Вибачте, що запитую таке, просто я не знаю нюансів.
Коли був майдан, я жила в глухому селі і чула про нього з телевізору. Потім змінила країну. Ніколи не голосувала, читала, що Майдан був бо в Януковича була програма по євроінтеграції, але на нього надавив Путін і він відмовився.
Знаю що студенти вийшли на вулицю, їх побили, потім почалась активна фаза Майдана.
Так ось, моя знайома пише, що майдановці то герої, тут пишуть що майдановці стояли за гроші, я нічого не розумію. Хто розуміє, напишіть. Або скажіть, що подивитись або почитати про це.
Ответ дляAishiteru
Так в мене шизотипічне, а не чиста шизофренія. Я рідко фантазую. Мої страхи - то не фантазії. І жити з ними зовсім не спокійно. Може, закриємо тему про мою хворобу?
Почему? Интересно же как живёт человек с отходом от реальности. Ну если не хотите не отвечайте, я не настаиваю.
Ответ дляБорисфенка
Приїхав з Раші, помайданував за Януковича і поїхав в глухе село ремонт робити вам з шизоїдним розладом особистості?
Цікаве у вас життя.
А що такого? Я симпатична, не дурна. Чоловік на руках носить, в дупцю дує) Розичів моїх обожнює, гроші є, чому не зробити ремонти?
Борисфенка• 17 сентября 2023
Ответ дляAishiteru
Він приїхав з друзями тоді) Я з ним познайомилася в 2016 році. Але дізналась, що був на Майдані, в нього брали навіть інтервʼю)
А з якого боку він був на Майдані?
Ответ дляAishiteru
Це як вялотекуща шизофренія. Іноді здається, що мої сусіди хочуть мене вбити, іноді здається, що за мною слідкують люди і що Бог подає мені якісь знаки. Ну, типова така шиза, почитайте про паранойяльну шизу, ото ті всі симптоми я маю.
На учете стоите по психиатрии?
Svetyashik• 17 сентября 2023
Ответ дляfo75
То АнтиМайдан им платил. Схуяли было платить майдановцам когда там и без грошей было негде яблоку упасть. Вы там были хотя б?
Я нет. И без этого было чем заняться. Я в таких мероприятиях не участвую. И не поддерживаю такие методы. Ни чем хорошим это часто не заканчивается. Это почти всегда организованная деятельность. Но с людьми то общаюсь. Я ж не говорю что все такие. Разные люди там были. Комплексный подход так сказать. С обеих сторон.
В один прекрасний день яник замість ЄС оголосив, що ми йдемо в Таможенний союз до його любимої рашки, і валюта мала бути у нас спільна ( напевно рубль), от і реакція від студентів незабарилась, але тоді ніхто ще не догадувався про справжню любов наших «братів» і на що вони здатні, тому свято вірили, що нас так просто відпустять в ЄС
Борисфенка• 17 сентября 2023
Ответ дляAishiteru
Приїхав, бо він дуже політичний, за Україну завжди.
Тримайте мене десятеро! А назад чого ж тоді поїхав?
Cvetochek...• 17 сентября 2023
Ответ дляFilomena
У нас в 2003 була студентська революція.
Хотіли обʼєднати всі вузи в один на чолі з найкорумпованішим ректором.
І ми студенти вийшли. Ночували в палатках.
Ректорат не дозволяв, підкидали наркотики, били вікна студ ректорату. Різне було. Все одно сиділи в палатках. Ніхто не платив. Мінялися хаотично.
Але досягли того, що нічого не обʼєднали.
Тому не завжди людям потрібно платити гроші, коли вони знають, що нічого не втратять у будь якому випадку.
я вам можу привести дуже багато прикладів, коли люди сиділи довго, навіть на морозі, багато людей. і нічого не досягли. елементарно якщо заборонять в СМІ висвітлювати щось, то про ваші забастовки ніхто і не буде знати. один день поговорять і забудуть) головне ким це все організовано! якщо організатори впливові люди і країни, то все вийде. якщо простий народ, то мало шансів. навіть у новинах не покажуть.
і ви порівняли вузи і політику, це зовсім різне)
Ответ дляCvetochek...
Ну так. Та тільки вузи яник обʼєднати хотів. Все ставлеників своїх загребущих всюди пахнув.
І це по всій країні. І такі постраждалі потім всі приймали участь у помаранчевій революції. У них було за що стояти без грошей.
ku4eravaku4erava• 17 сентября 2023
Самое странное это стена , на которую деньги деньги собира, как и больница будущего для детей....не денег не больницы, пока люди на майдане стояли, путлер вплотную подготовил отжатие Крыма, Донецка, Луганск..
Светланка_Ланка• 17 сентября 2023
Я була на Майдані.
І на першому теж (так, я стара вже, і що?)
Не за гроші. За ідею. Не жалкую ні разу.
Борисфенка• 17 сентября 2023
Ответ дляAishiteru
Ну так а по якій причині залишатись? В нього ні роботи не було, нічого. «Оснований».
Так він же на вас женився, ремонт зробив, майданував за щось?
А, зрозуміла, сюжет ’Янукович приведе в Європу’ обламався.
Борисфенка• 17 сентября 2023
Ответ дляAishiteru
Ну, все це зробив після Майдану. Я не розумію вас. Чоловік проти Януковича.
Москаль проти Януковича? Майданував за Ющенка? Нетиповий москаль. Я тільки Немцова знаю.