Вибачте, що запитую таке, просто я не знаю нюансів.
Коли був майдан, я жила в глухому селі і чула про нього з телевізору. Потім змінила країну. Ніколи не голосувала, читала, що Майдан був бо в Януковича була програма по євроінтеграції, але на нього надавив Путін і він відмовився.
Знаю що студенти вийшли на вулицю, їх побили, потім почалась активна фаза Майдана.
Так ось, моя знайома пише, що майдановці то герої, тут пишуть що майдановці стояли за гроші, я нічого не розумію. Хто розуміє, напишіть. Або скажіть, що подивитись або почитати про це.
Ответ дляSvetyashik
Зная что за деньги люди точно бегали. Рассказывали знакомые, что было такое, что на одной стороне постояли помахали, на следующи день -на другой, норм говорят платили. Не говорю что все. Но такое тоже было.
То АнтиМайдан им платил. Схуяли было платить майдановцам когда там и без грошей было негде яблоку упасть. Вы там были хотя б?
Ответ дляAishiteru
Це як вялотекуща шизофренія. Іноді здається, що мої сусіди хочуть мене вбити, іноді здається, що за мною слідкують люди і що Бог подає мені якісь знаки. Ну, типова така шиза, почитайте про паранойяльну шизу, ото ті всі симптоми я маю.
А вы зеваете, если кто то зевнул рядом? Ну заразная зевота или как это правильно назвать не знаю.
SARA Abramovнa• 17 сентября 2023
Ответ дляAishiteru
В мене немає порушення інтелекту. Можу може й більше, ніж ви)
Про iнтелект я нiчого не писала) звiдки вам знати, що я можу, а що нi)
Cvetochek...• 17 сентября 2023
Ответ дляNathalie27
Можу сказати тільки, що була свідком того, як бюджетників зганяли на Антимайдан.
І як із західної України в Київ масовку звозили автобусами на Майдан. Не безкоштовно, звісно.
та на том майдане условия были получше отелей) и еду постоянно раздавали и палатки(очень современные) с удобствами и переводчиков нанимали, спальники, организация была на высшем уровне и тд. по новостям круглосуточно крутили, огласку нереальную дали. этот майдан был оочень хорошо профинансирован Евросоюзом и США.
от желания одного народа ничего не зависит увы. простой народ не сможет повторить майдан если захочет никогда, если не будет помощи и поддержки со стороны финансовых спонсоров.
именно західні страны помогли стать на путь независимости и европейского направления, но сейчас они что то тормозят...
VasilisaLisa• 17 сентября 2023
мій ідейний друг за гроші їздив на майдан.
Брехня, що не платили за це
Тут автор опять же сыграла рос.пропаганда своё дело. И тот народ который сейчас радуется смертям наших детей активно это подхватил, ибо на их взгляд невозможно что-либо делать не за деньги, а проявлять гражданскую позицию там вообще не принято. Ну и восточные области недалеко от них ушли
Рая Ивановна• 17 сентября 2023
Ответ дляЮлия-0037
Так так і було, Янукович розпинався, що йдем в Європу, потім в один момент, сказав, що ми ще не готові, потрібний час. І після того, люди на нього розізлились.
Нет, люди разозлились намного сильнее, когда ратушный и студенты ночевали после этого решения на майдане протестуя а их просто начали бить по голове омоновцы, вот тогда люди сорвались
Inna_ya_krasivaya• 17 сентября 2023
Ответ дляPrervana
Мнения относительно Майдана и его последствий кардинально разнятся. Одни люди считают что выгнали урода с президентского кресла и получили свободу, другие - что свергли законноизбранного президента и получили анархию и войну. Единого взгляда на этот исторический факт в обществе нет, даже среди граждан Украины
В смысле получили войну? Это Раша напала, а не в Украине война началась между собой. Какое отношение имеет Раша к нашим президентам? ну так, чисто подумать логически - вторая версия ’других’ людей = это тупость настоящая, промытые мозги рос пропагандой
Ответ дляРая Ивановна
Именно. Это была именно точка кипения. Но недовольство началось естественно после того как обещал подписать и не подписал под давлением кремля, тут автор правильно пишет
SARA Abramovнa• 17 сентября 2023
Ответ дляAishiteru
Та воно видно просто. Всі мої друзі кажуть, що бачити людей - то мій шизо-талант)
Отож бо й воно, ясновидиця з вас нiяка😂
Рая Ивановна• 17 сентября 2023
Ответ дляaleksas17
Ну хочет человек узнаю позицию советчиц по Майдану, вам, что жалко? После 24го таких случаев, с переездом, вагон и тележка
Борисфенка• 17 сентября 2023
Ответ дляAishiteru
Чоловік хороший попався. Він ще й ремонти зробив моїй родині в тому глухому селі)
Приїхав з Раші, помайданував за Януковича і поїхав в глухе село ремонт робити вам з шизоїдним розладом особистості?
Цікаве у вас життя.
Ответ дляCvetochek...
У нас в 2003 була студентська революція.
Хотіли обʼєднати всі вузи в один на чолі з найкорумпованішим ректором.
І ми студенти вийшли. Ночували в палатках.
Ректорат не дозволяв, підкидали наркотики, били вікна студ ректорату. Різне було. Все одно сиділи в палатках. Ніхто не платив. Мінялися хаотично.
Але досягли того, що нічого не обʼєднали.
Тому не завжди людям потрібно платити гроші, коли вони знають, що нічого не втратять у будь якому випадку.
Ответ дляБорисфенка
Цікаве у вас життя.
Він приїхав з друзями тоді) Я з ним познайомилася в 2016 році. Але дізналась, що був на Майдані, в нього брали навіть інтервʼю)
Борисфенка• 17 сентября 2023
Ответ дляcoch100
Ему много заплатили на майдане, не мешайте)
Ага, москалі з Раші їхали Майдан ти за Януковича, що б в Європу потрапити.
Як все просто, виявляється.
А зараз москалі їдуть в Європу, щоб на війну не мобілізували.
І що цікаво, Європа їх приймає біженцями.
Як все просто, виявляється.