МУСЯкомарова• сегодня в 09:31

Покажіть ваші випускні сукні.

Привіт.
Ми й досі без сукні, донька не знає що хоче))
Ви вже придбали?
ГугелП@лАмался• 1 час назад
Ответ дляМетелики на душі
Моя поки що між цими вибирає, має термін до суботи, більше мої нерви не витримають
Червона якщо на фото ваша випускниця

Видна міленіалка• 1 час назад
Ответ дляПоказушница
моя сказала,що краще ці гроші вона витратить на гарну шкіряну сумку,взуття, одяг, пальто в універ. а не витратити на сукню, яка нікому не потрібна. я пам´ятаю, що я в школу ходила як-небудь. а от в універ мене гарно одягнули. і витратили купу грошей.
Это печально, когда такая нищета.
’витратить на гарну шкіряну сумку,взуття, одяг, пальто’ - это секонд на вес? Или вы сопостовляете цену среднего платья для выпуска и перечисленного списка?
Вся в кредитах• 1 час назад
Ответ дляСусановна
донька таке купила на дев´ятий клас
https://cher17.com/product/suknya-mini-z-podvijnoy...
треш
СпайдерВумен• 1 час назад
ладно, раз все выставляют, тоже ностальжи выставлю
неДоПриличий• 1 час назад
Ответ дляПоказушница
Мы не бедные,отнюдь. Но есть приоритеты. И у нас класс ооочень не бедный.Тем не менее никто не хочет выпускного.
Какие приоритеты? Временные? Так выпускной- это равно один вечер. Материальные? Тогда вы таки бедные.
А если дети простт не хотят собраться вместе перед тем, как разъехаться навсегда- это не про приоритеты, а про атмосферу в классе и в школе в целом.
БолеИменее• 1 час назад
Ответ дляСпайдерВумен
Это какой год?
СпайдерВумен• 1 час назад
Ответ дляБолеИменее
Это какой год?

Вся в кредитах• 1 час назад
Якось так для звичайних випускних... бальні сукні - тільки якщо місце проведення відповідне
Вся в кредитах• 1 час назад
Ответ длянеДоПриличий
100%
Цветов Мне срочно• 54 минуты назад
Ответ дляСпайдерВумен
ну те что светлые и сейчас норм
Показушница• 47 минут назад
Ответ дляВидна міленіалка
Это печально, когда такая нищета.
Ви напевно сліпа. Нижче я написала- ми не бідні. Ми будемл святкувати в липні закордоном з дорогими люльми,а не з класом. Де всі різношерстні. Кращі пішли ще 9 класі. В 10 перейшли всякі-всілякі .бо в багатьох школах не було 10-1+. Випадкові люди,з якими ноль інтересів, хіба спілтна школа
Показушница• 45 минут назад
Ответ длянеДоПриличий
Мы не бедные. Дети разношерстные. Самые лучшие и дружные ушли после 9 класса и выехалм . В 10 перешло одно шобло с разных школ, где не было 10-11 класса. Ноль интеремов с ними. Там интерес выпить, курнуть и прочее. Те,что дружат между собой собираются группками и прзднуют загранмцей или вообще выезжают.
Метелики на душі• 39 минут назад
Ответ дляРазгуляшка
Вы ношенные б/у на олх выбираете?
А чому б і ні? Вони фактично теж на 1 раз куплені. Для чого переплачувати, якщо дитина ще росте? І практично більшість так і робить, це ж бал 8класників, 200-500 зл цілком нормальний і посильний бюджет
Метелики на душі• 41 минуту назад
Ответ дляГугелП@лАмался
Червона якщо на фото ваша випускниця
Ні, не моя)))) але подібне було у племінниці, в неї зріст 167 + каблучки, теж суперово виглядало
ТаЕщеОптимистка• 41 минуту назад
Ответ дляВесняний Марафон
Хотела на платья посмотреть, аж одна фотка, информативно👌🏼😆
теж здивувало, ну, свого часу просто на Asos купували, щоб не трястися над сукнею
Метелики на душі• 35 минут назад
Ответ дляСкокоМнеДадите
2ге гарне
Я теж до нього схиляюсь, а дочка - 3 і 4) а може ще щось інше знайде
ТаЕщеОптимистка• 37 минут назад
Ответ дляМетелики на душі
зовнішність дівчинки не знаю. тобто який колір личитиме, але 1 - таки дивнуватий колір (може. на фото віддає дешевим), 2 і 4 - трохи є запитання до оцих імітацій вишивок, 3 - наче ок, крій верху непоганий загалом не дешевить вигляд. АЛЕ вибирати випускниці
Плакулька• 34 минуты назад
Ответ дляСусановна
донька таке купила на дев´ятий клас
Прикольное 👍
Показушница• 33 минуты назад
Ответ дляБелая котичка
Моя донька також каже, що не уявляє випускного і не хоче приймати участь, діти на групи розбиті, багато тих, що дуже зверхньо себе поводять, дуже ’круті’ і складно спілкуватись, тобто навіть не вітаються між собою більшість. Мене це не просто шокує, у мене немає слів. Мала дуже крутий клас, де з повагою відносились один до одного, чи то двіїчник, чи то дитина з складної сім´ї, всі спілкувались і дружили гарно. Але то було давно і не в Україні.
тому що бидло в класі. ці круті тупі і не можуть 2-х слов зліпити. увесь інтерес це бухнути і курнути. в 10 класі я як мама їздили на ЗУ на екскурсію з дітьми. була керівничка і ще 2 мами. Так діти так втиху напилися,що обригали увесь вагон. Десь покупляли, в пляшки з кока коли налили..Керівничка наказала нікому в класі не розказувати.А дочка сказала,що це вже не перший раз. І пили саме ті,хто прийшов після 9 класу в 10. більше ми не їздили ні на які екскурсії,а в 11 я перевела на сімейне. В класі куми те саме. Які найтупіші,то намагаються заклювати.Не вітаються. З ким там святкувати? з бидлом???

Играю_на_кларнете• 30 минут назад
Вот ловите НМ, недорогое совсем. На рост средний +, небольшая грудь. Смотрится в реале гораздо дороже, очень нежное и эффектное платье. В черном цвете размеров уже нет.
Залізна тьотя• 28 минут назад
Ответ дляКалинові вуста
Так а для чого вашій доньці моя сукня з 2001 року випуску?
Тю, подумаешь 2001.
1988 не хотите ? Там полный комплект, и прича, и макияж
Купи слона• 24 минуты назад
Ответ дляПоказушница
Київ. Ніяких суконь))) Спідниця і футболка на ост.дзвоник і на тому все. від випускних усі відмовились. 1/3 виїжджає закордон, а у 2/3 вже зовсім інші інтереси. у куми у доньки так само. віддати за сукні по 15 тис ніхто не буде. діти готуються до вступів і до іншого, студентського життя.
Як нудно діти прощаються зі школою....
Купи слона• 23 минуты назад
Ответ дляКалинові вуста
Ваааау яка дурня
А чому дурня, коли батьки можуть дозволити купити сукню?
Плакулька• 20 минут назад
Ответ дляВся в кредитах
Сейчас в 30 лет минимум выпускаются что ли?
Купи слона• 17 минут назад
Ответ дляВам телефонограмма
Я не понимаю єтого ’платье на один вечер’. Можно купить такое, чтоб потом надевать на праздники. К подруге на свадьбу, на пример...
Ну и не за 60 тьіс., конечно.
Я своє випускне з китайського шовку , блакитне, перешила на пляжне і років 10 використовувала, поки не розповніла.
Купи слона• 12 минут назад
Ответ дляБелая котичка
Перепрошую, нам ще рік вчитись, але тема актуальна. Розкажіть, будь ласка, що означає 2/3 інші інтереси, і у куми доньки так само, це як? Я не про сукні по 15 тис та вище, я про факт. Діти не хочуть зібратись, ну, щонайменше, наприклад, на шашлик і собі дискотеку якусь у футболках зробити чи подорож, можливо. Чи діти не дружні і ніхто між собою не спілкується і питання в цьому?
Мені теж цікаво, гарне питання.
Купи слона• 3 минуты назад
Ответ дляПоказушница
Як Вашій доньці на сімейному було готуватись до НМТ? Чи виправдана така форма навчання у 11 класі, які результати? Поділіться думками , будь ласка.як вважаєте чи варто в 11 йти на сімейне?
Купи слона• 2 минуты назад
Ответ дляИграю_на_кларнете
Гарне!