Эт вернячОк• 20 сентября 2023

США і Канада з якою суммою ви приїхали, як влаштувались?

Як давно, який склад сім‘ї, чим займаєтесь зараз
автор Эт вернячОк • 20 сентября 2023
Ответ дляЩось не спиться
По грінкард їхали?
Та ні ю4ю
Я дуже і дуже не хотіла сюди, навіть думки про розлучення були
Щось не спиться• 20 сентября 2023
Ответ дляЭт вернячОк
Та ні ю4ю
Вы молодці, що наважилися. Який ваш вік?
автор Эт вернячОк • 20 сентября 2023
Ответ дляЩось не спиться
Дякую, але я ненаважувалась я все надіялась шо най ся ліє Божа воля і що нас не впустять в останній момент.
Але вже як все сталось і я поняла як тут все і скільки в нас грошей, літала як угоріла, чоловік теж
Щось не спиться• 20 сентября 2023
Ответ дляЭт вернячОк
Все правильно, мобілізували усі ресурси, бо іншого варіанту вже не було. А які плани надалі? Програма ж ніби має тимчасовий характер? В мене донька в США зараз, до війни виїхала на семестр за навчальною програмою і.. застрягла там. Бо спочатку повертатися не було куди, потім їм запропонували подовжити навчання ще на 1 семестр, потім ще... Потім вона вступила на магістратуру, зараз вчиться.
автор Эт вернячОк • 20 сентября 2023
Ответ дляЩось не спиться
Наші плани- повертатись, особливо чоловік марить Україною, він іноземець.
На рахунок тимчасовості……. я скажу так- я не марю цією країною, ал залишитись тут і легалізуватись є 100001 спосіб, ще ніхто нікого не вигнав, було б бажання, Америка зацікавлена в платниках податків.
А дочка ваша нехай вчиться тут, це дуже вірне рішення, в мене дві вищі, обідно бути із знаннями і дипломом який десь не визнають, хоча, я дуже розумна дівчина і маю знання.
ХвостПистолетом• 21 сентября 2023
Ответ дляКредитная
Бухгалтер, но начинала рабочей специальностью
А вы в Канаде? Можете дать совет. Планирую поступать в этом году в колледж на бухгалтера, в Украине заканчивала университет на экономиста. Колледж это или 2 или 3 года обучение. После 2-годичного обучения ты по факту bookkeeper с зарплатой 25 долларов, после 3 лет уже accountant. Но тоже на старте зарплата не очень, а меня уже возраст поджимает. Могут ли курсы заменить колледж ? Есть вариант 4-месячных курсов. Или оставить эту идею и отучиться на медсестру, там хоть зарплаты со старта хорошие , но я понимаю что это вообще не мое. Буду благодарна за ответ.
Кредитная• 21 сентября 2023
Ответ дляХвостПистолетом
Бухгалетр Вы когда CPA начали и получите. А это отдельное обучение. Я колледж и универ тут не заканчивала, хватило украинского. Но сра да, учусь ещё до сих пор. Но моя компания оплачивает.
Можете и медсестру, если ваше.
В любом случае я тоже не девочкой сюда приехала. Но страна такая, что опоздать нельзя.
Люди к 50 заканчивают что-то и идут работать в совсем другие сферы
ХвостПистолетом• 22 сентября 2023
Ответ дляКредитная
Можете и медсестру, если ваше.
Спасибо за ответ. За СРА я знаю. Это долгий процесс. Нужен стаж 3 года если после колледжа или 8 лет без колледжа и после этого можно начинать обучение и получать СРА.
Ло Шарик• 19 октября 2023
Ответ дляЭт вернячОк
Про себе. Переїхали рік тому я і чоловік, з дуже маленькою суммою, їхали не до родичів, ні до кого.
В чоловіка ідеальна мова, в мене 0+, півтори місяці просиділи без роботи, чоловік пішов плацювати, я через три міс. Жили в кімнаті з сусідкою. Через 4 міс купили машину. Я працюю, мову шикарно підтянула, чоловік працює і навчається
А почему долго так не работали?