Горлаю зрання• 16 сентября 2023
Місячні і кровотеча
Купа раз лікувалась місяць тому кололась, Дехто з лікарів Говорили що міома матки. Сьогодні 2 -й день місячних,сильно протікає ,і вилиці згустки зранку вколола Вітамін В12 Після нього цілий день сильна кровотеча з великими згустками ,що на вечір аж погано, Чи можна ще раз колоти на вечір вітамін в 12,?? Що з народних методів ще можна, До лікарні не маю змоги піти
неДоЖиру• 16 сентября 2023
Автор, це у вас так кожні місячні? У мене місячні йдуть 3 дні, але 1 і 3 дні не сильно кровить, а от другий день просто капец заливає, пів години прокладка мокра вся. Теж напевно є проблеми у мене з цим.
Пугачиха• 16 сентября 2023
Ответ длянеДоЖиру
У мене вск життя так.
Робот Вертер• 16 сентября 2023
Ответ длянеДоЖиру
А врач что говорит?
Кашпо• 16 сентября 2023
Вітамін В12 до кровотечі немає відношення.
Я пила Транексам, він єдиний працює.
Горлаю зрання
• 16 сентября 2023
Ответ длянеДоЖиру
Так само вже 4 роки
Allein74999• 16 сентября 2023
Нахрена вам б12. Транексам или аминокапронка. Для сосудов колют Викасол( витамин К), но не б 12
неДоЖиру• 16 сентября 2023
Ответ дляПугачиха
У мене вск життя так.
А ферритин у вас не низкий? У меня низкий, думаю из за этого
Горлаю зрання
• 16 сентября 2023
Ответ дляРобот Вертер
Так врач что говорит?
Ні 1 лікар не знає що таке полікує, По коли 2 тижня,6000 гри Витрачу і знов таке саме
неДоЖиру• 16 сентября 2023
Ответ дляГорлаю зрання
Так само вже 4 роки
А ферритин не провіряли? У мене дуже низький став(((
Повелитель бітка• 16 сентября 2023
Транексановая кислота, никакие травы не помогут, только мед.препарпты. А В12 зачем? Он тут не поможет.
Повелитель бітка• 16 сентября 2023
Ответ дляКашпо
Я пила Транексам, він єдиний працює.
Плюсуюсь.
неДоЖиру• 16 сентября 2023
Ответ дляСвята
Если месячные обильные, а возраст 35+, то конечно фермием будет падать. У меня упал до 1. Пила железо 3 года, поднимала максимум до 5. Потом капельницами подняла до 50. Надо перепроверить опять
А волосы не пострадали у вам? У меня стали очень тонкие и редкие(((
Ответ дляСвята
Ого
А яке саме залізо пили? Я тардиферон п´ю, з 4 до 30 за 2 міс підняла
Таке враження, що все життя треба вже залізо пити
Кашпо• 16 сентября 2023
Ответ дляSweet_Cat
В мене теж міома. Пила гемотран, спробувала віданол, не дуже.
Транексам, віданол і гемотран - це ж одне й те ж? Чи є сенс спробувати Транексам?
Не скажу вам. В мене кровотечі були до народження дітей, десь рік. Така реакція була на дуфастон. Але транексам сильний і допомагає. Це єдине що мені тоді радив лікар, щоб не чистили кожну менструацію. Ви можете глянути інструкцію і порівняти їх складові.
Ответ дляSweet_Cat
Ого
Пила все что врачи назначали, каждые пол года меняли препараты, так как они не работали. Тардиферон тоже не помог. И в ампулах пила тотема , и Hema plex, также другие с Айхербера пробовала, хелат железа, сорбифер, мальтозе хоть на желудок не влиял, но тоже не поднял
Ответ дляКашпо
При приеме транексана надо регулярно сдавать кровь на тромбоны.
Кашпо• 17 сентября 2023
Ответ дляСвята
Що він дає? Я давно приймала, але цікаво.