Хотіла би звернутися за допомогою) Чоловік працює з 16 років,(зараз 30) спеціалізується на ремонті грузових авто, а тепер уже легкові автомобілі. Та на жаль у нашому маленькому містечку це зовсім не рентабельно, зарплати мізерні. А зараз узагалі матеріально важко(
Та не боїться будь-якої роботи( по сварці, стройка...)
Просто страшно наосліп їхати у великі міста, адже тільки й чути що люди відпрацювали, але їх кидають...
Буду вдячна за допомогу)