Хто може поділитися досвідом як Заміокулькас розмножити в домашніх умовах ? Який ґрунт ви берете
Lakosta 107• 17 сентября 2023
Ответ дляmarata
Навіть не знаю ( У мене був один невеличкий і ось з нього вже 3 однакових таких. Кума не розсаджує, то в неї один велетенський. У мене тільки вони й ростуть і спатіфілуми ) Все решта ні ((
У вас в цих вазонах грунт до дна?
Ответ дляmarata
Беру універсальний, не морочуся цим ніколи. Розсаджую, коли багато нових стебел зʼявляється. Вже 3 шт. маю з одного
Виходить, ви просто ділите кущ? Не вирощуєте ж з листочка? Дивилася колись, як з листочка вирощувати, то мені здалося, що це можна тричі чокнуться, поки він виросте)
_Alekssandra_• 17 сентября 2023
Я выращивала из ветки. Ну, действительно очень-очень долго. За года полтора одна ветка у меня выросла. Подсадила к большому растению недавно, там 2 луковички было. Но при пересадке оторвались ветки, нарезала, поставила корни пускать. Люблю их, но у меня они очень чуствительные к месту оказались. Вроде бы нашла ему уголок, который понравился.
глазурька1• 17 сентября 2023
Відрізала листочок, в водичку його, утворюється бульба, потім корінці, далі переміщаю в землю, виростає пагін з двома листочками, потім вже пускає стрілу де гілка і багато листя і процес йде швидше вже. Від листочка до пагона майже рік.
Ответ дляmarata
Может мне в большой вазон пересадить? Он если лист выпускает,то один старый погибает сразу (
Мені подарували гілочку з коренями. Посадила. Три роки, Карл! Три роки! Ця гілочка тирчала в горщику. Я вже психувала, ну думаю, викину. Починаю думати, коли ж я садила: та ні, якщо не здох, то повинен же рости? Вже ж рік, вже ж два, вже ж три..... Терпіння перемогло. Гілочка засохла і пішли нові пагони. Тепер аж три гілочки.
Ответ дляThatsme
Я так поделилп куст. На свою голову. Теперь эти кустики отращивают новый лист (стебель) только когда старый завянет.
А такой красавец был в большом горшке
Ответ дляЕленка14
ви його не заливаєте?
Ответ дляЛисаЛилу
горшки большие? горшок долен біть см на 2-3 больше обьема корня
Нет, маленькие глиняные.
Я об этом знаю.
Полив нормальный, все с ними ок. Ростки новые есть периодически, но перед новым всегда погибает один старый.
Я их сдуру поделила по три стебля, они так по три и сидят уже несколько лет. Минус старый - плюс новый.
Я об этом знаю.