Баба на горошині• Изменено 17 сентября 2023

Чи було у вас почуття сорому, коли витрачали кошти на дурощі?

У мене останнім часом є таке відчуття. Мені краще купити щось одне дорожче, але щоб покупка радувала мене, щоб була якість. Ну от наприклад, останнім часом я втратила почуття міри. Витрачаю гроші на дорожчий одяг, якісну косметику, на розваги. Мене жаба душить, коли йду на суші, купую каву на роботі, ходжу в кафе, купую парфуми.Не така в мене вже й велика зарплата скажімо, щоб купувати собі channel чи тому подібне(заробляю близько 18 тисяч), виїжаю за рахунок того, що живу з батьками, й особо не переймаюсь за комуналку, їжу, побутові витрати, звичайно фінансово допомагаю батькам, але розумію, що аби я жила окремо то фіг би я що собі дозволяла так(
ПолБатона• 17 сентября 2023
Нет. Мне вообще чувство стыда неизвестно. Ни по какому поводу.
дожену і ощасливлю• 17 сентября 2023
Действительно, в последнее время вы утратили ощущение меры))
Каждому свое.
Непогодка• 17 сентября 2023
Нет, не было такого чувства. Раз я на что-то трачу, значит есть в этом необходимость. Парфюм ли это, инъекции или пластическая операция. Мне это надо? Надо. Значит траты необходимые.
Кіна не буде• 17 сентября 2023
Купую те що радує. Життя одне і швидко проходить. Якщо вам хочеться каву на роботі, а не дома то чому ні?
Сердючка• 17 сентября 2023
То что вы назвали глупостями - это и есть жизнь с ее радостями и удовольствиями.
Мішечок щастя• 17 сентября 2023
Я всегда откладываю, поэтому на дурость не трачу
Ирина_Б_• 17 сентября 2023
ну и правильно, балуйте себ
vmdd• 17 сентября 2023
Дорогая парфюмерия рассчитана на лиц обманутых хулиганами. Можно собственноручно разбавить жижево (купить отдушки), они даже лучше чем оригинал и по цене стоят очень мало. А так вас гипнотизируют и выманивают напечатанную бумагу.
Упругая попка• 17 сентября 2023
Родители тоже могут себе это позволить или вынуждены кормить возрастную дочурку?
Сердючка• 17 сентября 2023
Ответ дляvmdd
Вы не пользуетесь ароматами совсем или теми, что сделали сами?
Золота орда• 17 сентября 2023
Вы просто живете в свое удовольствие. И живите пока нет семьи
Золота орда• 17 сентября 2023
Ответ дляУпругая попка
Завидно?)
Мурзилка• 17 сентября 2023
купуйте, якщо батьками не заважає що ви живете з ними, бо завтра може не настати.
Візьміть оплату комунальних на себе і буде легше тратити гроші розуміючи, що ви нікому не доставляєте незручностей
автор Баба на горошині • 17 сентября 2023
Ответ дляСердючка
Просто витрачаю наприклад на туш, на помаду тисячі, хоча могла б і за 200 грн те саме по суті купити( . І розумію, що з такими запитами, я весь час буду без заощаджень( копійки за душею не матиму
Зяблик протестант• 17 сентября 2023
Я на себе злюсь за зайві витрати
Зп хороша, але я недавно подивилась виписку з привата - ппц, витратила 70% зп на якусь фігню( Могла б відкласти
Зяблик протестант• 17 сентября 2023
Ответ дляБаба на горошині
Автор, я теж борюсь з цим
Вирішила ставити собі ліміт, ну наприклад, 5 тисяч лише на всякі витребеньки тратити в місяць. Не вклалась - на наступний місяць ліміт ще менший
Ответ дляУпругая попка
Батьки не витрачають гроші на таке все. Вони відкладають гроші весь час, нікуди не ходять, нічого не купують, одяг два рази на рік, на море останній раз років 12 тому їздили. Вони кажуть, що їм більше нічого і не потрібно.
Сердючка• 17 сентября 2023
Ответ дляБаба на горошині
Может вас повысят или найдете подработку или еще что то, почему вы так категоричны
Золота орда• 17 сентября 2023
Ответ дляБаба на горошині
Это их выбор. У вас свой. Никому за свой выбор не должно быть стыдно
Белая котичка• 17 сентября 2023
Ответ дляБаба на горошині
А для чего вы работаете, если не можете себя побаловать такой ерундой, как тушь?))
Упругая попка• 17 сентября 2023
Ответ дляЗолота орда
Завидно?)
Нет. У нас по другому, наполнение холодильника и коммунальные это проблемы всех живущих в доме
Упругая попка• 17 сентября 2023
Ответ дляБаба на горошині
У них не жизнь,а выживание и Вы на шее сидите
Упругая попка• 17 сентября 2023
Ответ дляЗолота орда
Так она у них на шее сидит
Ответ дляБелая котичка
Одне діло купити туш за 100-300 грн, інше за 2 тисячі. І ці витрати безкінечні( просто реально я розумію, що аби я знімала житло, жила з хлопцем, мала б діток, я б не могла собі дозволити те, що можу дозволити собі зараз. Тоді б всі гроші йшли на дітей, на побут, а як в декреті засісти і залежати від чоловіка? Це ж взагалі жах, я би так не могла(. Я до чого веду, щоб купувати люкс, айфони, і тому подібне, потрібно гарну зп отримувати, і аби не батьки, я би так не шикувала( а виживала б. Виходить я не самодостатня, ця думка не дає мені спокою
Ответ дляУпругая попка
Батьки гроші мають, але, скільки я себе пам´ятаю, як маленькою була, на всьому економили, будували будинок, збирали на авто, на навчання мені й брату. Я розумію, що я зі своїми запросами не змогла б назбирати мвоїм дітям на навчання і взагалі я б не змогла утримувати дітей(
Анютины ласки• 17 сентября 2023
Ответ дляБаба на горошині
Так вы и есть не самодостатня, вас содержат родители. А в остальном вы не научились распределять бюджет и обращаться с деньгами
Ответ дляУпругая попка
Я в них гроші не беру, буває, що пару тисяч на місяць підкидаю. Всіх все влаштовує. Допомагаю по дому, на городі, з хатніми справами....я їх не обтяжую, вони навпаки раді, що я з ними
Белая котичка• 17 сентября 2023
Ответ дляБаба на горошині
Пока вы не платите за жилье, детей и тд, можете все тратить на себя спокойно. Вы инвестируете в будущее, на ухоженную, хорошо одетую и образованную девушку может клюнуть и более обеспеченный жених. Золушки остались в сказках, чтобы найти достойного жениха, нужно вращаться в его кругах, а это стоит денег, одежда, уход, косметика, клубы и путешествия. И тогда вам в будущем не надо будет высчитывать копейки, на что хватит или нет.
Белая котичка• 17 сентября 2023
Ответ дляАнютины ласки
Почему содержат-то? Автор работает: (заробляю близько 18 тисяч)
Упругая попка• 17 сентября 2023
Ответ дляБелая котичка
Так она ж пишет,что ни едой ни комунальными не заморачивается