Вибачте, що запитую таке, просто я не знаю нюансів.
Коли був майдан, я жила в глухому селі і чула про нього з телевізору. Потім змінила країну. Ніколи не голосувала, читала, що Майдан був бо в Януковича була програма по євроінтеграції, але на нього надавив Путін і він відмовився.
Знаю що студенти вийшли на вулицю, їх побили, потім почалась активна фаза Майдана.
Так ось, моя знайома пише, що майдановці то герої, тут пишуть що майдановці стояли за гроші, я нічого не розумію. Хто розуміє, напишіть. Або скажіть, що подивитись або почитати про це.
Svetyashik• 17 сентября 2023
Зная что за деньги люди точно бегали. Рассказывали знакомые, что было такое, что на одной стороне постояли помахали, на следующи день -на другой, норм говорят платили. Не говорю что все. Но такое тоже было.
Ответ дляPrervana
Мнения относительно Майдана и его последствий кардинально разнятся. Одни люди считают что выгнали урода с президентского кресла и получили свободу, другие - что свергли законноизбранного президента и получили анархию и войну. Единого взгляда на этот исторический факт в обществе нет, даже среди граждан Украины
Це анархія? Все що довкола
Ответ дляPrervana
Серьезно?
Карина2020• 17 сентября 2023
Ответ дляyanus6ka
2004 то помаранчева революція, а майдан 2013-2014
Как время летит, а я по телевизору ещё революцію видела помаранчеву, как давно это было, время летит.
Tasya-Natusya• 17 сентября 2023
Били по справжньому -у моєї родички офіс в центрі і на їх камерах було чітко видно як Беркут студентів доганяв і жорстоко лупив. Чи за гроші чи ні - не знаю. Коли я була студенткою то ми групою теж хотіли піти на якусь акцію протесту, вже не пам´ятаю що це було. Готові були піти безкоштовно, але деканат нас не пустив.
Nathalie27• 17 сентября 2023
Ответ дляAishiteru
Само собою. Просто цікаво, я в своєму колі спілкування вперше стиснулась, коли про майдановців говорили погано. Ось і стало цікаво.
Може краще скористаєтесь Гуглом та різними джерелами і зробите власні висновки?
SARA Abramovнa• 17 сентября 2023
Ответ дляAishiteru
В мене шизотипічний розлад особистості, можете посміятися якщо вам буде приємно.
Ну, вот и поберегите себя, зачем вам такие умственные сложности
Ответ дляcoch100
Это интереснее чем майдан, расскажите в чем это проявляется.
Це як вялотекуща шизофренія. Іноді здається, що мої сусіди хочуть мене вбити, іноді здається, що за мною слідкують люди і що Бог подає мені якісь знаки. Ну, типова така шиза, почитайте про паранойяльну шизу, ото ті всі симптоми я маю.
Карина2020• 17 сентября 2023
Ответ дляyanus6ka
Окрім відсутності телевізора, ви ні з ким не спілкуєтесь? Де живете, чим займаєтесь?
Спілкуюсь, живу в Україні, працюю, аполітична.
Ответ дляAishiteru
Вибачте, нашо вам ще голову забивати майданом. Тут війна, люди без діагнозів ледь справляються
Nathalie27• 17 сентября 2023
Ответ дляAishiteru
Тут бачила в темах.
Тут в темах нікого не поважають