Просто звязда• 17 сентября 2023
Думаєте існує країна «загубленої другої шкарпетки»?
І вони там щасливо живуть разом із жабками для волосся і намагаються всі туди потрапити?)))
Дюймовочка• 17 сентября 2023
Ні.. насправді існують.. шкарпеткожери ) тому зниклі шкарпетки вже ніде не живуть )
Просто звязда
• 17 сентября 2023
Ответ дляСоображалочка
Як вони можуть щасливо жити, без своєї пари...
Ну якось же живуть, при чому массово
Бабулька• 17 сентября 2023
Ладно носки, у сына где-то футбольная гетра затерялась, уже обыскали все
Нічний дожор• 17 сентября 2023
В мене окремий куточок вже є, де складую одиночні мої та чоловіка. Вдома інколи два різних надягаю і ок.
Ще я ціле літо не могла знайти спортивні штани - вже знайшлися поруч з джинсами чоловіка, які на осінь)
Соображалочка• 17 сентября 2023
Ситуція ускладнюється і без прання, якщо в домі є коти. Треба у них спитати
Просто звязда
• 17 сентября 2023
Ответ дляБабулька
В мене подружка постійно губить труси, це точно загадка😂
Соображалочка• 17 сентября 2023
Ответ дляПросто звязда
Для вас так, але думаю, не для неї
Помаранчова душа• 17 сентября 2023
Я недавно духи флакончик нашла в квартире, потерянные лет 15 назад. Как я тогда их искала, всю квартиру перерыла. Так жалко было, почти полный флакончик. Нашлись случайно в неожиданном месте, среди бигуди, которыми сто лет не пользуюсь.
Зажуженная Жужжа• 17 сентября 2023
Розчарую вас, немає такої країни, то пралка щоразу бере плату за прання-одну шкарпетку, така в неї такса-тариф)))
Гарачий Чокалад• 17 сентября 2023
В мене шкарпетки не зникають, але я начиталася про чужі загублені і за своїми слідкую і шукаю одразу після прання.
Просто звязда
• 17 сентября 2023
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Сволоч
Зажуженная Жужжа• 17 сентября 2023
Ответ дляПросто звязда
Сволоч
та да))) але... або ручками, або плата по тарифу))
Миллениалка• 17 сентября 2023
Ответ дляПомаранчова душа
Я в 2008 году купила себе очень дорогую туш, тк я была на тот момент студенткой в декрете, те 25или 30 долларов это для меня было все равно что миллион долларов. Короче нашла я ее в бачке,когда бачек унитазный забарахлил. Через 15 лет,)))
База_птеродактилей• 17 сентября 2023
Хотіла зафукати тему, а потім згадала, що з початку року дві шкарпетки таки намагалися зникнути, але були знайдені завдяки дедукції та магічному заклинанню ’чортик, погрався, віддай’😂
Кусюче сонечко• 17 сентября 2023
В підковдрах якраз є портал в ту країну одиноких рейнджерів) в самому кутку підковдри😂
Я така бойова• 18 сентября 2023
Звичайно,краше думать,що існує країна загублених шкарпеток,ніж банальний склероз:)) Нещодавно якраз прочитала оповідання на цю тему.
Просто звязда
• 18 сентября 2023
Ответ дляКусюче сонечко