Незламна• 16 сентября 2023
Дівчата, порадьте доставку суші в Чернівцях)
Нічний дожор• 16 сентября 2023
О, я якраз сижу і думаю де замовити вечерю😂
choice але там я беру лише креветка в темпурі і з вугор темпуру
І ще якісь запечені брали, а один раз брали їхні якісь там самі дорогі дракони, то не сподобалось, якісь маленькі були і на смак не дуже..
Також в бла бла барі мені супер останній раз були
Добрая свекровь• 16 сентября 2023
Ми любимо Осама суші, перевірила в Чернівцях вони теж є.
Найкраще співвідношення ціна-якість. Замовляємо в Чернігові. Найчастіше «Сет від шефа 50/50» і сет « Філадельфія 50/50»