ЭмчЭндЭм• 19 сентября 2023
дружини військових, чиї чоловіки на фронті, запитання
чи спілкуєтеся ви з дружинами побратимів ваших чоловіків
ДеньгиНеСдаю• 19 сентября 2023
Є група у вайбері, да . Створили тоді, коли бригада в полон попала. Так легше було
Will_Be...• 19 сентября 2023
Есть общая группа в ’сигнале’ общая, предназначена для получения информации про что-то, где-то. По ней нашла жен всех солуживцев в фб, но не общаемся. Я не вижу сміслаи необходимости в этом.
Крайня невістка• 19 сентября 2023
Є група, але ми там не спілкуємось. З деякими дівчатами інколи списуємось