Не заздріть тьоті• вчера в 17:22
Воробей залетел на балкон! Плохая примета?!
Кто сталкивался? Что у Вас после этого произошло? Слышала, что это плохая примета, к смерти кого-то из близких!
Дружная семейка• вчера в 17:23
голодній воробей біл. солнце ослеило, устал. что за чушь спрашиваете?
Виниловая пластинка• вчера в 17:24
Как бред!
К нам каждый день залетали стрижи, пока не поставили сетку
И все живы и здоровы
Не прохожу мимо• вчера в 17:25
Не после этого. До. После смерти папы мужа в окно ( между рамами, дом старый типа сталинки) постоянно залетали воробьи. Не знаю ,связано ли это, но потом больше никогда такого не было.
Зараз все скажу• вчера в 17:28
Погана прикмета, коли пташка б´ється у вікно, у саме скло. Якщо просто залітає на балкон - це просто залітає. У нас в дитинстві на балконі були голуби, синички і горобчики - бо ми їх всіх годували, для синичок і горобчиків годівничка висіла завжди. Ніхто не помер за багато років :)
У день смерті мами я їхала на автобусі, на першому сидінні. І з усього маху у вікно вдарилася пташка. За пару годин мені подзвонили, що померла мама.
Бавовна• вчера в 17:31
Постійно ворони залітають на балкон, ще й так картають, щось вимагають. І так вже з десяток років.
Продаю витрішки• вчера в 17:34
Вот прочла вашу тему и подумала, что в Киеве не вижу воробьёв. Хоть и живу на одной из зелёных окраин, здесь есть ёжики и дятел и вороны, а вот воробьёв не вижу.
СкумбріяП8• вчера в 17:32
Ответ дляЗараз все скажу
у нас пташки бились у вікно і нічого не ставалось, хоч мене це і дуже лякало через ось такі забобони.
А коли помирали близькі, то жодних відомих прикмет не було.
СкумбріяП8• вчера в 17:32
Ответ дляПродаю витрішки
оні все у на на даче
задрали, спать не дают с самого утра
Зараз все скажу• вчера в 17:36
Ответ дляСкумбріяП8
У вас не було, а у мене спрацювало. Коли та пташка вдарилася, то підстрибнули обидва водії і я, це був міжміський великий автобус і я сиділа зразу на місці за дверима. Пташка влетіла у скло прям переді мною. Водії між собою ще перемовилися, що це точно до поганої звістки. Але як виявилося, то мені знак був, а не їм. У той момент я вже розуміла, що то мені, це внутрішнє відчуття. Так і вийшло.
СкумбріяП8• вчера в 17:41
Ответ дляЗараз все скажу
ок, але яка користь від вашої розповіді автору?
Людина схвильована, хоче якогось заспокоєння, а тут ви зі своїми забобонами лише посилюєте її страх і хвилювання. Навіщо?
Як це комусь допоможе? Що це може попередити?
Є щось позитивне - розкажіть, є у вас негативна історія - навіщо вона іншим? Якщо це все рівно не 100% правда?
Шукаю стакан• вчера в 17:42
Дано вам будет по вере вашей. Во что верите, то и получаете. Решайте, верить или нет.
Зараз все скажу• вчера в 17:45
Ответ дляСкумбріяП8
Навчіться читати очима. Я написала автору, що власне пташка, яка залетіла на балкон - ні до чого не веде. Погано, коли пташка б´ється у скло.
П.С. людині з тонкою душевною організацією взагалі не потрібно заходити на порадницю, і тим більше створювати теми.
СкумбріяП8• вчера в 17:46
Ответ дляЗараз все скажу
ну то вас прочитає і той, у кого пташка билась. Ви навряд чи зрозумієте, що не так було в вашому повідомленні.
Зараз все скажу• вчера в 17:49
Ответ дляСкумбріяП8
Вас травмує сама думка, що всі ми смертні? Не заходьте у теми, де можете прочитати щось, що вас засмутить. Інколи людині потрібні знаки, щоб морально підготуватися. Але ви навряд чи зрозумієте, що не всім до вподоби позиція страуса.
СкумбріяП8• вчера в 17:51
мене нічого не травмує) мене дивує і вражає рівень вашого негативного мислення.
Про морально готуватись невідомо до чого не хочу навіть коментувати))
Гарного дня!)
Коханозадовільна• вчера в 17:51
К гостям обычно залетают воробьи, был у меня случай, тоже, только на лоджию залетел воробей, а спустя неделю приехала моя бабушка, которую я больше двух лет не видела
из_под_тишка• вчера в 18:44
У меня, вообще, есть домашний воробей Рональдо, которого мы очень любим. И на балкон к нам с самого утра слетаются птицы, так как мы их кормим. Горлицы, вообще, пару раз забегали в квартиру, прохаживаясь по комнатам и убегая, несколько раз со всей дури бились в стекло балконной двери, так как они не понимают, что это препятствие. По этой причине птицы и ударяются в окна, а не потому что вестники смерти.
Помогалочка• вчера в 18:59
Для воробья - плохая, конечно. Они ж стекол не понимают и головой бьются.
Ну и для Вас - москиток, значит, нет. Воробей еще ладно, куда интереснее летучая мышка
ЕлькиПальки• вчера в 19:40
До нас в будинок горобець залетів один раз) я завагітніла приблизно в цей час) ми з чоловіком сміялись потім, що то син прилетів подивитись шо у нас і як, чи підходимо ми йому)))
Не заздріть тьоті
• вчера в 23:14
Ответ дляЕлькиПальки
Самое интересное, что накануне моей знакомой приснилось, что я родила мальчика. Хотя такого быть не может, т.к. по определённым причинам я сейчас одна.