Просто звязда• 17 сентября 2023

Думаєте існує країна «загубленої другої шкарпетки»?

І вони там щасливо живуть разом із жабками для волосся і намагаються всі туди потрапити?)))
Соображалочка• 17 сентября 2023
Як вони можуть щасливо жити, без своєї пари...

Спішу - перекидаюсь• 17 сентября 2023
И с потерянными обручальными кольцами 🥹
ПолБатона• 17 сентября 2023
Только те, которые не нагрешили
Дюймовочка• 17 сентября 2023
Ні.. насправді існують.. шкарпеткожери ) тому зниклі шкарпетки вже ніде не живуть )
автор Просто звязда • 17 сентября 2023
Ответ дляСоображалочка
Ну якось же живуть, при чому массово
Бабулька• 17 сентября 2023
Ладно носки, у сына где-то футбольная гетра затерялась, уже обыскали все
Нічний дожор• 17 сентября 2023
В мене окремий куточок вже є, де складую одиночні мої та чоловіка. Вдома інколи два різних надягаю і ок.
Ще я ціле літо не могла знайти спортивні штани - вже знайшлися поруч з джинсами чоловіка, які на осінь)

Черговий по кухні• 17 сентября 2023
У меня каждый год пропадают по одной перчатке
Соображалочка• 17 сентября 2023
Ситуція ускладнюється і без прання, якщо в домі є коти. Треба у них спитати
автор Просто звязда • 17 сентября 2023
Ответ дляБабулька
В мене подружка постійно губить труси, це точно загадка😂
Соображалочка• 17 сентября 2023
Ответ дляПросто звязда
Для вас так, але думаю, не для неї
Рожева юбка• 17 сентября 2023
Яка акткальненька тема вийшла😆
Помаранчова душа• 17 сентября 2023
Я недавно духи флакончик нашла в квартире, потерянные лет 15 назад. Как я тогда их искала, всю квартиру перерыла. Так жалко было, почти полный флакончик. Нашлись случайно в неожиданном месте, среди бигуди, которыми сто лет не пользуюсь.
Зажуженная Жужжа• 17 сентября 2023
Розчарую вас, немає такої країни, то пралка щоразу бере плату за прання-одну шкарпетку, така в неї такса-тариф)))
Гарачий Чокалад• 17 сентября 2023
В мене шкарпетки не зникають, але я начиталася про чужі загублені і за своїми слідкую і шукаю одразу після прання.
автор Просто звязда • 17 сентября 2023
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Сволоч
Зажуженная Жужжа• 17 сентября 2023
Ответ дляПросто звязда
Сволоч
та да))) але... або ручками, або плата по тарифу))
Миллениалка• 17 сентября 2023
Ответ дляПомаранчова душа
Я в 2008 году купила себе очень дорогую туш, тк я была на тот момент студенткой в декрете, те 25или 30 долларов это для меня было все равно что миллион долларов. Короче нашла я ее в бачке,когда бачек унитазный забарахлил. Через 15 лет,)))
База_птеродактилей• 17 сентября 2023
Хотіла зафукати тему, а потім згадала, що з початку року дві шкарпетки таки намагалися зникнути, але були знайдені завдяки дедукції та магічному заклинанню ’чортик, погрався, віддай’😂

Миллениалка• 17 сентября 2023
Неа,есть пожиратели носков,которые их жрут
Показушница• 17 сентября 2023
Так, існує однозначно
Кусюче сонечко• 17 сентября 2023
В підковдрах якраз є портал в ту країну одиноких рейнджерів) в самому кутку підковдри😂
Чупокабра• 18 сентября 2023
Я знайшла дкілька своїх за шафою)))).
А ще десь труси пропали.
Я така бойова• 18 сентября 2023
Звичайно,краше думать,що існує країна загублених шкарпеток,ніж банальний склероз:)) Нещодавно якраз прочитала оповідання на цю тему.
автор Просто звязда • 18 сентября 2023
Ответ дляКусюче сонечко
годовасик• 18 сентября 2023
Носки-не лебеди, парами не живут!