Гола з конопель• 19 сентября 2023
Чи діляться ваші діти своїм дорослим досвідом?
Моїй 17, хоч і не охоче, але розповідає, що зустрічається з хлопцем, ходять гуляють, та інше ..
Допоможіть знайти• 19 сентября 2023
Моїй 23, розказує все, аж занадто. Про інтимні стосунки теж, без деталей, але ж
Нульовий сантиметр• 19 сентября 2023
Сину 16, подобається дівчина, але не любить з нами, батьками, про це розмовляти. Але він і так не дуже балакучий став десь з 14-ти років, процес сепараціїї йде повним ходом.
ПростоБелка• 19 сентября 2023
Моїй 20, не випитую, але вона сама розказує про потенційних кавалерів. Не зустрічається, бо часу немає і ніхто не подобається.
ЖонДуан• 19 сентября 2023
Да, сыну и его жене по 23, звонят, рассказывают, что у них всё хорошо. Мне этого достаточно.
Борода• 20 сентября 2023
Мені 28, є сім´я, моїм батькам десь з моїх 14 років надходить обмежена і відфільтрована інформація, без деталей для хвилювання. Я відносно пізня дитина, вони не дуже молоді, тиск і все таке. Краще поберегти нерви