Гарні диньки• Изменено 18 сентября 2023

Як у вас мобільний зв´язок, харків´яни?

День третій дуууже довга тиша і немає з´єднання, коли телефонуєш на будь якого оператора. З´єднує хвилини через три, або зривається і пише, що моб.зв´язок відсутній. У декілька знайомих теж саме, у інших все норм. Я вже думаю, може щось із телефоном. Перезавантажувала, ніяких змін.
Vita_Nikita• 18 сентября 2023
Пока норм.

Oksana_ua_• 18 сентября 2023
Норм
автор Гарні диньки • 18 сентября 2023
Мабуть потрібно у сервісний їхати з телефоном. Працювати неможливо
задумчивая мордочка• 18 сентября 2023
Все отлично. У нас водафон и кс
задумчивая мордочка• 18 сентября 2023
Ответ дляГарні диньки
Можете ещё попробовать карту заменить, бывает глючит, если старая
автор Гарні диньки • 18 сентября 2023
Ответ длязадумчивая мордочка
Номер старий, а карту роки три тому змінювала, не можу сказати що стара
Київстар вже звикла, там до мене додзвонитись дуже важко, поза зоною дуже часто
задумчивая мордочка• 18 сентября 2023
Ответ дляГарні диньки
У мамы не так давно киевстар переставал работать, хотя карта свежая. Поменяла опять..

Анонім Секретар• 18 сентября 2023
Нормально. Киевстар у меня всегда плохо работал, так вышки стоят. За последнее время ничего не поменялось.
Может, конечно, у вас это что-то локальное, но скорее телефон, мне кажется, глючит.