Гуру троллинга• Изменено 19 сентября 2023

Хто вчить польську самостійно?

Чи було б вам цікаво приєднуватись щоденно по будням до зуму (або гуглміт) у мовний клуб, наприклад вечірні години після 9? Зв´язок будемо тримати через телеграм групу. Маю підручники та матеріали, які можна спільно опрацьовувати, розшарювати екран, або разом оглядати відео, читати, слухати аудіо. Мета знайти дорослих (бадді), які вчать польську, орієнтовно від рівня щонайменше А2.
П.С. я можу взяти на себе роль куратора, (ідеально, якщо б і інші могли у разі моєї відсутності бути куратором, щоб зустрічи мале регулярний щоденний формат), але ми всі будемо в рівних умовах- задіяні у процесі вивчення.
Купи слона• 19 сентября 2023
Платно?
автор Гуру троллинга • 19 сентября 2023
Ответ дляКупи слона
Платно?
Ні, ми ж всі будемо учні.
Купи слона• 19 сентября 2023
Цікаво спробувати
Птица Говоруша• 19 сентября 2023
щоденний формат??
та то занадто(( кожен день, серьозно?
і тобто, мовний клуб, по вашому, це коли группа намагається шось прочитати?
я була на мовних курсах у польші, коли зібрали таких собі , як я, нульових товарищів. стидно згадувати оті потуги- але нас було, кому виправляти.
Купи слона• 19 сентября 2023
Ну, може щоденно - то занадто. Разів 2 на тиждень.

Було б чудово з носієм. Але це безплатно не буде.

І, як я зрозуміла, автор пропонує не зовсім від 0, а від А2 стартувати
автор Гуру троллинга • 19 сентября 2023
Ответ дляПтица Говоруша
щоденний формат??
та то занадто(( кожен день, серьозно?
Давайте розберемо на прикладі англійської. Як відбувається спікінг клуб - це практика, а не урок. Звичайно є різні формати, але зазвичай, особливо коли велика кількість людей- розподіляються на групи по 3 чол і люди якійсь час розмовляють на задану тематику, мають міні словничок, слайди. Мета розмовного клубу вимовитись і відпрактикувати свої власні знання, почути вимову інших, перейняти досвід. На спікінгах ніхто не коригує, або за домовленістю. Я вище написала - рівень А2 - це той рівень, який вже дозволяє більш менш впевнено говорити, дискутувати, розповідати про події, обговорювати звичайні теми - їжа, подорожі, плани і т.д. Читання- розвиток лексики, а не суто читання. Все це можна поєднувати у часі на 60-90хв.
Щоденно, якщо буде щонайменше 2 куратори- дає можливість не втратити людей, тобто ви чітко знаєте, що щоденно о 9 вечора з пн по пт, або з пн по чт проходить спікінг, коли можете-приєднуєтесь.