Морковку дай• 17 сентября 2023
Амарант, питання
Дівчата , купила амарант... на упаковці способу приготування немає. В інеті знайшла способ варки 2частини води 1 каші, 20 хв. Я ії засипала в киплячу воду і вона наче розчинилася там... вона дуже рідка вийшла.
Я вже думаю може це в мене не крупа , бо вона як дуже легеньги (повітряні) кульки виглядає. Підкажіть будь ласочка, хто знає.
Цветов Мне срочно• 17 сентября 2023
Як ви його їсте? Купила раз, зварила, він, неначе клей для шпалер.чи може я щос не так робила.
Морковку дай
• 17 сентября 2023
Ответ дляЦветов Мне срочно
От і в мене щось подібне вийшло. Тому і виникло запитання....
Голубка миру• 17 сентября 2023
Я покупаю часто , засыпаю в холодную воду . Когда вода выкипит , добавляю молоко . Варю минимум 25 мин
Морковку дай
• 17 сентября 2023
Ответ дляГолубка миру
Пропорції 1:2? Вона коли готова , розсипчаста чи ’розмазня’?
Голубка миру• 17 сентября 2023
Ответ дляМорковку дай
Да, 1:2воды , а потом еще молоко . Не рассыпчастая, чтоб каждое зернышко отдельно , а все вместе, склеено.
фрау Гітта• 17 сентября 2023
Я завжди на око додаю води і в будь-якому вигляді вона мені смакує (додаю вершкове масло). Хоч і каша на любителя, але для тих, хто не вживаєглютену - саме те