Ранковий базар• 20 сентября 2023

Научите меня экономить

На пів ставки• 20 сентября 2023
Я знаю лиш один варіант економити, не виходити з дому і відключити інтернет
Красавица писяная• 20 сентября 2023
Не покупать 10й Луи Виттон или 10 гелей для душа по акции в «АТБ»?
автор Ранковий базар • 20 сентября 2023
Ответ дляКрасавица писяная
Что-то между
Красавица писяная• 20 сентября 2023
Ответ дляРанковий базар
Что-то между
Между пропасть
Відповів всім• 20 сентября 2023
Живу сейчас в селе, расходы только на еду и алкоголь. Купить шмот и косметику негде, а если и купить ,то носить некуда. Шлепки и шорты круглый год, живу на море. Тухляк- ничего не хочется и ничего не радует.
Бабульція• 20 сентября 2023
В мене не виходить ніяк
Кожен день мін 500 грн
+комуналка,одяг,техніка,здоров´я.
Взагалі нічого відкласти не виходить.
І як вишенька на торті -то весілля,хрестини,день народження
ГейТуда• 20 сентября 2023
Ответ дляВідповів всім
В Україні точно ’веселіше і не скучно’. Якщо є алкоголь, то нащо економити й такі питання
Борода• 20 сентября 2023
Ответ дляВідповів всім
Ех, я б так хотіла на море, але живу в місті, далеко від моря.
Дикая Роза• 20 сентября 2023
Боюся економити, тому не навчу вас. Якщо мені недостатньо, шукаю додатковий дохід
Ленивица-красавица• 20 сентября 2023
Ответ дляБабульція
В мене не виходить ніяк
Кожен день мін 500 грн
+комуналка,одяг,техніка,здоров´я.
Взагалі нічого відкласти не виходить.
О, це точно. Як не одне, так друге. Тільки думала почати економити - у 3 близьких родичів дні народження на протязі наступного місяця, і до гінекології треба планово сходити, і ковдри нема.
Відповів всім• 20 сентября 2023
Ответ дляБорода
А я хочу в мегаполіс, де є інфраструктура і кипить життя.
VitalinkaGL• 20 сентября 2023
как научить?
ну..получили з.п.,установили сумму,спрятали)забыли.
на остальное живете)тут,хочешь ,не хочешь-найдете как сэкономить.
Бабульція• 20 сентября 2023
Ответ дляЛенивица-красавица
А потім до стоматолога,здати аналізи,пропити вітаміни
Вже замовила взуття на осінь вже мінус пару тис
А ще треба куртку на зиму і тд
І так постійно
VitalinkaGL• 20 сентября 2023
я по другому не нашла как)
ну есть у меня морозилка,да можно накупить еды,большими порциями ,дешево и заморозить.
но я ленивая жопа,не люблю такое и детей также приучила.всем подавай свежее)
короче,расходы,зашла за хлебом,купила кучу ненужного,но все сьели)
ЯяяКакаджамбо• 20 сентября 2023
Лучше бы написал : научите меня больше зарабатывать)
Борода• 20 сентября 2023
Ответ дляВідповів всім
Так, тут я теж звикла і мені подобається, хоч до 17 років жила в глухому селі, де лікарні в аптеки не було, були два миршаві продуктові на різних кінцях села. Але життя тут у всіх різне, але ми хоч можемо бігати по магазинам та купувати по акціям, чи на оптовий ринок поїхати, де все дешевше. В селі ж ціни завжди більші на все набагато.
Борода• 20 сентября 2023
Ответ дляVitalinkaGL
я по другому не нашла как)
В в мене діти все з´їдають, їм 14, 16 і 20. Себе пам´ятаю в цьому віці, весь час їсти хотілося, а жила в гуртожитку з 16 впроголодь. Придумую всякі випічки домашні.
Борода• 20 сентября 2023
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Ага, тут якраз навчать.
ku4eravaku4erava• 23 сентября 2023
Ответ дляВідповів всім
Так у вас рай...хакуна матата, а мужчина есть?
Ку-кусик• 23 сентября 2023
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Меня научите!
Відповів всім• 24 сентября 2023
Ответ дляku4eravaku4erava
Муж есть, но мы с ним как соседи живём последних лет 10. Я с ума схожу в этом ’раю’. Это месяц-два рай, потом это превращается в тюрьму.
Ку-кусик• 24 сентября 2023
Ответ дляВідповів всім
Хобби ищите, а работа есть?
Відповів всім• 24 сентября 2023
Ответ дляКу-кусик
Хобби ищите, а работа есть?
Хобби нет, работать не нужно.