и на четвереньки падают, хоть в аэропорту, хоть в магазине? Или тоже неуважение таким образом демонстрируют к окружающим по-вашему?
Надя М• 16 сентября 2023
Ответ дляПиона
Звісно, маєте право висловитись, але якщо хочете змін, то який сенс цієї писанини на форумі? Хіба що побачити, що більшість не поділяє ваші погляди
Нісенітниця• 16 сентября 2023
Автор, ключевая ваша проблема в том, что вы искажаете понятия. Вы себе придумали, что нельзя веселиться, потому что смерти вокруг. А что такое веселиться? Как долго и кому? Где эта граница между тем, что можно и нельзя? Танцевать на улицах нельзя, а балет в театре можно? Или детский танцевальный кружок, или свадьба. Прямо всем в Украине надо одется в черное и ходить с темными лицами? Или можно улыбаться? Где вы проведете черту?

Они потому и танцуют, что рады прожить еще один год. Что их семья и друзья собрались в месте. Их повод более чем достаточен для веселья.
vasilek5050• 16 сентября 2023
Але поводять вони себе як дикарі
Дивилася відео, то там все потопає в смітті.
НАТАЛІЯ.КИЇВ• 16 сентября 2023
Їхні молитви, танці та співи людей не вбивають, ми маємо ці традиції поважати, а не засуджувати. А щодо купи сміття - відео дуже багато, але чомусь на жодному відео нема смітників... можливо саме в цьому проблема?