Доброго дня таке питання сьогодні день народження у сина моєї куми я не знаю як бути з подарунком тому що вона моїм двом діткам бувши хрещеною подарувала подарунок на 1000 і мене тоді це засмутило то щей мольберт який в нас вже був . З цього і питання що дарувати мені , і ще одне я завжди дарувала подарунки мінімум на 1000 одній людині . Підскажіть як бути ?
Miss_caprizz• 19 сентября 2023
Даруйте по своїм можливостям і бажанню,незважаючи на те,що і скільки подарували вашим дітям.Життя таке перемінливе- Сьогодні ви можете більше ,а завтра вам ..
Ответ дляMiss_caprizz
Дякую вам за допомогу , просто образливо трішки бо я знаю що фінансових проблем в них не було , і їх було двоє на святі а я буду сама.
pragaElena• 19 сентября 2023
Ответ дляАліна-6182
Так не ходіть і нічого не даруйте.
Salsa-24da• 19 сентября 2023
Я кумі замовляю, що дитині дарувати.
Божі близьким друзям також, щоб не повторювалися подарунки і було дійсно потрібне.
Запропонуйте їй на вибір пару подарунків на свій бюджет
Який жах, автор
Хресна моєї дитини раніше дарувала подарунки, останніх 2 роки війна, ми не зустрічались, то і подарунків не було. І от нарешті в неї довгоочікувана вагітність, скоро народжувати. То я вже придивляюсь в магазинах до подарунків, що буду купувати малюку, (бо точно прийду на виписку під пологовий) мені все одно, що і на скільки і коли вона дарувала моїй дитині. І чомусь мені навіть не зручно, коди дарують хрещені дорогі подарунки моїм дітям, я не хочу щоб вони витрачалися, дорога увага до дітей, зустрічі, спілкування телефоном. А подарунки ми й самі купимо. Автор, не будьте такою дріб´язковою. Даруйте стільки, скільки можете і хочете, не оглядаючись на інших
Ответ дляCat88
Ну да , берут кумовей абы носили торбы
Не про торби йдеться а про чі потрібно дарувати подарунки такі ж як і ми отримуєм . Звісно я розумію що питання не дуже гарне але я незнала відповіді тому це і написала ...
Ответ дляMussja
Який жах, автор
Діло не в подарунках а в тому чі потрібно дарувати подарунок на таку ж суму
Ответ дляTaFo
автор, жаба- не то чувство, которое сделает вашу жизнь прекрасной
Я це розумію але мені здається тут не про жабу а про чі потрібно дарувати такі ж подарунки як отримуєш
Ответ дляoboeva
Вы хотите,чтоб люди одобрили вашу жадность и мелочность?
Ні зрозуміти як зробити в цій ситуації , чі потрібно цьому приділяти увагу
Ответ дляmkremen
Це жесть, так підраховувати подарунки. На місці вашої куми взагалі б припинила спілкування з вами.
Я не підраховувала просто точно знала скільки ця річ коштує бо вже мала її
Ответ дляSalsa-24da
Я кумі замовляю, що дитині дарувати.
Дякую спробуємо іншого разу