Шопингмонстр• 18 сентября 2023

привітання - збори у гуртках - ваша думка - досвід

я сиджу просто трохи "прибита"ситуація в наступному - почали ми ходити на гурток - танці - не безкоштовний - приватний ансамблю (грубо кажучи) , платимо помісячну абонплату , ціна ринкова (тобто не супер пупер крута студія з завищеною ціною)
І тут почалось - виявляється є батьківським комітет (дітки займаються з минулого року, а ми тільки почали з цього) і вони вітають хореографів чомусь з працівником освіти ( хоча є окреме свято) Я вже список питань накидала собі для тої групи, але хочу зрозуміти ситуацію по палаті
Загалом - збір таких, що виходить на хореографа на символічне привітання - 2000 грн - я трошки офігіла, тому що ми в садочку вихователів своїх з помічником  вітаємо з розрахунку 700 грн на вихователя, які цілий день з нашими дітками  і вкладають душу в них, а тут за 3 рази на тиждень по 45 хв і такий розклад
То чи це у всіх гуртках таке тепер чи я від чогось відстала ? бо дитині лише 5, не в багатьох гуртках встигли позайматися, а з таким я зіштовхнулась вперше

фух ... виговорилась уже трохи )

п.с. зрозуміло, що ніхто насильно не змушує, не захочу - здавати не буду, але цікавить ситуація загальна
Результат:
вже голосів: 52
32 (61.54%) ні, це абсурд
11 (21.15%) так, норм, але сума завелика
6 (11.54%) результати
3 (5.77%) так, нормально здавати,
Леди_на_драндулете• 18 сентября 2023
Гурток таких як у Вас. Вітаємо щ розрахунку+-100 грн. Ходить 25 дітей.
Аленький носочек• 18 сентября 2023
У нас по желанию, кто хочет сдает
Малая Налегке• 18 сентября 2023
У нас у місті це все заборонено, у разі чого набуває розголосу, жодних привітань, син хотить 7 років на боротьбу, стрільбу, ніяких чатів батьківських.
ХикориДикори• 18 сентября 2023
какие родкомитеты? кто заводила всего этого? разберитесь с ней. Вы платите деньги за танцы, все. Поздравлять руководителя никто не обязан. А то начнется, НГ, ДР, 8 марта и еще какая-то херня..Вы что?
Моя отходила на рисование три года. Никаких сборов никогда не было. Лично по вайберу с ДР только поздравляла и все.
автор Шопингмонстр • 18 сентября 2023
Ответ дляХикориДикори
ось і я так вважаю
якби безкоштовний чи державний гурток, ну то ще - гаразд ... можна говорити ....
а тут - плати гроші і потім виявляється ще давай ... я трохи в шоці, хочу зрозуміти загальну картину в світі так сказати і почати розмову, а то я трохи ’оф...ла’ від повідомлення .... перше - що шок , що є окремо чат батьків ,а друге - що просто - батьки вітаємо, здаємо , без якихось оговорок
Подтяжка• 18 сентября 2023
Родкому говорите следующее: я поздравлю лично от себя. Все.
ХикориДикори• 18 сентября 2023
Ответ дляШопингмонстр
ось і я так вважаю
это нужно присекать на корню. А с другой стороны Вам какое до них дело, до этих частов? Вы платите деньги за урок, так же как и все остальные, отношение к вашему ребенку не имеет право поменяться от того, что с вашей стороны не будет конверта. Родители к конверту список сдавших будут прилагать?)) Пошлите их и живите спокойно.
ХикориДикори• 18 сентября 2023
Ответ дляАленький носочек
У нас по желанию, кто хочет сдает
это неправильно, никто ничего не должен сдавать
автор Шопингмонстр • 18 сентября 2023
Ответ дляХикориДикори
ну я для себе так вже приблизно і вирішила ) адже якщо інші мовчать і тупо здають ( ті, що займались з минулого року) Ну то що з німої вівці взяти
Аnnеt• 18 сентября 2023
меня это кумарит. я же УЖЕ оплатила за кружок. что ещё от меня нужно?
ХикориДикори• 18 сентября 2023
чем больше людей будет это поддерживать и говорить, что это нормально, тем больше мы будем в этом и никогда не уйдем от этой системы. Пора уже что-то делать, народ. Кто те мамки, что занимаются этим? У меня за три года кружков и в мыслях такого не было, почему у кого-то возникает, я не пойму.
Кто хочет лизнуть, тот найдет способ это сделать. Но создавать чаты и принуждать других, у которых нет зубов - это непорядок.

Школы это отдельная головная боль.
ОбережнаЯ• 18 сентября 2023
Ответ дляАnnеt
Потім ще костюми для виступів будуть.
Кумедна• 18 сентября 2023
А когда начнутся концерты, турниры то вообще отдельные суммы и затраты
Леди_на_драндулете• 18 сентября 2023
Ответ дляКумедна
І подарунок тренеру за виступ
Сапай вазони• 19 сентября 2023
Ответ дляМалая Налегке
Не Україна, верно?
Сапай вазони• 19 сентября 2023
Ответ дляХикориДикори
А зачем с ними разбираться, если добровольное дело? Никто ж не заставляет. Есть те, кто хотять поздравлять - пусть пеье поздравляюь, кто не зочет - ничего не сдает.

У нас тоже так. Но поздравляют просто цветами. Ансамбль больше 100 чел.по группам. Три педагога, которые ведут у всех. И с ДР поздравляют.
Сапай вазони• 19 сентября 2023
Ответ дляШопингмонстр
ось і я так вважаю
Выйдите из чата и все.
Сапай вазони• 19 сентября 2023
Ответ дляХикориДикори

Школы это отдельная головная боль.
Автор кстати написала, что не заставляют.
Аленький носочек• 19 сентября 2023
Ответ дляХикориДикори
Почему неправильно, кому неправильно? Тот, кто хочет, тот сдает - есть люди, которые хотят искренне поздравить тренера с праздниками
Малая Налегке• 19 сентября 2023
Ответ дляСапай вазони
Не Україна, верно?
Україна
автор Шопингмонстр • 19 сентября 2023
Ответ дляСапай вазони
ну звісно насильно ніхто не заставитьь, але повідомлення про те, що ніхто не заставляє було написано в такому тону, що я залишу без коментарів... просто вчора хотілось дуже з тою ’мамою’ посваритися ... але себе стримала
автор Шопингмонстр • 19 сентября 2023
Ответ дляАленький носочек
а при чому тренер до дня освіти, якщо є свято хореографа... і якщо просто група символічно хоче привітати - ок, але привітання - то як на мене букету квітів достатньо , а не 2000 грн на тренера в конверт , при тому що ми ходимо в приватну студію за яку платимо
автор Шопингмонстр • 19 сентября 2023
як на мене - має бути обговорення, а не просто тупо - ’ми плануємо вітати - здайтен гроші’ - фраза від мами типу комітету
Ну ти плануєш - вітай, а якщо від групи - це обговорюється

Просто я також мама в батьківському комітеті і мені ніколи в голову не прийде ось така постановка питання - я завжди даю обговорення , а потім що колективно вирішили