Просто каралева• 18 сентября 2023
Робота написання відгуків
Скажіть будь ласка хто працював , відгуки писати на сайті - розетка, пром
Які + та -
ЖонДуан• 18 сентября 2023
На проме нельзя же писать от балды, сначала надо купить товар, только потом в кабинете появится функция добавить отзыв.
З понеділка на дієті• 18 сентября 2023
А сколько платят?
Если не умираете с голоду, то пожалуйста не надо. Вы же понимаете, что это обман людей.
Мэри Попкинс• 18 сентября 2023
Ответ дляЖонДуан
Хах, это тоже научились обходить. Есть функция, когда человек не почтой, а самовывозом заказывает. Тогда продавец просто отстегивает тот процент торговой площадке, а человек пишет отзыв.
Вічний двигун• 18 сентября 2023
Я щось схоже роблю в ФБ групі. Прихована ненав´язлива реклама.
Робота як робота.
Звезда в шоке• 18 сентября 2023
Ответ дляВічний двигун
Робота як робота.
Это вы думаете, что прихована ненав´язлива)))
И очевидно, что реклама, и задалбывает.
И нет, не работа как работа. Про отдельный котел выше - правы.
И очевидно, что реклама, и задалбывает.
Попа как у Кардашьян• 18 сентября 2023
Ответ дляВічний двигун
Робота як робота.
Сколько платят?
ЗабежАЛОЧКА• 18 сентября 2023
Ответ дляВічний двигун
Робота як робота.
Брехня як брехня.
Ряженка• 18 сентября 2023
Ответ дляВічний двигун
Робота як робота.
Проституція - це робота, важка і чесна. А писати відгуки - обман та шахрайство, як би себе не заспокоювали шахраї.
Звезда в шоке• 18 сентября 2023
Ответ дляКотя_люлю
Розетка покупает отзывы? Мда
Все покупают( Я давно уже ищу в первую очередь отрицательные отзывы, смотрю, насколько их много, насколько критичные. Или обсуждения на форумах, желательно спонтанные, а не там, где в принципе обсуждают технику (или на что там меня отзывы на тот момент интересуют).
Просто каралева
• 18 сентября 2023
Ответ дляSeehund
Сколько сейчас платят? Я работала в декрете реклама на сайтах, форумах продвигали то фирмы перевозчики, то фирмы мебели. Платили очень мало.
Поки що тільки об´яву побачила, зп пишут від 10.000 - стало цікаво чи правду хтось так на цьому заробляє, цікавило саме відгуки людей хто це вже спробував
Вічний двигун• 18 сентября 2023
Ответ дляКотя_люлю
Розетка покупает отзывы? Мда
мабуть не Розетка, а продавці що на ній розміщуються
Вічний двигун• 18 сентября 2023
Ответ дляРяженка
Ну я ж вас не засуджую за вашу важку і чесну проституцію.
То навчіться і до інших робіт ставитися нейтрально.
ЗабежАЛОЧКА• 18 сентября 2023
Ответ дляВічний двигун
як і будь яка реклама)
В будь-якій рекламі зазначено, що це реклама. А у брехливих відгуках - ні.
Вічний двигун• 18 сентября 2023
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Тим не менше пряма реклама формує наш вибір, а прихована ненав´язлива реклама просто створює імідж маленького бренду і не б´є з усіх щілин по мізках.
ЗабежАЛОЧКА• 18 сентября 2023
Ответ дляВічний двигун
Ще раз повторюю: законодавство зобов´язує в рекламі вказувати, що це реклама. ’На правах реклами’. Є іміджева реклама, є ненав´язлива реклама, але вона позначена все одно як реклама.
Все, що є без позначки реклами, але поширюється з метою реклами, є не рекламою, а шахрайством.
Вічний двигун• 18 сентября 2023
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Ну якщо ви збираєтеся доводити щось законодавчо, то спробуйте законно покарати того хто дає рекомендацію
Вибате, але таке мелете..
Ряженка• 18 сентября 2023
Ответ дляВічний двигун
Від того, що ви прикриєте ваше шахрайство словом ’робота’, воно не перестане бути шахрайством. Це перше.
По-друге, ви не вмієте розуміти прочитане, бо ваш висновок щодо моєї роботи - ваша фантазія.
По-третє, я поважаю чесну працю. Ваша порада ставитись до неї нейтрально дивна, м´яко скажемо)))
Вічний двигун• 18 сентября 2023
Ответ дляРяженка
Те що ви навіщось придумуєте про шахрайство - вам честі не робить. Але ж все все одно продовжуєте брехати
Припиніть вже нести цю маячню заради Бога, бо смішно читати
Є робота - ідіть собі працюйте і не заважайте іншим.
Ряженка• 18 сентября 2023
Ответ дляВічний двигун
Я не придумую, і ви це знаєте. А тому почали писати маячню про ’честі не робить’, ’продовжуєте брехати’, і розказувати, що мені робити))) Так завжди буває з людьми, коли немає чого сказати по справі.
Вічний двигун• 18 сентября 2023
Ответ дляРяженка
Все правильно, як з вами
Ряженка• 18 сентября 2023
Ответ дляВічний двигун
Все правильно, як з вами
Я не вказую, що вам робити, на відміну від вас. Тому оце ’як з вами’ знову тільки в вашій голові)))