Aishiteru• 17 сентября 2023

Питання про Майдан

Вибачте, що запитую таке, просто я не знаю нюансів.

Коли був майдан, я жила в глухому селі і чула про нього з телевізору. Потім змінила країну. Ніколи не голосувала, читала, що Майдан був бо в Януковича була програма по євроінтеграції, але на нього надавив Путін і він відмовився.

Знаю що студенти вийшли на вулицю, їх побили, потім почалась активна фаза Майдана.

Так ось, моя знайома пише, що майдановці то герої, тут пишуть що майдановці стояли за гроші, я нічого не розумію. Хто розуміє, напишіть. Або скажіть, що подивитись або почитати про це.
coch100• 17 сентября 2023
Ответ дляAishiteru
Так в мене шизотипічне, а не чиста шизофренія. Я рідко фантазую. Мої страхи - то не фантазії. І жити з ними зовсім не спокійно. Може, закриємо тему про мою хворобу?
Почему? Интересно же как живёт человек с отходом от реальности. Ну если не хотите не отвечайте, я не настаиваю.
автор Aishiteru • 17 сентября 2023
Ответ дляБорисфенка
Приїхав з Раші, помайданував за Януковича і поїхав в глухе село ремонт робити вам з шизоїдним розладом особистості?
Цікаве у вас життя.
А що такого? Я симпатична, не дурна. Чоловік на руках носить, в дупцю дує) Розичів моїх обожнює, гроші є, чому не зробити ремонти?
Борисфенка• 17 сентября 2023
Ответ дляAishiteru
Він приїхав з друзями тоді) Я з ним познайомилася в 2016 році. Але дізналась, що був на Майдані, в нього брали навіть інтервʼю)
А з якого боку він був на Майдані?
coch100• 17 сентября 2023
Ответ дляБорисфенка
Ага, москалі з Раші їхали Майдан ти за Януковича, що б в Європу потрапити.
Як все просто, виявляється.
А зараз москалі їдуть в Європу, щоб на війну не мобілізували.
І що цікаво, Європа їх приймає біженцями.
Ещё апельсины были))
автор Aishiteru • 17 сентября 2023
Ответ дляБорисфенка
Як все просто, виявляється.
Він потім повернувся в рф.
Борисфенка• 17 сентября 2023
Ответ дляAishiteru
Він потім повернувся в рф.
Там також майданує?
Elena755• 17 сентября 2023
Ответ дляAishiteru
Це як вялотекуща шизофренія. Іноді здається, що мої сусіди хочуть мене вбити, іноді здається, що за мною слідкують люди і що Бог подає мені якісь знаки. Ну, типова така шиза, почитайте про паранойяльну шизу, ото ті всі симптоми я маю.
На учете стоите по психиатрии?
Svetyashik• 17 сентября 2023
Ответ дляfo75
То АнтиМайдан им платил. Схуяли было платить майдановцам когда там и без грошей было негде яблоку упасть. Вы там были хотя б?
Я нет. И без этого было чем заняться. Я в таких мероприятиях не участвую. И не поддерживаю такие методы. Ни чем хорошим это часто не заканчивается. Это почти всегда организованная деятельность. Но с людьми то общаюсь. Я ж не говорю что все такие. Разные люди там были. Комплексный подход так сказать. С обеих сторон.
автор Aishiteru • 17 сентября 2023
Ответ дляcoch100
Та я завжди в реальності. Просто буває нападає тваринний страх, а до нього брєд. Голосів і галюнів в мене немає.
Natali8• 17 сентября 2023
В один прекрасний день яник замість ЄС оголосив, що ми йдемо в Таможенний союз до його любимої рашки, і валюта мала бути у нас спільна ( напевно рубль), от і реакція від студентів незабарилась, але тоді ніхто ще не догадувався про справжню любов наших «братів» і на що вони здатні, тому свято вірили, що нас так просто відпустять в ЄС
автор Aishiteru • 17 сентября 2023
Ответ дляБорисфенка
А з якого боку він був на Майдані?
Приїхав, бо він дуже політичний, за Україну завжди.
coch100• 17 сентября 2023
Ответ дляAishiteru
А бред это что?
автор Aishiteru • 17 сентября 2023
Ответ дляБорисфенка
Там також майданує?
Ні, потім я поїхала до нього, розписались і забрала його в Україну) Як він і хотів.
Борисфенка• 17 сентября 2023
Ответ дляAishiteru
Тримайте мене десятеро! А назад чого ж тоді поїхав?
автор Aishiteru • 17 сентября 2023
Ответ дляElena755
На учете стоите по психиатрии?
Ні, не ставлять. Кажуть, що дуже добре справляюсь. В Україні хотіли поставить, але мені було байдуже. Хотіли щоб я вмовляла не ставити і взяточку 50 грн😂😂😂
Cvetochek...• 17 сентября 2023
Ответ дляFilomena
У нас в 2003 була студентська революція.
Хотіли обʼєднати всі вузи в один на чолі з найкорумпованішим ректором.
І ми студенти вийшли. Ночували в палатках.
Ректорат не дозволяв, підкидали наркотики, били вікна студ ректорату. Різне було. Все одно сиділи в палатках. Ніхто не платив. Мінялися хаотично.
Але досягли того, що нічого не обʼєднали.
Тому не завжди людям потрібно платити гроші, коли вони знають, що нічого не втратять у будь якому випадку.
я вам можу привести дуже багато прикладів, коли люди сиділи довго, навіть на морозі, багато людей. і нічого не досягли. елементарно якщо заборонять в СМІ висвітлювати щось, то про ваші забастовки ніхто і не буде знати. один день поговорять і забудуть) головне ким це все організовано! якщо організатори впливові люди і країни, то все вийде. якщо простий народ, то мало шансів. навіть у новинах не покажуть.
і ви порівняли вузи і політику, це зовсім різне)
Elena755• 17 сентября 2023
Ответ дляAishiteru
А где вы сейчас?
автор Aishiteru • 17 сентября 2023
Ответ дляcoch100
А бред это что?
Наприклад, я познайомилася з дівчиною, але мені чомусь здалось, що це все заговор проти мене і вона хоче мене «изощренно» вбити. Швидко проходить, коли я себе беру в руки, але може вилізти після стресу.
автор Aishiteru • 17 сентября 2023
Ответ дляБорисфенка
Ну так а по якій причині залишатись? В нього ні роботи не було, нічого. «Оснований».
автор Aishiteru • 17 сентября 2023
Ответ дляElena755
А где вы сейчас?
Британія.
Filomena• 17 сентября 2023
Ответ дляCvetochek...
Ну так. Та тільки вузи яник обʼєднати хотів. Все ставлеників своїх загребущих всюди пахнув.
І це по всій країні. І такі постраждалі потім всі приймали участь у помаранчевій революції. У них було за що стояти без грошей.
ku4eravaku4erava• 17 сентября 2023
Самое странное это стена , на которую деньги деньги собира, как и больница будущего для детей....не денег не больницы, пока люди на майдане стояли, путлер вплотную подготовил отжатие Крыма, Донецка, Луганск..
Светланка_Ланка• 17 сентября 2023
Я була на Майдані.
І на першому теж (так, я стара вже, і що?)
Не за гроші. За ідею. Не жалкую ні разу.
Борисфенка• 17 сентября 2023
Ответ дляAishiteru
Так він же на вас женився, ремонт зробив, майданував за щось?
А, зрозуміла, сюжет ’Янукович приведе в Європу’ обламався.
автор Aishiteru • 17 сентября 2023
Ответ дляБорисфенка
Ну, все це зробив після Майдану. Я не розумію вас. Чоловік проти Януковича.
Борисфенка• 17 сентября 2023
Ответ дляAishiteru
Москаль проти Януковича? Майданував за Ющенка? Нетиповий москаль. Я тільки Немцова знаю.
Elena755• 17 сентября 2023
Ответ дляAishiteru
А что, только на умных женятся?
автор Aishiteru • 17 сентября 2023
Ответ дляБорисфенка
Нємцов то фаворит чоловіка. Ще Новодворська.
Elena755• 17 сентября 2023
Ответ дляБорисфенка
Там також майданує?
Такие фантазии у нее..))
автор Aishiteru • 17 сентября 2023
Ответ дляБорисфенка
Він за євроінтеграцію. Не знаю як він, але я розчарована в наших любих партнерах.