КучМала• 20 сентября 2023
Яким чином вийти із чорного списку в Розетці?
Було днкілька разів коли я не забирала посилку у відділенні розетки
Тоді був локдаун, часто світло вимикали… я не могла підгадати коли приїхати
Вже рахуйте рік я оплачую наперед покупау, а потім вони везуть на точку розетки
Були і дорогі покупки, ноут.. я все мусила платити на перед
Як вийти з того чорногг списку? Щоб не платити на перел
Дона Ко Ко• 20 сентября 2023
Вибачте, але треба було раніше думати про свою репутацію. Як вам в локдаун посилку везти, так ок, а як за нею прийти - ви не в курсі. Фу
Мядуза аля моргонер• 20 сентября 2023
Я тоже несколько раз не забирала, никакого списка. Иногда перезаказывала с доставкой домой, болела, иногда нет.
Асталависта бэйби• 20 сентября 2023
Ответ дляГола з конопель
Я сто раз не забирала и никакого черного списка
Значит, автор и вас переплюнула. А нам лапшу вешает про декілька разів у локдаун.
Гола з конопель• 20 сентября 2023
Ответ дляАсталависта бэйби
Можете автор на НП заказывала?
Я на их точку выдачи
Ду да ду да ду• 20 сентября 2023
Яка відсутність світла?)
У відділеннях розетки генератори з´явилися раніше за всіх
Малая еще та• 20 сентября 2023
Ппц
А потім ці люди питають чому онлайн магазини не хочуть висилати посилки без оплати. Он скільки тут відписалась що не забирають, бо ’не маю часу’
Ответ дляДона Ко Ко
До чорного списку в розетці можна потрапити і за чесний, але поганий відгук! Я, наприклад, купувала на фірму комплектуючі для комп´ютера, мені продали, але не доставили відеокарту за 19000. І сказали про це через 5 днів. Просто гроші списали ,а товару немає. Повернення грошей робили ще 5 робочих днів. Я написала про це відгук. І одразу з залетіла в чорний список ю
Играю_на_кларнете• 20 сентября 2023
Мені здається, там справа в іншому. Більшість продавців зараз не хочуть співпрацювати з розеткою без попередньої проплати. Можливо саме через те, що часто не забирають, не знаю. Але десь місяць тому я замовляла один товар на Розетці і мені перетелефонували з магазину, в якому товар, і дівчина так і сказала : з Розеткою - тільки по передоплаті.
Танго утрьох• 20 сентября 2023
Ответ дляol_kin
Чорний список не із-за посилки, ви просрочили виплату за оплату частинами, а значить зіпсували свою кредитну історію, це до посилки не має ніякого відношення.
Так магазины сразу деньги получают, это банк даёт заем по частям. Магазину все равно