Планшетница• 22 января в 18:59
Мене бісять люди своїми порадами
Колега дає поради купить генератор. Я поясню, що я живу одна, важко, і для електрокотла - це дороге задоволення. Не розуміє. Треба і все.
Захворіла. В грудях пече. пульс 120.
Тітка дає поради: випий горілки з перцем на ніч.
питаю: щоб дуба дать???
Захворіла. В грудях пече. пульс 120.
питаю: щоб дуба дать???
Мотористка• 22 января в 19:01
А зачем вы жалуетесь людям в надежде на обратную связь? Не посвящайте их в свои проблемы и они не будут давать советы
Планшетница
• 22 января в 19:01
Ответ дляМотористка
я не скаржусь.
і порад не прошу.
Мотористка• 22 января в 19:02
Ответ дляПланшетница
я не скаржусь.
і порад не прошу.
так откуда они в курсе, что у вас нет генератора или что вы болеете?
ясновидящие?
Планшетница
• 22 января в 19:03
Ответ дляМотористка
ясновидящие?
телефонує тітка. я кашляю. логічно, що я хвора???
Крим мій• 22 января в 19:05
Така реакція в принципі нормальна для більшості людей- просто хочуть допомогти у відповідь на ваші скарги.
Планшетница
• 22 января в 19:06
Ответ дляКрим мій
1. я не скаржусь. 2. генератор, підключений до електрокотла, розорить мене.
Крим мій• 22 января в 19:08
Ответ дляПланшетница
То не звертайте уваги..чого так дратуватись?
Планшетница
• 22 января в 19:09
Ответ дляКрим мій
нерви, мабуть.
+ уявляю, що було б, якби я послухала одну або другу.
обидві впевнені у своїй геніальності.
Крим мій• 22 января в 19:10
Ответ дляПланшетница
нерви, мабуть.
обидві впевнені у своїй геніальності.
Головне не розповідати їм чим вам не підходять їх ідеї! Просто дякуйте!
Дуже дуже вумна• 22 января в 19:15
Автор, у вас брак спілкування? То тут розповість, то тітці ...
Свекруня• 22 января в 19:22
То нащо ви їм по це кажете.Не кажіть,що пульс 120 і не буде ніяких порад
Алина-1240• 22 января в 19:30
А вы не думали, что по некоторых вопросах у людей нет компетенции?) И для кого то нормально водкой/мочой/жабами лечиться?))))
Борисфенка• 22 января в 19:32
Ответ дляПланшетница
нерви, мабуть.
обидві впевнені у своїй геніальності.
Послухали і забули. Люди таким чином турбуються про вас, треба щось порадити.
Мамкиня доця• 22 января в 19:39
Автор, пам´ятаєте - краще допоможіть матеріально. От з цієї серії. А в цілому - не зважайте, просто повз вуха пропустили і все.
месяцкие• 23 января в 01:00
Пропускайте повз вуха. Є люди, які не можуть прожити день, щоб не дати комусь пораду. Я в таких випадках посміхаюсь і дякую. Їм приємно, мені не тяжко.