Завжди недо...• 17 сентября 2023

Інтерес чи зацікавленість до втраченого - що це?

Добрий день
Скажіть будь ласка, як це називається в психології коли у людини виникає інтерес, зацікавленість, почуття (любові якщо до людини) коли вона це втрачає?
До прикладу, люди - друзі, у разі зникнення однієї людини з френд-зони (дистанційно, переїзд) у другої людини виникають "почуття", яких раніше не було
Так само і з нематеріальним, вибір роботи, товарів, послуг - коли в наявності ,то не потрібно, як тільки зникає починає вишукувати і бажання отримати
Що це? Можливо хтось помічав у собі такі риси
Дякую
Дама с собачкой• 17 сентября 2023
Смена привычного уклада, мозг хочет вернуть привычную картину мира и идеализирует ее, чтобы вы стремились все восстановить
Касается всего
Космоса и кармы здесь нет

Танцепесенная• 17 сентября 2023
мы ценим лишь то что теряем
Триндю-бриндю• 17 сентября 2023
Потеря зоны комфорта, привычного, даже если это было говно какое-то
EL13• 18 сентября 2023
Не важно как называется, важно что за этим стоит, какое содержание.
С психологом можно разоюраться и понять. Обращайтесь