Добра всем!• 16 сентября 2023
Якщо бабуся і дідусь не хочуть приїхати до онуків?
Яких не бачили від початку війни , оскільки ми виїхали за кордон. Це можна виправдати страхом поїздки чи не так вже в хочуть бачити. Здоров´я в нормі, як щось важливих занять не мають
Результат:
вже голосів:
86 (71.67%)
Це нормально, важкі на підйом
15 (12.5%)
Результат
11 (9.17%)
Не так вже і скучили
5 (4.17%)
Інші варіанти
3 (2.5%)
Мої б давно приїхали
Вишневий цвіт• 17 сентября 2023
Ответ дляДобра всем!
Ні, я не поїду в Україну найближчим часом
Правильно
Добра всем!
• 17 сентября 2023
Ответ дляЧарівне зіллячко
вы наверное не в курсе по сколько часов стоят на кордоне?
В курсі , автобуси інший час стоять і це вже з максимальним кордоном, тобто може бути і швидше
КвартираЧья• 17 сентября 2023
Ответ дляДобра всем!
Жодної пересадки , автобус з їхнього міста до нашого з українським комфортним перевізником , 36 год в дорозі
Я в свои 44 ехала автобусом 24 часа и это капец... а в 60+ это был бы полный привет... Вам не жаль людей в преклонном возрасте? Вы не понимаете, как это ехать в автобусе больше суток?
Добра всем!
• 17 сентября 2023
Ответ дляпицунда
у нас в семье принято что внуки приезжают проведывать бабушек а не наоборот...и 36 часов я в свои 56 один раз ездила ноги сильно опухли от сидения
Внуки ще довго не зможуть приїхати