Пиона• 16 сентября 2023

Хасиди. Не можу заспокоїтися. Танці під час війни.

Учора подивилася в новинах, як ті хасиди танцюють в Умані. Усі телеграм канали постять відео щасливих танцюючих хасидів. Ось не можу заспокоїтися, як так?!! Ну як так, що під час війни, в Умані де нещодавно прилетіла ракета і загинуло багато діток , влаштовуються такі пляски? Чому їм це дозволяють???! У мене чоловік із Умані, я туди їздила подивитися, ще до війни на це місце, то цей квартал це неначе держава в державі. Ми господарі в своєму домі чи ні? Кожен день гинуть наші хлопчики, люди вмиваються сльозами, а тут 32 000 хасидів приїхали святкувати!!! Це не те що не повага до нашої держави, до усього народу, це просто зневага! Неначе немає горя і війни. Грець з ним , з тим брудом, що вони лишають, не це головне, а те, що об нас витирають ноги, влаштовуючи танці під час війни. Хочуть приїхати на могилу свого Цадика, ну ок, приїдьте і тихенько сходіть і їдьте назад. Але танці?! Ну критика влади під час війни кажуть не доречна, але ж всьому має бути межа! Українців хейтять якщо не дай Боже каву у ресторані пішов випити, а тут танці, ді-джеї, святкування?
lisulya• 16 сентября 2023
Ответ дляПиона
Відповідаю одразу всім тролям. У мене немає часу днями сидіти написувати на форумі. А те, як на мою тему налетіли одразу ж , наводить на певні думки. Я, як громадянин України маю право висловити свою власну громадянську позицію щодо цього. І по відповідям на мою тему видно одразу кому що болить. І я, як громадянин проти таких плясок під час війни. А стосовно економіки, то той район, де вони святкують і ночують, давно належить теж хасидам. А стосовно культури і т. ін. , то зі своїм уставом в чужий монастир не їздять.
Автор, Ви з Умані?

lisulya• 16 сентября 2023
Ответ дляGuzelli
У Евреев и Израиля так же вся история в крови, им по жизни траур носить?
В Яру костры палить и себя сжигать ?
В Тель Авив и Нетании запретить принимать туристов , отели ,концерты развлечения?
Или вы танцующим на свадьбе где то в Киеве молодым людям , которые хотят жить строить будущее и имеют надежду на полноценную жизнь -вызовите полицию или плюнете в лицо?
Если вы не троль - то из за таких как вы -среди своих же граждан нет покоя и уважения!
І не тільки в Києві. В тій же Умані, недалеко від постраждалого від ракети будинку, теж є ресторанчик, де все літо святкують весілля.
автор Пиона • 16 сентября 2023
Ответ дляЮлия_Юлия-2175
Мене хасиди не турбують.
І думаю, що тема на замовлення. Вас реально на 2му році повномасштабної війни так хвилюють хасиди? Вони ж таки не на відпочинок приїхали і вклад в економіку нам не завадить.
І ще - жодного разу не зустрічала людину, яка каже ’грець з ним’, тільки в книгах читала. Справді в якомусь регіоні вживають чи троль перекладав через гугл?
В моєму дворі щовечора тусується одна компанія 35+, в тому числі з алкоголем, в тому числі іноді шумлять і навіть співають (до комендантської години розходяться).
І от більшість скаже, що їх би відправити на фронт, от тільки один з них воював ще в пепіод АТО і серйозно травмував ногу, минулого року активно волонтерив і їздив в гарячі точки, воювати більше не може, але і осторонь не залишається. От його теж засуджувати, бо не на часі, чи йому можна розслаблятися в компанії друзів дитинства? Я алкоголізм не схвалюю, але він зробив для перемоги в сотні разів більше, ніж диванні філософи. І хто зна, може і компанія його друзів та подруг встигає і випивати, і донатити.
А я думаю, що це Ви і Ваші колеги, які зранку налетіли на мою тему, поки звичайні люди ще не встигли прокинутись, як раз виписуєте на замовлення, захищаючи інтереси іноземців, а не власної країни. Стосовно слова «Грець» - це давнє українське слово, зараз рідко вживане. Я народилася в Києві, мої пра-пра теж звідси. Багато читала з дитинства української література , отже й знаю багато таких слів.
Prervana• 16 сентября 2023
Ответ дляloriany
Это я по поводу статейки как они видят Украину и не мусорят там, где чисто.Конечно надо штрафовать и приучать иностранцев к исполнению законов. Ходят толпами в Софиевке и мусорят. И какие великие деньги они принесли? По 100 грн за взрослого и 50 за ребёнка.
Так вопрос к нашим правоохранителям. Нарушают закон - штрафуйте...
автор Пиона • 16 сентября 2023
Ответ дляlisulya
Автор, Ви з Умані?
Я ні. Вище написала. Звідти мій чоловік .
lisulya• 16 сентября 2023
Ответ дляПиона
А чому Ви боретесь тільки з хасидами, в не з ресторанами де весілля і іменини святкують? Бо замовлення тільки на хасидів було?
автор Пиона • 16 сентября 2023
Ответ дляlisulya
А чому Ви думаєте, що тільки ця тема мене хвилює? І по перше, я не борюсь з хасидами. Не перекручуйте. Про замовлення навіть не буду коментувати, взагалі просто нема коментарів. Дійсно, це ж дивина дивна, якщо українці проти, коли вони вмирають, їх русня закидає ракетами, а хтось у їх хаті танцює .

Mira29-c3c3• 16 сентября 2023
Ответ дляZaviriuha
Я не за автора, я висловила свою думку, що мене здивували не танці і веселощі самі, а саме те, що все відбувалося після комендантської години. Виходить звичайним українцям зась після 12 гуляти, а чужинцям можна. Але то лише моя думка.
Ну звичайно .Ми ж не родичі діючого .
Mira29-c3c3• 16 сентября 2023
Ответ дляLizavel
Опять Киев и Одесса, в сёлах не скачут
У селах уже немає кому ’скакати’.Хлопців з сіл масово мобілізовують.
Ирина_Б_• 16 сентября 2023
вы так же переживаете когда в Израиле гибнут люди? почему вы думаете что весь мир должен одеться в траурные одежды из-за войны в Украине? В мире кроме нашей войны сотни войн и катаклизм от которых в день погибает тысячи людей, вы им сочувствуете, помогаете?
coloritka• 16 сентября 2023
Ответ дляПиона
В своїй країні нехай роблять що хочуть, але тут вони гості і повинні поважати нашу землю, наш народ. Ми відбиваємо цю незалежність, хлопці життя віддають, а ми не можемо заставити гостей вести себе відповідно? Навіщо пускаємо?
В Києві і Одесі клуби працюють. Наші танцюють
Solnet• 16 сентября 2023
Ответ дляПиона
Ні. Просто мені не байдуже. Мої друзі, рідні, куми воюють а тут ці танцюють?! Я кожен день бачу хлопців без рук без ніг , їм зараз не до танців. А вони у себе в дома, життя за Україну віддають
Уявляєте, моя донька ще й на фортепіано грає
Lizavel• 16 сентября 2023
Ответ дляenglish book
На Гідропарку з серпня почалися вечірні танці,в кафешках поблизу метро Особливо в ніч на п´ятницю чи суботу.
Там танцуют пожилые люди 50+,пусть отдыхают себе
Мандарина• 16 сентября 2023
Ответ дляПиона
Але вони в нас гості. . Спрбуйте приїхати в Ізраїль 32000 українців зі своїми законами, уставами і потанцюцте там. Отримаєте депортацію або взагалі не пустять. Це наша країна чи ні? Ми тут господарі ж правда?
С чего вы взяли что они гости? Они не граждане Израиля.
Мандарина• 16 сентября 2023
Ответ дляИрина_Б_
Это неудобный вопрос про лицемерие…
mamarama• 16 сентября 2023
Непонятно, зачем их вообще впустили в страну, где война.
Аргументировали бы опасностью доя жизни и запретили вьезд.
Но как обычно, деньги решают всё(
Rabbit2012• 16 сентября 2023
Мене не обурює, що аони танцюють, бо пів України плює на війну, особливо ті, хто втекли. Зрадники гірше хасідів.
Але обурює той срач, який вони утворюють в потягах, на вулицях Умані. Тобто вони королі, а місцеві як служкі повинні то лайно прибирати , от це огидно. Той весь мотлох примусити за собою прибрати було б добре. Причому ультимативно. Або їдете до свго Нахмана і дотримуєтесь чистоти або сидите у себе вдома . Обурює, що в гонитві за заробітком наші і прибирають і обслуговують оту всю навалу. І враження про нас саме, як про слуг. Зневага, зверхнє ставлення та тому подібне. Я як читала, що оті найвищі релігійні євреї про звичайних людей думають, яка там вони окрема каста, то навпаки би саме примусила отіх немитих тижднями, засалених персонажів дочиста за собою сміття все забрати. І нехай пляшуть, співають але місце своє знають
-Ань-• 16 сентября 2023
Ответ дляПиона
Я не дивуюсь. Я особисто проти усіх масових заходів зараз. А якщо ракета не дай Боже?
А мене більше турбує, що українці ведуть українських дітей в школи і садочки. Збирають сотні дітей в одному місці. Ціль для рашистів/терористів.
-Ань-• 16 сентября 2023
Ответ дляПиона
Може це уже їхня земля...
Зараз українців утилізують і на землю без народа прийде народ без землі.

Renesmeе 16• 16 сентября 2023
Поводяться дуже не культурно, просто жах. Мені не подобаються їхні гуляння і сміття яке залишають.
Renesmeе 16• 16 сентября 2023
Читаю вчора таке у кацапів
english book• 16 сентября 2023
Ответ дляLizavel
Нет, это не та площадка,где дедушки с бабушками вальсы танцуют. Это справа кафе с шаром, и слева три подряд при выходе из метро.там именно не очень трезвый народ ’гуляет’.
Я там регулярно бываю, и если вначале, как открыли Гидропарк там вообще была тишина-люди отмечали негромко какие то торжества, просто сидели говорили за едой под украинскую музыку, то затем потихоньку все громче и громче начались гуляния. И сейчас вечером там все как до войны-с дискотеками, громкой музыкой и плясками. Никого не осуждаю, но мне неприятно это видеть. Можно было повременить. Могли же пристойно себя вести почти до конца лета. Не время мне кажется.
navang• 16 сентября 2023
автор, уймитесь, дайте людям с Умани заработать,
сейчас и так немного возможностей
Соната любви• 16 сентября 2023
Ответ дляmamarama
Но как обычно, деньги решают всё(
деньги не пахнут.
война это прежде всего бизнес во всех аспектах.
Соната любви• 16 сентября 2023
Ответ для-Ань-
Може це уже їхня земля...
все может быть.
Соната любви• 16 сентября 2023
Ответ дляnavang
сейчас и так немного возможностей
Само выражение «пир во время чумы» стало фразеологизмом, обозначающим праздность, беспечность и веселье во время всеобщего бедствия.
Ирина-bbd0• 16 сентября 2023
Ответ дляnavang
сейчас и так немного возможностей
Пфффф.всё так просто)))
Так путлеру нужно было не бомбы сбрасывать.а мешки с деньгами и листовками от русских браттев. От лошара
HupBaHa• 16 сентября 2023
Ответ дляСытая Кошка
Я согласна с Вами. Они - свиноты редкостные. О ’мусорной сути’ и речи о понимании быть не может.

Я о том, что почему приезжают, почему веселяться,танцуют..
Просто вот оно так.
Это не их война, не их боль.
нас их война тоже не особо трогала..
А_К_М• 16 сентября 2023
Автор, я з вами. Евреї взагалі підло себе поводять відносно нас впродовж цієї війни. Скільки разів знаходили комплектуючи виробництво ізраел, скільки санкціонки через них відмивається.

А ми їх тут вітаємо.
І близько вони такого хорошого ставлення не заслуговують.
soloxxxa• 16 сентября 2023
це релігійний обряд, він не може бути змінений