Меряю линейкой• 17 сентября 2023
Чоловік в Україні. Замовила собі вібратор
Власне - вумінайзер, бо сняться еротичні сни з колегами. Якось дивно думати про секс з колегами. Чи допоможе не знаю. Коханця - не пропонуйте, в мене малі діти і життєві принципи не ті. Якось так
Локшина на вухах• 17 сентября 2023
Ответ дляМеряю линейкой
В мене проблема, я працювати нормально хочу, а не відволікатись на взагалі зайві речі. Той співробітник, доречі класний
Ну ничего, теперь порно включите, игрушку пристроите и все будет ок.
Меряю линейкой
• 17 сентября 2023
Ответ дляВимагаю спілкування
Бежать не надо, бегая вы не сможете хорошо товар оценить и нам показать, ну что ж вы так
Він, доречі, водостійкий, так, що можна і в ванні використовувати. Так що не тільки бігать, але і плавать можна. Ваш жарт не вдалий
Меряю линейкой
• 17 сентября 2023
Ответ дляЛокшина на вухах
Нормальна людина. В темі і без зайвого сарказму
Меряю линейкой
• 17 сентября 2023
Ответ дляДикая Роза
Якась ви гидотна по спілкуванню 🤢
Зате ви як $100
Вимагаю спілкування• 17 сентября 2023
Ответ дляМеряю линейкой
Ну так у вас вообще флеш рояль, везде с вами, пардон, всегда в вас
Опля Картопля• 17 сентября 2023
Ответ дляДикая Роза
Якась ви гидотна по спілкуванню 🤢
А что автор написала такого?
Меряю линейкой
• 17 сентября 2023
Ответ дляВимагаю спілкування
Точно
Дикая Роза• 17 сентября 2023
Ответ дляОпля Картопля
А что автор написала такого?
Почитайте коментарі її
Меряю линейкой
• 17 сентября 2023
Ответ дляmiya ya
Чего только эти троли не понапридумывают.Автор,переговоров не будет
Я не троль, але вже мені тут розказали, що моєму чоловіку співчувають
Меряю линейкой
• 17 сентября 2023
Ответ дляДикая Роза
Почитайте коментарі її
Так що саме вам не сподобалось? Можна конкретніше?
УжеВотДа• 17 сентября 2023
Ответ дляДикая Роза
Співчуваю чоловікові
Чого це? Мій мені накупив купу іграшок, бо мене жаба давила, вони реально дорогі
Правда мій зараз на війні, але вже використовували один раз разом
Позаземний розум• 17 сентября 2023
Ответ дляМеряю линейкой
Біжу, роняя тапки готувать вам відео. Ага
А какая разница в цвете ?
Меряю линейкой
• 17 сентября 2023
Ответ дляПозаземний розум
А какая разница в цвете ?
Ніякої. Просто особисті вподобання і все
Меряю линейкой
• 17 сентября 2023
Ответ дляУжеВотДа
А ви де?
Пропустим це питання, бо розмова явно піде не в те русло
Наездница• 17 сентября 2023
Прожила в Германии 1,5 года, на вечеринку с подругами посвященной моему отъезду в Украину, одна подарила мне мощный павербанк, а вторая вибратор)).
Вот такой сюрприз, с мужем повеселились, он удивился, что у меня его давно нет).
Меряю линейкой
• 17 сентября 2023
Ответ дляНаездница
Що за вібратор? Діліться моделлю
Вся в кредитах• 17 сентября 2023
Ответ дляДикая Роза
Почитайте коментарі її
Автор нормально комментирует, а во вы....
Сегодня я не я• 17 сентября 2023
Я после вибратора полгода потеряла к мужу интерес . Оргазма за месяц моего в Украине на было (
Меряю линейкой
• 17 сентября 2023
Ответ дляСегодня я не я
Так, це проблема. Але я в Україні буваю рідко. Вирішити щось мені потрібно зараз
Дикая Роза• 17 сентября 2023
Ответ дляМудробаба
Читати не ваше?
Видно не ваше якщо питаєте в мене))) не на те відповіли )
Мудробаба• 17 сентября 2023
Ответ дляДикая Роза
И чему вы сочувствуете?
Дикая Роза• 17 сентября 2023
Ответ дляМудробаба
И чему вы сочувствуете?
Знов не на те відповідаєте