Майская киска• 19 сентября 2023
Укус у дитини і набряк, зайдіть будь ласка. Шия і щока
Це якийсь капєц.
Я, чесно, не впевнена, що це укус. Вчора дитина іздила до свекрухи, приїхала з пятном. Питаю у мужа, що це - це мошка. Ок.
На ранок, даже вдень - помічаю ОЦЕ.
Укус в одному місці, набряк в іншому. Так буває? Чи це якась інша напасть? Лікаря не знайшла сьогодні, бо не в місті живу.
Давала і всора Едем. І сьогодні (двічі).
Намазать ге було чим вдень, намазала Рчтівником. Но він трохи не сюда. Псилубальзама і іеністила в аптеці нема, купила псинистил. Беру мазать…а він з шести років. Дитині рік.
Що це?
Що зараз можна зробити?
Бо ніч. А там шия, трахея. Пройшло більше доби в принципі від укуса. Дитина ок.
На ранок, даже вдень - помічаю ОЦЕ.
Що це?
Що зараз можна зробити?
Майская киска
• 19 сентября 2023
Ще є гель куччірло бейбі. Но він я так розумію від чесотки. Но дитина не чухаєтся і так. Спить собі
Аноним Советчик• 19 сентября 2023
Не переживайте! У нас був укус в ніжку. Теж дуже розпухла. Дайте сироп антигістамінний, мажте іеністилом. Якщо в дитини немає охриплості, змін в поведінці, дише норм, їсть, спить. і тд. Я би не переживала
ПробілНеПрацює• 19 сентября 2023
Зменшиться за кілька днів. Продовжуйте давати Еріус чи що ви там писали
ШобВам_КакНам• 19 сентября 2023
Не бачу нічого страшного на фото і з вашої розповіді теж. Ви все робите правильно, скоро все пройде. Укус мошки може бути вираженим до 1 тижня
Майская киска
• 19 сентября 2023
Ответ дляРожайтретьего
Я б давно у швидкій була.
Все решта відмовки.
Ну слухайте
В швидкій б була..
Щоб що? По-перше.
Мені лікар треба. Швидку я і зараз можу визвать - гормон вколять та й уся швидка.
У неї вдруге так. В той раз теж на наступний день аж на вечір надуло ріг такий, що ппц. Я возила до лікаря. Тож знаю що так реагує. Застосувала те саме лікування, но я не впевнена що проходить а може мало часу пройшло. От і дай спитаю
В швидкій б була..
Щоб що? По-перше.
Майская киска
• 19 сентября 2023
Ответ дляПробілНеПрацює
Едем у мене
А геля ніякого
Майская киска
• 19 сентября 2023
Ответ дляШобВам_КакНам
Добре. Дякую.
Чи це можки такі, чи то дитина так реагуює
Майская киска
• 19 сентября 2023
Ответ дляАноним Советчик
А бачите що пятно і укус - окремо?
Майская киска
• 19 сентября 2023
Ответ дляПробілНеПрацює
А чому пятно рожеве - збоку? Направо так уповзло типу
ШобВам_КакНам• 19 сентября 2023
Ответ дляМайская киска
Добре. Дякую.
Є такі мошки… як укусить то набрякає сильно, свербить, може бути гарячим цей набряк, довго сходить. Але антигістамінні полегшують симптоми
Майская киска
• 19 сентября 2023
Ответ дляШобВам_КакНам
Мене бентежить що пятно окремо від самого укуса
ФруктЕщеТот• 19 сентября 2023
Напишіть в телеграм-канал «мами з малюками», там спеціалісти консультують і, думаю, підкажуть більш точно, ніж звичайні жінки кожна зі свого досвіду. Бо діти все ж різні
Українська Мрія• 19 сентября 2023
У мого сина така реакція на укус комара. На руці між пальцями гризанув, то руку роздуло дуже сильно, була навіть трохи фіолетовогу кольору. В лоб кусав, пішов набряк сильний на ніс і очі. В ногу кусав і та сама історія. Що з ліками, що без - все одно проходило тільки на третій день.
Майская киска
• 19 сентября 2023
Ответ дляФруктЕщеТот
Вночі напишуть?
ФруктЕщеТот• 19 сентября 2023
Ответ дляМайская киска
Вночі напишуть?
Не впевнена, але якщо хтось ще на звʼязку і побачить, то напише. А як ні- то зранку вже
Майская киска
• 19 сентября 2023
Ответ дляУкраїнська Мрія
Ааа
Тобто теж надувало не по колу від укуса, а ще десь. Вірно?
Карма хамелеона• 19 сентября 2023
В мене колись донька вранці проснулася, а в неї щока опухша і під оком. Я за не і до стомалога, до педіатра. Оглянули, все добре. Аж наступного дня, як спав трохи набряк, я побачила на верхній повіці слід від укусу. Мабуть, то була мошка
Майская киска
• 19 сентября 2023
Ответ дляКарма хамелеона
Падли ппц
Тану на сонці• 19 сентября 2023
Я при будь- якому укусі прикладаю дитині компрес із соди. Просто змочений холодною водою ватний диск добре посипаний зверху содою. Чим раніше прикласти тим краще. Якщо одразу після укусу, то навіть розпухати не буде, а якщо пізніше, то добре набряк знімає.
Стервочка• 19 сентября 2023
Плюсуюсь за соду від укусу мошки.1 ч.л. на стакан води,розбовтати, прикладати ватний диск змочений на 10 хвилин.Розчин має бути вже прохолодний.Буде почервоніння та набряк дуже швидко спадати.Спробуйте,це доступно і нічого поганого не зробить.
Майская киска
• 19 сентября 2023
Ответ дляСоня-сонятко
Температури немає?
Немає
Проснулися - не лучше ні нірше
Пятно-набряк на щоці, укус на шиі
Проснулися - не лучше ні нірше
Пятно-набряк на щоці, укус на шиі
Майская киска
• 19 сентября 2023
Ответ дляСоня-сонятко
Температури немає?
Шукаю лікаря, немає, зараза
Мені здається що пляма - це взагалі не укус
Соня-сонятко• 19 сентября 2023
Звичайно краще до педіатра. У нас було схоже, запалення слюнної залози. Але була температура
Майская киска
• 19 сентября 2023
Ответ дляСоня-сонятко
Типу свинка?
Соня-сонятко• 19 сентября 2023
Ответ дляМайская киска
Типу свинка?
Так, свинка. Але перші два дні температура трималася невисока.