Брюлик в стразах• 18 сентября 2023
Ветеринар, щоб закапати вуха, ударив собаку.
Сьогодні були у лікарні,проблема з вухами. Пес не давався ,крутив головою. Я тримала собаку на столі,щоб не впав, однієї рукою намагалась тримати голову.
Лікар ударив по морді і по попі.
Врешті вуха таки оглянули в закапали,але для мене все ж поведінка людини,яка лікує тварин трохи дивна.
Чи це норма,і лікар в такому випадку все зробив правильно?
Лікар ударив по морді і по попі.
Сама не знаю• 18 сентября 2023
Когда вы не можете успокоить свою собаку, что делать? Мог бы сказать идите и капайте сами.
Одні думки• 18 сентября 2023
Автор, обов’язково залиште відшук! Я би, прочитавши, 100% не пішла б у таку лікарню!!!
Вилами по Воде• 18 сентября 2023
Ответ дляБрюлик в стразах
Судячи зі всього тут всі лікарі такі. Прочитайте мій коментар вище.
У меня собака нервный,но не кто такого не позволял
Есть такие идиоты. Что говорить, я вижу отношение докторов к нам ( или то мне так везет (