Работать надо• 16 сентября 2023

Как можно быстро вылечить горло в кратчайшие сроки?

Начало болеть ночью, очень красное и больно глотать((((
Носки на подтяжках• 16 сентября 2023
полоскать каждые 15 минут

автор Работать надо • 16 сентября 2023
Ответ дляНоски на подтяжках
полоскать каждые 15 минут
Чем?
На границе• 16 сентября 2023
Полоскать,
Ангилекс я всегда брызгаю
А ось і я• 16 сентября 2023
Хэппи лор и стрепсилс с медом 1 вечер
На утро я красотка
Но брызгала каждый час
Да! Или ангилекс тоже супер
Магия света• 16 сентября 2023
Это может быть ангина, тогда нужны антибиотики.
vmdd• 16 сентября 2023
Аскорбиновая кислота 4 грамма в день с едой + АЕвит по 3 капсулы в день
Блондинка в Законе• 16 сентября 2023
Ответ дляРаботать надо
Чем?
Содовий розчин, тільки заливати соду кип´ятком, щоб пошипіла, потім і полоскати, і пити можна по пів склянки. Таблетки стрептоциду, розсмоктувати, гидке, але по дві чи три кожні дві години за два дні все пройде. Ну і чай з лимоном, з ромашкою і календулою. Це те, що мені і дітям допомагає . Можна і ангілекс чи орасепт чередувати.
Безлім на все• 16 сентября 2023
Мені лікар завжди каже, щоб не забувала про краплі в ніс, бо інфекція звідти, навіть, якщо нежитю не відчутно.
Теж зараз лікуємось, дитина зі школи принесла. Вчора почали полоскати настоянкою календули 1 ч.л на склянку води, пити чай з ромашки з медом, то сьогодні хоч температури вже немає.
Зазвичай мені декатилен допомагає, але цього разу і спреї взяли, бо якесь таке болюче горло, особливо в дитини.
Залетна Я тут• 16 сентября 2023
Ответ дляМагия света
ангіна не тільки бактеріальна буває

Птица Говоруша• 16 сентября 2023
Ответ дляvmdd
Мне тоже очень хорошо помогает витамин С
12 галюцинаций• 16 сентября 2023
Рассосать таблетку стрептоцида
AnnaSk1• 16 сентября 2023
Ответ дляvmdd
😳😳😳😳ну и дозы у Вас, конские!
vmdd• 16 сентября 2023
Ответ дляAnnaSk1
😳😳😳😳ну и дозы у Вас, конские!
Чтобы быстро